Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Belépési probléma (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4800)

Barracuda 10-01-2013 05:24

Belépési probléma
 
Megpróbáltam belépni az országomba, de a böngészőm nem jelenítette meg a weboldalt.Mit tudnék tenni h be tudjak jelentkezni, vagy, hogy ne tegyék tönkre az országomat?

hatpeti 10-01-2013 05:31

Nekem sem nyitja meg a böngésző ma a hodito lapot.:(

hatpeti 10-01-2013 05:34

Quote:

Originally Posted by Barracuda (Post 305458)
Megpróbáltam belépni az országomba, de a böngészőm nem jelenítette meg a weboldalt.Mit tudnék tenni h be tudjak jelentkezni, vagy, hogy ne tegyék tönkre az országomat?

Én sem. :(

Lacka 10-01-2013 05:48

Quote:

Originally Posted by Barracuda (Post 305458)
Megpróbáltam belépni az országomba, de a böngészőm nem jelenítette meg a weboldalt.Mit tudnék tenni h be tudjak jelentkezni, vagy, hogy ne tegyék tönkre az országomat?

Nekem sem. Mivel 3 böngészővel is ugyanez a helyzet, illetve mobilról sem működik a hód, gondolom, központi a hiba, úgyhogy szerintem ne aggódj, nem lesz semmi baja az országodnak.

Barracuda 10-01-2013 06:00

ha ez idő alatt mondjuk betámadják az országomat, akkor csinálnak valamit az adminok, h mondjuk én visszakapjam a pénzemet vagy a földemet?

Lacka 10-01-2013 06:04

Quote:

Originally Posted by Barracuda (Post 305462)
ha ez idő alatt mondjuk betámadják az országomat, akkor csinálnak valamit az adminok, h mondjuk én visszakapjam a pénzemet vagy a földemet?

Továbbra is azt gondolom, hogy valamilyen központi hiba miatt nem tudunk belépni, és ilyenkor senki nem tud megtámadni.
Ha valakinek megy a játék, feltételezem, úgyis jelzi. (Ha netán egy csoportban vagyunk, vígasztaljon a tudat, hogy legalább egy ellenfeled biztosan nem fog megtámadni. :) )

Barracuda 10-01-2013 06:06

Quote:

Originally Posted by Lacka (Post 305463)
Továbbra is azt gondolom, hogy valamilyen központi hiba miatt nem tudunk belépni, és ilyenkor senki nem tud megtámadni.
Ha valakinek megy a játék, feltételezem, úgyis jelzi. (Ha netán egy csoportban vagyunk, vigyasztaljon a tudat, hogy legalább egy ellenfeled biztosan nem fog megtámadni. :) )

de ha például a problem előtt vki elindul és csak mondjuk ebben a körben ér el és beüt mert én nem tudok felkészülni akkor mi van?vagy egyáltalán nem is telnek a körök?

Lacka 10-01-2013 06:09

Quote:

Originally Posted by Barracuda (Post 305464)
de ha például a problem előtt vki elindul és csak mondjuk ebben a körben ér el és beüt mert én nem tudok felkészülni akkor mi van?vagy egyáltalán nem is telnek a körök?

Ezt nem tudom biztosra, azt viszont igen, hogy egy ilyen esetre emlékszem (ha több volt, akkor is :D ), de akkor se ért kár, ezért nem aggódom. Ati majd úgyis jelzi, mi a helyzet. Szeritnem addig menj reggilizni és/vagy kávézni, stb. :)

Barracuda 10-01-2013 06:12

Quote:

Originally Posted by Lacka (Post 305465)
Ezt nem tudom biztosra, azt viszont igen, hogy egy ilyen esetre emlékszem (ha több volt, akkor is :D ), de akkor se ért kár, ezért nem aggódom. Ati majd úgyis jelzi, mi a helyzet. Szeritnem addig menj reggilizni és/vagy kávézni, stb. :)

kösz a segítséget mostmár megnyugodtam :)

kisboszi 10-01-2013 06:39

Quote:

Originally Posted by Barracuda (Post 305466)
kösz a segítséget mostmár megnyugodtam :)

Kicsit hosszúra sikeredik ez a kávézás, és még mindig semmi!:) Legyek nyugodt?:D


All times are GMT +1. The time now is 23:39.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu