Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Szövetségi listán a szövetség megjegyzése (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3161)

vityu 09-03-2008 21:43

Szövetségi listán a szövetség megjegyzése
 
Ha klánlistán kattintok a klán sorszámára, akkor ugye csak annyi történik, hogy kiírja:
Quote:

Originally Posted by hóditó
Szövetség megjegyezve. Szövetségi támadásnál automatikusan ez a szövetség lesz célpontként kiválasztva.

Még annak is, aki támadást nem is indíthat szövetség ellen.
Itt gyakran kattintok rá, mint aki nem normális, és utána nekiállok felmérni a szövetséget, aztán eszembe jut, hogy ja, ezt nem jegyzi meg. Vissza, és másolni/megjegyezni, majd vissza megint. Azt hittem megszokom, de nem! :) Tehát a kérdés az lenne, hogy mi lenne, ha varázslásra is megjegyezné a szövetség sorszámát? De csak az ilyen őrültek miatt! :)

Ati 09-03-2008 21:55

Az ország és a szövetség száma nem ugyanaz. Varázslatoknál a kettő közül valamelyiket kell beírnod, attól függően, hogy mit akarsz csinálni. Ha megjegyzed a szövetséget, és nyomsz rá egy kristálygömböt, annak nincs értelme.

Valezius 09-03-2008 22:10

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 189437)
Az ország és a szövetség száma nem ugyanaz. Varázslatoknál a kettő közül valamelyiket kell beírnod, attól függően, hogy mit akarsz csinálni. Ha megjegyzed a szövetséget, és nyomsz rá egy kristálygömböt, annak nincs értelme.

Mert annak van értelme, hogy megjegyzi az országot, én meg nyomok rá egy szövetség felmérését :D

vityu 09-03-2008 22:10

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 189437)
Az ország és a szövetség száma nem ugyanaz. Varázslatoknál a kettő közül valamelyiket kell beírnod, attól függően, hogy mit akarsz csinálni. Ha megjegyzed a szövetséget, és nyomsz rá egy kristálygömböt, annak nincs értelme.

Szerintem te is tudod Ati, hogy az A-ban a szövetség felmérését varázslattal lehet megcsinálni! ;) :) És nem a kristálygömb ez a varázslat! :)

Ati 09-03-2008 22:13

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 189441)
Szerintem te is tudod Ati, hogy az A-ban a szövetség felmérését varázslattal lehet megcsinálni! ;) :) És nem a kristálygömb ez a varázslat! :)

Persze, de ha megjegyzel egy sorszámot, akkor utána TUDSZ rá varázsolni, hiszen az ország létezik, mert a pontlistából szedted.

Ha azonban egy szövetség sorszámát jegyezteted meg, akkor NEM fogsz tudni rá varázsolni, csak egyetlen varázslatot.

Ati 09-03-2008 22:13

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 189440)
Mert annak van értelme, hogy megjegyzi az országot, én meg nyomok rá egy szövetség felmérését :D

Ez sokkal ritkább, mint a fordítottja lenne.

vityu 09-03-2008 22:20

Csináltam hozzá szavazást is, mert hát így az igazi! :)

Valezius 09-03-2008 23:47

Akkor szavazok: Nem érdekel, mivel egy 4jegyű számot bárki el tud tárolni a rövidtávú memóriájában.

J.Ati 09-04-2008 01:56

Szavaztam!

Igaz csak egy 4jegyű számról van szó,de kényelmi bővítésnek tökéletes.

Csak azt nem tudom miért kellett ennek két témát is nyitni.

Ati 09-04-2008 08:33

A szavazók figyelmét ismét fel szeretném hívni arra, hogy gondolják át, hogy mire szavaztak:

Szeretnéd-e a javaslat szerint, hogy a támadásra, vagy bármi egyébre megjegyzett ország sorszámát elfelejtse, és felülírja az, ha véletlenül egy szövetség sorszámára kattintasz?


All times are GMT +1. The time now is 03:43.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu