Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Sok személyiségesek - együtt haladás (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4202)

Dynosaur 05-18-2010 23:23

bár számomra elég távoli ez a probléma (:o), de azért egyetértek a javaslattal! :)

Remedy 05-27-2010 15:32

Igazabol sok ellenervet nem talaltam. (egyet se) :)

Ati, Neked mi a velemenyed?

vityu 05-27-2010 15:46

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 254044)
Igazabol sok ellenervet nem talaltam. (egyet se) :)

Ati, Neked mi a velemenyed?

Áh, stratégiai kérdésekre nem válaszol...

Ha az számít valamit, nekem simán tetszik a javaslat, csak ki kell küszöbölni, azt, hogy ez egyes befokozott országoknak pénzforrás legyen...

monro 07-27-2010 18:48

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 254049)
Ha az számít valamit, nekem simán tetszik a javaslat, csak ki kell küszöbölni, azt, hogy ez egyes befokozott országoknak pénzforrás legyen...

Az alapjavaslat sztem is jó.

Erre a fenti problémára és talán másra is alkalmas lenne egy olyan szabály, hogy a megkezdett kör (szabiról visszahozott orinál is) fejeződjön is be. Kopjanak a tekik menjenek el az emberek az országból stb-stb akkor is ha csak 1 percig volt játékban a körben az ország. Így gyakorlatilag 3-4 szabiról visszajövetel után visszaállna a normálhoz közelítő állapot. Az ország visszatehető szabira természetesen 1 perc múlva is így nem lesz támadható, de a megkezdett kör miatt oda kell figyelni esetenként intézőre vagy egyéb dolgokra.

Remedy 07-27-2010 18:53

Quote:

Originally Posted by monro (Post 258952)
Az alapjavaslat sztem is jó.

Erre a fenti problémára és talán másra is alkalmas lenne egy olyan szabály, hogy a megkezdett kör (szabiról visszahozott orinál is) fejeződjön is be. Kopjanak a tekik menjenek el az emberek az országból stb-stb akkor is ha csak 1 percig volt játékban a körben az ország. Így gyakorlatilag 3-4 szabiról visszajövetel után visszaállna a normálhoz közelítő állapot. Az ország visszatehető szabira természetesen 1 perc múlva is így nem lesz támadható, de a megkezdett kör miatt oda kell figyelni esetenként intézőre vagy egyéb dolgokra.

Monro szerintem ezt a hazas topicba akartad irni. :)

vityu 07-28-2010 09:55

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 254044)
Igazabol sok ellenervet nem talaltam. (egyet se) :)

Ati, Neked mi a velemenyed?

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 254049)
Áh, stratégiai kérdésekre nem válaszol...


The Following 7 Users Say NO Thank You to vityu For This Un-useful Post:
Ati, Dus, Dynosaur, LiverPool, none, Paliking, Tsobi


Mondhatnám, hogy értem, hogy miért kaptam ezt a sok újat, holott tényleg nem válaszolt.

Remedy 07-28-2010 10:53

Ha valakinek a _temahoz_ is lenne hozzaszolasa, orommel vennem.

(Akar Atinak)

Ati 07-28-2010 11:00

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 258989)
Ha valakinek a _temahoz_ is lenne hozzaszolasa, orommel vennem.

(Akar Atinak)

Nekem ehhez egyelőre nincsen érdemi hozzászólnivalóm.

Azért nincs, mert azok a szövetségek, akiket ez érint -- ahol már sokszemélyiségű országokról van szó, nem 2-3 személyiségről --, véleményem szerint eleve nagyon jól és gyorsan tudnak haladni. Ez a javaslat ezt a haladást mégjobban felgyorsítaná.

Persze oké, elhiszem, hogy valaki mondjuk 7 év után végre már szeretné befejezni a játékot (elérni az összes megszerezhető személyiséget például), de ne könnyítsük már ezt meg ENNYIRE.

Remedy 07-28-2010 11:05

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 258990)
Nekem ehhez egyelőre nincsen érdemi hozzászólnivalóm.

Azért nincs, mert azok a szövetségek, akiket ez érint -- ahol már sokszemélyiségű országokról van szó, nem 2-3 személyiségről --, véleményem szerint eleve nagyon jól és gyorsan tudnak haladni. Ez a javaslat ezt a haladást mégjobban felgyorsítaná.

Persze oké, elhiszem, hogy valaki mondjuk 7 év után végre már szeretné befejezni a játékot (elérni az összes megszerezhető személyiséget például), de ne könnyítsük már ezt meg ENNYIRE.

Ezt nem ertem. Minden mas szovetseg tud haladni normalisan. Itt pedig 2 hetekre csonka szovikre karhoztatnad oket, csak mert tobb szemelyiseguek? :)

Kvazi valjanak szet mfekre, varjanak egymasra 6 hetet szintenkent, es imadkozzanak hogy nem verik le a masikat, amig az egyik mar az uj csoportban csucsul? :)

Ezt azert csak nem gondolhatod komolyan, hogy ez konnyites lenne, szerintem inkabb normalizalas. :)

Ha nekem ilyen helyzetem lesz, en tuti emiatt fogom abbahagyni a hoditot, nem fogok kicseszni a szovijeimmel emiatt.

Azt sem hinnem, hogy Neked az a cel, hogy emiatt hagyja abba vki a jatekot. :)

(Ugyanis nem tudom elkepzelni, hogy a jol osszeszokott szovim mellol fellepek, hogy sziasztok, en fellepek, kell Nektek a hely, remelem megoldjatok vhogy, addig itthagylak titeket a kakiban...)

Merengő 03-11-2011 16:32

mikor kerül előtérbe ez a téma? :) lassan már aktuális lesz pár szövetségnek.


All times are GMT +1. The time now is 16:20.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu