Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Sok személyiségesek - együtt haladás (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4202)

Wolfi 03-14-2011 09:47

Quote:

Originally Posted by Merengő (Post 283241)
mikor kerül előtérbe ez a téma? :) lassan már aktuális lesz pár szövetségnek.

Számomra már most aktuálissá vált a téma legalább is érintőlegesen!
A problémám, hogy az 5-ös szinten a sok személyiség miatt az első helyet kellene birtokolnom! Max hekin vagyok fedezni nem tudok már, a legközelebbi célpont a sok szabis miatt 17 körre azonban csak a 3. helyen vagyok értékileg pedig elhihetitek több házam is van mint kellene. A baj azonban, hogy az első helyen lévő ország foglalkoztatottsága 41% aminek következtében természetesen ugyanakkora hekin magasabb értéket képvisel! (gondolom egységek mentek el nála mielőtt szabizott)
Kérdésem mi a teendő? Támadjak lefelé 17 körre pár hekiért? Mert ebben az esetben is legalább 5-6-szor kellene fordulnom mire esélyem lenne befogni, ja és számoljátok ki az hány napba telne!
Szóval szerintem itt mindenképpen változtatni kellene valamitu: Konkrét ötlet esetleg később, de mindenképpen beszélni kell róla

Ati 03-14-2011 09:51

Az miért probléma, hogy több nap kell ahhoz, hogy első legyél? :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Wolfi 03-14-2011 09:58

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 283437)
Az miért probléma, hogy több nap kell ahhoz, hogy első legyél? :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Szerintem azért az elég nagy probléma, hogy mondjuk 15 hekiért oda-vissza másfél napot kell mennem:)

Wolfi 03-14-2011 10:03

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 283437)
Az miért probléma, hogy több nap kell ahhoz, hogy első legyél? :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:


Nem beszélve arról, hogy 17 kör alatt az ellen is rá tud épülni a seregemre, úgy hogy ne férjek be főleg ha mondjuk szöviben vannak akkor meg végképp tudják úgy segíteni egymást

szerintem

Remedy 03-14-2011 10:36

Quote:

Originally Posted by Wolfi (Post 283436)
Számomra már most aktuálissá vált a téma legalább is érintőlegesen!
A problémám, hogy az 5-ös szinten a sok személyiség miatt az első helyet kellene birtokolnom! Max hekin vagyok fedezni nem tudok már, a legközelebbi célpont a sok szabis miatt 17 körre azonban csak a 3. helyen vagyok értékileg pedig elhihetitek több házam is van mint kellene. A baj azonban, hogy az első helyen lévő ország foglalkoztatottsága 41% aminek következtében természetesen ugyanakkora hekin magasabb értéket képvisel! (gondolom egységek mentek el nála mielőtt szabizott)
Kérdésem mi a teendő? Támadjak lefelé 17 körre pár hekiért? Mert ebben az esetben is legalább 5-6-szor kellene fordulnom mire esélyem lenne befogni, ja és számoljátok ki az hány napba telne!
Szóval szerintem itt mindenképpen változtatni kellene valamitu: Konkrét ötlet esetleg később, de mindenképpen beszélni kell róla

Akkor a masik, szabis temaba irj, ez a topic nem oldja meg a gondodat.

Ez arra nyujtana megoldast, hogy ha egy szoviben tobb embernek is kellene az elso hely hogy teljen a topkore, tudjon egyutt telni nekik, es ne kelljen szetszabdalni oket csonka szovikre 2 hetekre fejenkent.

Wolfi 03-14-2011 10:40

[quote=Wolfi;283436]Számomra már most aktuálissá vált a téma legalább is érintőlegesen!


Tisztában vagyok vele azért idéztem be így nem tudtam, hogy külön topic is van ennek a témának de azért köszi

Remedy 03-14-2011 10:48

Quote:

Originally Posted by Wolfi (Post 283436)
Tisztában vagyok vele azért idéztem be így nem tudtam, hogy külön topic is van ennek a témának de azért köszi

http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3990

Erre gondoltam, ez epp emiatt a problema miatt nyilt.

Remedy 03-14-2011 10:50

De kozben ne felejtsuk el az eredeti felvetest - szerintem jatekmenetet nem befolyasolja, visszaelni nem lehet vele, es szerintem teljesen normalis kivanalom, hogy a regota jatszo, jol osszeszokott szovetsegek ezutan is tudjanak tovabb haladni egyszerre, ne kelljen predanak otthagyni a szovijuk tobb tagjat is emiatt.

Ettol harc az elso helyekert szovik kozott termeszetesen lesz majd, attol nem kell szerintem felni, hogy ez konnyites lenne.

Hex 03-14-2011 11:01

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 283437)
Az miért probléma, hogy több nap kell ahhoz, hogy első legyél? :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Ati te most tényleg nem érted ezeknek a szükségességét, vagy nem AKAROD érteni? Értő olvasás eddig nagyon egyes nálad.

Ati 03-14-2011 11:05

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 283445)
Ati te most tényleg nem érted ezeknek a szükségességét, vagy nem AKAROD érteni? Értő olvasás eddig nagyon egyes nálad.

Tényleg nem értem, hogy miért kellene bármit is változtatni csak azért, hogy valaki 3 nappal előbb lehessen első. Ennyire ne akarjon már sietni senki, az a 3 nap csak belefér már, nem? 3 nap miatt komolyan azt akarod, hogy inkább az egész játékot írjuk át, de ne kelljen már kivárnod?!


All times are GMT +1. The time now is 20:59.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu