Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   PC (hardver, szoftver, játékok stb.) (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=28)
-   -   eRepublik (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3465)

Von 12-30-2009 11:57

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 234177)
fejlemény, v vmi? :)

Ja igen, nyitottam egy q1 házcéget Lengyelországban, végülis ez is egy fejelmény :p
Mára sikerült legyártani 1 darab házat, ha sikerült piaci áron eladni, akkor az 70-80 PLN nyereséget jelent házanként, ami jelenleg 2 gold :eek: És napi 1 házat legyártatok a kis kettes skilles mukijaimmal, rendkívül olcsóért, mivel a baby boom miatt örülnek, ha találnak munkát, nemhogy még fizetést :D

Von 12-30-2009 11:59

Quote:

Originally Posted by Von (Post 234221)
Ja igen, nyitottam egy q1 házcéget Lengyelországban, végülis ez is egy fejelmény :p
Mára sikerült legyártani 1 darab házat, ha sikerült piaci áron eladni, akkor az 70-80 PLN nyereséget jelent házanként, ami jelenleg 2 gold :eek: És napi 1 házat legyártatok a kis kettes skilles mukijaimmal, rendkívül olcsóért, mivel a baby boom miatt örülnek, ha találnak munkát, nemhogy még fizetést :D

ui: kb 10 percbe telt mire megvették a házat... :)

csabi 12-30-2009 12:05

meik régióba érdemes regelnem jelenleg? :rolleyes::D

Von 12-30-2009 12:08

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 234223)
meik régióba érdemes regelnem jelenleg? :rolleyes::D

Teljesen mindegy szinte. De Western Transdanubia vagy a Central Hungary kicsit jobb, később úgyis Heilongjiangba kell költöznöd. Viszont lehet, hogy fel lehet éleszteni a régi karaktered is, ha még nem törölték, erről Pali papa lehet többet tud mondani, mint én.

ui: mi volt a régi karid neve?

ui2: Sőt, lehet kaphatsz is már kifejlődött karit, amit nem használ senki

csabi 12-30-2009 12:15

Quote:

Originally Posted by Von (Post 234224)
Teljesen mindegy szinte. De Western Transdanubia vagy a Central Hungary kicsit jobb, később úgyis Heilongjiangba kell költöznöd. Viszont lehet, hogy fel lehet éleszteni a régi karaktered is, ha még nem törölték, erről Pali papa lehet többet tud mondani, mint én.

ui: mi volt a régi karid neve?

ui2: Sőt, lehet kaphatsz is már kifejlődött karit, amit nem használ senki

nem tudom, h mi volt a karim neve.. :S de lehet, h ennek a topicnak az eleén megvan.. :) mindjárt megnézem, v lehet, h Pali v Vityu emlékeznek rá.. :)

Von 12-30-2009 12:28

Amúgy ha valaki kíváncsi a mostani Világháborúra (mert ugye megint az van), annak ajánlom figyelmébe ezt a cikket, igaz angolul van, de aki érti annak jól összefoglalja az eseményeket :)

The World is now at War

Az ilyen felfordulásokért érdemes játszani :):)

csabi 12-30-2009 12:37

nah él a kicsi tizedesem.. :) csak már elfelejtettem, h hogyan kell játszani! :D jelenleg 6on van a wellnesem, ami nem sok..

Von 12-30-2009 12:42

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 234230)
nah él a kicsi tizedesem.. :) csak már elfelejtettem, h hogyan kell játszani! :D jelenleg 6on van a wellnesem, ami nem sok..

Jelölj be barátnak, eVon névvel játszom. Tolok rád 10 giftet, meg küldök q5 kaját. Egy pár napig így is el fog tartani, míg felmész 40 wellness fölé, akkor majd fogsz tudni ütni, meg kórházazni, majd következő napon ugyanezzel fel is tudod vinni 100ra a wellnessed :)

csabi 12-30-2009 12:48

Quote:

Originally Posted by Von (Post 234231)
Jelölj be barátnak, eVon névvel játszom. Tolok rád 10 giftet, meg küldök q5 kaját. Egy pár napig így is el fog tartani, míg felmész 40 wellness fölé, akkor majd fogsz tudni ütni, meg kórházazni, majd következő napon ugyanezzel fel is tudod vinni 100ra a wellnessed :)

kajám és munkám van.. q5 kajából van 7 darab most és épp aranyat próbálok szerezni, h gyógyuljak! :)

Von 12-30-2009 12:57

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 234232)
kajám és munkám van.. q5 kajából van 7 darab most és épp aranyat próbálok szerezni, h gyógyuljak! :)

Az elég költséges mutatvány wellness packkal gyógyulni, szerintem jobban jársz ha vársz :) Persze ha ad valaki erre aranyat, akkor nem, de én pl nem szoktam magamat sem WP-zni soha :)

ui: 10 wellnesst azért küldtem rád, de akkor kaját nem küldök ha van neked :)


All times are GMT +1. The time now is 16:10.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu