Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Ötletek a "játékunkért" (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4884)

Merengő 11-06-2015 19:03

Quote:

Originally Posted by none (Post 309112)
huhuhuhúval? 2014-ben szeritem, lehet 2013-ban.. vagy kétszer:) ha nem rántjátok elő kisklánból az elfet, 3szor is:)
ki beszél a fokozás teljes megszünéséről.. a több millás fokozás megléte az unfair dolog.. és persze most csak klánütésről beszélünk :)

jahh mikor lehiénáztatok 2 országot? :) az teljesen más tészta. látod ezzel meg is ütötted a saját hsz-ed, mert beleütöttetek egy kisklánozásba. mi voltunk a támadók ti meg kihasználtátok amit az előbb leírtam ;)

none 11-06-2015 19:09

Quote:

Originally Posted by Merengő (Post 309113)
jahh mikor lehiénáztatok 2 országot? :) az teljesen más tészta. látod ezzel meg is ütötted a saját hsz-ed, mert beleütöttetek egy kisklánozásba. mi voltunk a támadók ti meg kihasználtátok amit az előbb leírtam ;)

nem is ütötetek akkor klánnal, de most nem kell ez ide.. sima ütés volt felméréssel ráállással számolással.. nektek meg kimaradta a távol, mert nem vártátok, hogy olyan távból rátok megy majd valaki..
Semmi köze a kérdéshez..
Tehát témánál maradva, miért is jó a több millió egységes klánnal ráállás és ez miért lesz fair?

Pool 11-06-2015 19:46

Érdekes írások, de azért szeretném megkérdezni, hogy mennyire kapcsolódik az indító írásomhoz?

"Ennyi a lényeg, jöhet vélemény és más ötletek is. A célunk a játékosok megtartása, újak érkezése, mert úgy látjuk, hogy eléggé döglődő ami most van.'

Szóval, szerintem ezt nem itt kellene, főleg, hogy senkit nem érdekel, amiről beszéltek.

none 11-06-2015 20:03

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 309115)
Érdekes írások, de azért szeretném megkérdezni, hogy mennyire kapcsolódik az indító írásomhoz?

"Ennyi a lényeg, jöhet vélemény és más ötletek is. A célunk a játékosok megtartása, újak érkezése, mert úgy látjuk, hogy eléggé döglődő ami most van.'

Szóval, szerintem ezt nem itt kellene, főleg, hogy senkit nem érdekel, amiről beszéltek.

Szerintem nagyon kevesen játszanak A-ban>> sokan abbahagyják ott.. így ha valami játszhatóbbá teszi azt, az a játékosok megtartásához vezethet, tehát ennyiben kapcsolódik a témához.. nézd meg most A-t, szerintem sosem volt ennyire kevés játékos még ott.. bár most nem tudom pontosan mennyi, de 1-2 napja 190 alá mentünk, úgy hallottam..

Pool 11-06-2015 21:02

Quote:

Originally Posted by none (Post 309116)
Szerintem nagyon kevesen játszanak A-ban>> sokan abbahagyják ott.. így ha valami játszhatóbbá teszi azt, az a játékosok megtartásához vezethet, tehát ennyiben kapcsolódik a témához.. nézd meg most A-t, szerintem sosem volt ennyire kevés játékos még ott.. bár most nem tudom pontosan mennyi, de 1-2 napja 190 alá mentünk, úgy hallottam..

Nem tudom megnézni még jó ideig, de nem is nagyon érdekel. Én A-ban most már csak átutazó leszek, a legszükségesebb időt fogom ott tölteni és lépek 5-re, akár fél szemért.
Meghagyom A-t a nagyfiúknak, hagy játszanak :D

Dragi 11-19-2021 13:10

Udv,

Remelem nem problema Pool hogy beleronditok a topicodba :)

En azon gondolkoztam a napokban, hogy ami az alsobb szinteken mar letezik azaz, hogy a nep nekiall lazongani ha eltoltesz x idot egy csoport Top30%-ban, ugy erzem ezt Aban erositeni kene vagy behozni nem tudom mukodik-e most. Hogy a top klanok ne csak a vegtelensegig termeljenek hanem bizony forditsak lefele az orszagokat hozzanak verfrissitest.

Nehez mar feljutni a topba A-ban es kevesen is vagyunk a csoportba.

Egy kis motivacio a regi rokaknak lehet jol jonne.

Tisztelettel Dragi :eek:

Ati 11-24-2021 09:04

Quote:

Originally Posted by Dragi (Post 310443)
En azon gondolkoztam a napokban, hogy ami az alsobb szinteken mar letezik azaz, hogy a nep nekiall lazongani ha eltoltesz x idot egy csoport Top30%-ban, ugy erzem ezt Aban erositeni kene vagy behozni nem tudom mukodik-e most. Hogy a top klanok ne csak a vegtelensegig termeljenek hanem bizony forditsak lefele az orszagokat hozzanak verfrissitest.

Az A-ból forduláshoz pont emiatt nem szükséges a top30% elérése, hanem csak fix hektároké--amit nem befolyásol az, hogy a top milyen magasságokban van. Akik a minél nagyobb területre hajtanak, azok ilyen szempontból nem befolyásolják a fordulást; és a minél nagyobb terület elérésének lehetőségét ne vegyük el tőlük.


All times are GMT +1. The time now is 20:09.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu