Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   érdekes háború! (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1797)

J.Ati 05-12-2007 08:43

érdekes háború!
 
Elkezdődött egy háború 2 szövi között nevezzük x4-nek és y3-nak a két szövit.

A háború első fele tekilopásokból állt amit mindkét fél rossz néven vett.
x4 indította az első katonai akciót amire y3 nem reagált csak varikkal meg tolikkal.
x4 újabb és nagyobb csapást mért y3-ra akik még mindig nem reagáltak katonailag.
Végűl x4 már tolikkal és varikkal is osztotta az észt..
Aztán egy olyan cselt vetett be y3 ,hogy idegen és teljessen független országokat kezdett el támadni amit x4 nem tudott mire vélni.
Nem egy ütésről volt szó és nem egy idegen országot ütöttek meg(szinte értelmetlenűl).
Közbe x4 ment és csinálta a katonai akcióját amire csak varik és tolik válaszoltak.
Aztán kapott egy olyan infót x4,hogy ez a külsős ori támadás valami olyan csel amivel ki lehet tiltatni az ellen szövetség tagjait.

Annyi lenne a kérdésem,hogy hallott-e valaki ilyen trükkről vagy lehetséges-e ilyen szintű csel amivel ellehet érni azt,hogy kirakják x4 tagjait?

Elsősorban Ati válasza érdekelne.
Köszönöm!

Dragi 05-12-2007 08:52

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 95677)
Elkezdődött egy háború 2 szövi között nevezzük x4-nek és y3-nak a két szövit.

A háború első fele tekilopásokból állt amit mindkét fél rossz néven vett.
x4 indította az első katonai akciót amire y3 nem reagált csak varikkal meg tolikkal.
x4 újabb és nagyobb csapást mért y3-ra akik még mindig nem reagáltak katonailag.
Végűl x4 már tolikkal és varikkal is osztotta az észt..
Aztán egy olyan cselt vetett be y3 ,hogy idegen és teljessen független országokat kezdett el támadni amit x4 nem tudott mire vélni.
Nem egy ütésről volt szó és nem egy idegen országot ütöttek meg(szinte értelmetlenűl).
Közbe x4 ment és csinálta a katonai akcióját amire csak varik és tolik válaszoltak.
Aztán kapott egy olyan infót x4,hogy ez a külsős ori támadás valami olyan csel amivel ki lehet tiltatni az ellen szövetség tagjait.

Annyi lenne a kérdésem,hogy hallott-e valaki ilyen trükkről vagy lehetséges-e ilyen szintű csel amivel ellehet érni azt,hogy kirakják x4 tagjait?

Elsősorban Ati válasza érdekelne.
Köszönöm!

:D Hát én tudtommal nincs olyan szabály hogyha szöviháborúztok és az ellen elkezd ütni másokat akkor titeket átraknának! Szal gyakjátok őket de csak finoman nehogy játék ellehetetlenítés legyen belőle :)

J.Ati 05-12-2007 08:59

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 95680)
:D Hát én tudtommal nincs olyan szabály hogyha szöviháborúztok és az ellen elkezd ütni másokat akkor titeket átraknának! Szal gyakjátok őket de csak finoman nehogy játék ellehetetlenítés legyen belőle :)


Egyenlőre ők is adnak nekünk tolikkal varikkal,de mi katonailag nagyobb károkat okozunk..
Csak nem tudjuk mit akarnak elérni a folyamataos kiflé ütésekkel:confused:

Kutyuleee 05-12-2007 11:14

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 95681)
Egyenlőre ők is adnak nekünk tolikkal varikkal,de mi katonailag nagyobb károkat okozunk..
Csak nem tudjuk mit akarnak elérni a folyamataos kiflé ütésekkel:confused:

azt hogy figyelmeztesse őket a support, hogy már 5x irnak siró levelet, hogy bántjátok őket...

Steve 05-12-2007 17:04

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 95681)
Egyenlőre ők is adnak nekünk tolikkal varikkal,de mi katonailag nagyobb károkat okozunk..
Csak nem tudjuk mit akarnak elérni a folyamataos kiflé ütésekkel:confused:

Nem lehet hogy az ellen egyszerre két szöviháborút vív? velem mostanság sűrűn megesik:o De azis lehet hogy egyszerűen hozzátok nem férnek be és katmorált növelnek, ill fosztanak, ill másoktól szerzett hekikből akarnak tőletek ellépni. Hirtelen ennyi ötlet:)

J.Ati 05-12-2007 18:26

Quote:

Originally Posted by Steve (Post 95771)
Nem lehet hogy az ellen egyszerre két szöviháborút vív? velem mostanság sűrűn megesik:o De azis lehet hogy egyszerűen hozzátok nem férnek be és katmorált növelnek, ill fosztanak, ill másoktól szerzett hekikből akarnak tőletek ellépni. Hirtelen ennyi ötlet:)


Sikertelen ütéseket produkálnak szóval meglépni nem valószínű,hogy akarnak és másik szöviháborút se vívnak,mert egymástól független orikat ütnek és beférnének hozzánk,ha nagyon akarnának csak egy kicsit esélytelenek velünk szemben!Szóval nem értjük mit akarnak ezért írtam ide:)
Azért köszi az ötleteket.

Valószínű valami olyasmi történik amit kutyuleee írt..

Steve 05-12-2007 19:46

Figy, egyszerű, mondjuk azt hogy lámák/kezdők :)

utolag: bocs, nem akartam senkit lefikázni, lehet ezt a postot nem kellett volna beírnom, sorry.

Bogár 05-12-2007 20:53

Quote:

Originally Posted by Steve (Post 95787)
Figy, egyszerű, mondjuk azt hogy lámák/kezdők :)

ismerem őket, és biztos, hogy nem kezdők. sőt, elég tapasztalt játékosokból áll a szövi. mostanában számomra is érthetetlen okokból elég sokszor bakiztak.

Bogár 05-12-2007 20:59

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 95677)
Elkezdődött egy háború 2 szövi között nevezzük x4-nek és y3-nak a két szövit.

A háború első fele tekilopásokból állt amit mindkét fél rossz néven vett.
x4 indította az első katonai akciót amire y3 nem reagált csak varikkal meg tolikkal.
x4 újabb és nagyobb csapást mért y3-ra akik még mindig nem reagáltak katonailag.
Végűl x4 már tolikkal és varikkal is osztotta az észt..
Aztán egy olyan cselt vetett be y3 ,hogy idegen és teljessen független országokat kezdett el támadni amit x4 nem tudott mire vélni.
Nem egy ütésről volt szó és nem egy idegen országot ütöttek meg(szinte értelmetlenűl).
Közbe x4 ment és csinálta a katonai akcióját amire csak varik és tolik válaszoltak.
Aztán kapott egy olyan infót x4,hogy ez a külsős ori támadás valami olyan csel amivel ki lehet tiltatni az ellen szövetség tagjait.

Annyi lenne a kérdésem,hogy hallott-e valaki ilyen trükkről vagy lehetséges-e ilyen szintű csel amivel ellehet érni azt,hogy kirakják x4 tagjait?

Elsősorban Ati válasza érdekelne.
Köszönöm!

Attila, szerintem nem szép dolog a másik szövi háta mögött ilyen durva vádakat felhozni, nem igaz? én úgy látom, hogy egyszerűen sokat és főleg fölöslegesen paráztok. :)

J.Ati 05-13-2007 02:07

Quote:

Originally Posted by csunyabogar (Post 95806)
Attila, szerintem nem szép dolog a másik szövi háta mögött ilyen durva vádakat felhozni, nem igaz? én úgy látom, hogy egyszerűen sokat és főleg fölöslegesen paráztok. :)


Lehet neked van igazad:)
Amúgy én nem beszéltem semmilyen szöviről és semmi nevet nem említettem szóval nem is tudom elképzelni ,hogy te melyik szövire gondolsz most:confused: :) (x3,y4)
Minden esetre jobb félni,mint megilyedni:rolleyes:
Azért remélem igazad van és csak fölösleges aggodalomról van szó!


All times are GMT +1. The time now is 19:49.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu