Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetések (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=69)
-   -   észrevételek a játék élvezhetősége végett (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3629)

csabesz7 07-18-2009 11:52

észrevételek a játék élvezhetősége végett
 
Ati töled kérdezném, a játékkal kapcsolatban lennének felvetéseim, azt hová kellene beírjam mert eddig nem találtam megfelelő fórum részt.
pl: -ha egy tárgyamat azonosítottam, azt a későbbiekben igen is mutassa meg a tulajdonságait
-a csata során a varázslatok sebzését nem írja ki, ez is jó lenne ha írni, hogy pl 10 sebzést vitt be a kritikus sebzés, mert különben nem tudom, hogy az mennyit sebez, mert szintlépésel elvileg növekszik, de mennyit is
-az sehonnan nem tudom mennyi a védelmem, pedig hasznos lenne ez a funkció is, hisz van varázslat is ami ez növeli, ha kiírná akkor tudnám mennyit ad hozzá a védő varázslat

Ezek merültek fel eddig a játék során, és én nagyon hiányolom ezeket a dolgokat, szerintem ezek a dolgok bekerülhetnének a játékba

Várom a válaszod. Előre is köszi.

Ati 07-18-2009 11:59

Quote:

Originally Posted by csabesz7 (Post 219455)
Ati töled kérdezném, a játékkal kapcsolatban lennének felvetéseim, azt hová kellene beírjam mert eddig nem találtam megfelelő fórum részt.

Azt leszámítva, ahova eredetileg írtál, szinte az összes MUD téma ideális neki. Általános beszélgetések, Segítség, ezek a legjobbak. Érdemes végigolvasni őket, mert az általad felvetettek közül már többet mások is hiányoltak.

Gyula 08-10-2009 16:46

Nekem sokszor problémát okoz a tájékozódás, ez most a skorpió szigeten tetőzött nálam, hatalmas sivatag, rengeteg kattintás úgy hogy nézem a nagy sárga kockát és csak a MP fogyásábol látom, hogy haladok.
Jó lenne ha ebben volna valami segitség, kordináták vagy egy áttekintő térkép, azén játék élményemen sokat dobna.

Kicsit zavar az is h az ellenfeleket csak akkor látom ha oda lépek melléés oldalt elolvasom h ki van ott. Elképzelhető hogy a későbbiekben kapnak valami grafikus megjelenítést is a térképen?
Sokszor céltalanul mászkálok, mert épp nincs v nem tudok számomra teljesíthető küldetésröl. Órákon keresztül kutyákat meg rókákat ölni a tapasztalati pontért meg unalmas.

Hiányzik a hódítóban jól megszokott kiváló háttér támogatás a részletes és minden kérdésre váalszt adó súgó. Hiába, a jót könnyű megszokni :)

Ezek lennének az én észrevételeim.

Ati 08-10-2009 17:08

Quote:

Originally Posted by Gyula (Post 221326)
Kicsit zavar az is h az ellenfeleket csak akkor látom ha oda lépek melléés oldalt elolvasom h ki van ott. Elképzelhető hogy a későbbiekben kapnak valami grafikus megjelenítést is a térképen?
Sokszor céltalanul mászkálok, mert épp nincs v nem tudok számomra teljesíthető küldetésröl. Órákon keresztül kutyákat meg rókákat ölni a tapasztalati pontért meg unalmas.

Hiányzik a hódítóban jól megszokott kiváló háttér támogatás a részletes és minden kérdésre váalszt adó súgó. Hiába, a jót könnyű megszokni :)

A Hódító bonyolultabb. Itt elég egyszerűen működik minden, a kezelést szerintem az első küldetések során megszokod. Túl sokmindent írni nem lehet róla azon felül, ami már írva van. Ha konkrét kérdésed merül fel, azt érdemes feltenni a Segítség témakörben, hogy az általános, ismétlődő kérdések bekerülhessenek még a kézikönyvbe. Attól gyakori kérdések, hogy gyakran kérdezik őket. :)

A térképen az ellenfelek grafikai megjelenítése nem várható, többezer ellenfél mászkál folyamatosan a világban, ezeket nem lehet megjeleníteni, a térképet se látnád tőlük, ha mind jelölve lenne.

Ha attól félsz, hogy olyan helyre lépsz, ahol erős ellenfelek vannak, akkor érdemes a kémlelést megtanulni, ezzel megtudhatod, hogy a szomszédos területeken van-e ellenfél, és ha van, akkor mennyi. Ez alapján tudsz dönteni arról, hogy odalépsz-e, vagy sem.


All times are GMT +1. The time now is 10:21.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu