Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   9 éves a Hódító (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2761)

Ati 02-15-2008 08:52

9 éves a Hódító
 
Sziasztok!

Idén februárban 9 éves a Hódító!

Hosszú utat tettünk meg a játék születése óta. A kezdetben még más szolgáltatásokkal együtt elhelyezett játék mögött ma már komoly szerverpark áll, hogy a növekvő igényeket zökkenőmentesen kielégíthessük. És erre szükség is van, hiszen a játék fejlesztése folyamatosan halad a z egyre kényelemesebb játékélmény felé.

Az hazai Internet összetétele rengeteget változott az elmúlt 9 évben. Valamilyen szinten ehhez igyekszünk folyamatosan alkalmazkodni, de nem célunk, hogy mindenki elvárásainak megfeleljünk. Sőt, fő célunk megmaradt az évek során: egy kultúrált játékkörnyezet biztosítása. Aki ennek az elvárásnak nem felel meg, azt rövid időn belül eltávolítjuk -- rengeteg más oldal van ma már, ahol szívesen látnak olyan embereket is, akiknek lételemük a trágárkodás.

Természetesen a jövőre vonatkozóan is rengeteg tervünk van továbbra is: a mostani tervezett változások fő elemeiről bárki olvashat itt a fórumon. Azt hiszem, hogy ismét komoly bővítések lesznek, ezúttal elsősorban az 1/A és az Anarchista csoportortokat érintve, amik sokkal könnyebbé, izgalmasabbá és pörgőbbé teszik majd a játékot.

És ezek után is még rengeteg terv, amik közül néhányról még mi is csak álmodozunk, néhány pedig már konkrétabban körvonalazódik. Mindez azért, hogy a Hódító egy folyamatosan fejlődő játék legyen, amit sose untok meg. ;)

Köszönjük, hogy velünk vagytok! Azoknak, akik csak most csatlakoztak a Hódító játékostáborához, azoknak, akik már huzamosabb ideje velünk vannak, és azoknak főleg, akik a kezdetek óta itt vannak! Mert bizony vannak, akik már 9 éve lelkes Hódítósok. Amikor összegezzük a Hódító eredményeit, azt hiszem, hogy ez az egyik legnagyobb eredmény! Köszönjük Nektek!

És természetesen köszönjük minden új játékosnak, hogy megnézi oldalunkat. Biztosak vagyunk benne, hogy ha valaki ráérez a játék ízére, akkor hosszútávon is velünk marad! :)

Boldog születésnapot Hódító! :)

Beszélgetések a témáról itt. :)

Rebellis 02-15-2008 08:58

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 158696)
Boldog születésnapot Hódító! :)

Sok boldogságot:D

[HTPA]GeeForce 02-15-2008 09:54

Buék!
Éljen a régiHód! :D:D
Az az égő tűz effekt totál hangulatos volt... Hüpp hüpp... Régi szép gimnazista évek, amikor a számtekórákon meg a szünetekben hódoztunk... :(

Öregszem.
A hódító is öregszik.
Csak neki a javára válik.... :D:D:D Hajrá hajrá!

vityu 02-15-2008 10:12

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 158708)
Buék!
Éljen a régiHód! :D:D
Az az égő tűz effekt totál hangulatos volt... Hüpp hüpp... Régi szép gimnazista évek, amikor a számtekórákon meg a szünetekben hódoztunk... :(

Öregszem.
A hódító is öregszik.
Csak neki a javára válik.... :D:D:D Hajrá hajrá!

Jaja, én is azért szerettem a számtech órákat...mondjuk én még "csak" 5 éve regisztráltam, volt kihagyás is, elég sok, de itt vagyok, és örülök, hogy még mindig van hódító!
Boldog születésnapot!!!

J.Ati 02-15-2008 12:14

Hajrá,csak így tovább:)
Várom már a 100. szülinapját is!
Akkor szervezünk egy giga partit a hódnak:D

Fefe013 02-15-2008 12:24

Gratulálok a Hódítónak és Hódítóknak is:)

Zsáni 02-15-2008 13:30

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 158723)
Hajrá,csak így tovább:)
Várom már a 100. szülinapját is!
Akkor szervezünk egy giga partit a hódnak:D

gigászok harca lesz, ha te még akkor élsz majd, az tuti :D

Boldog szülinapot hód :)

Redback 02-15-2008 13:39

Quote:

Originally Posted by Zsáni (Post 158739)
gigászok harca lesz, ha te még akkor élsz majd, az tuti :D

Boldog szülinapot hód :)

Boldog szülinapot!
Én se fogok már élni, nemhogy ti :D

tdomo 02-15-2008 15:26

Boldog szuletesnapot! :)

Kós00792 02-15-2008 19:32

Boldog szülinapot hódító! Igaz én 2006 őszén regisztráltam és nem vok régi motoros.


All times are GMT +1. The time now is 15:57.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu