Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   pontlistára való felvétel (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3742)

Dragi 08-19-2009 09:33

pontlistára való felvétel
 
Nos az volna az ötletem hogy az egyéni saját pontlistánkra nem-e lehetne emgkönnyíteni az orik felvételét pl. A-ban nem-e lehetne kolletíven felvenni egy klánt pontlistára 1 klikkel? vagy mintha táamdó akciót intéznénk ellenük egy ráklikkel és felvétle a pontlistára vagy valami hasonló ?
Ugyan csak kényelmi módosítás lenne de talán hasznos is :)

Szóltam :) remélem nem leszek lehurrogva :)

Gyula 08-19-2009 09:38

lustaság, fél egészség.

de azért támogatom :)

Dragi 08-19-2009 09:54

Quote:

Originally Posted by Gyula (Post 221844)
lustaság, fél egészség.

de azért támogatom :)

eléggé zavaró hogy felmérek egy klánt pölö akkor szövetségek / felmrét szövetségek pontok bemásol felvesz vissza másol pontok felvesz stb. stb. sokkal egyszerűbb meg gyorsabb lenne így az élet :) még ha csak a megjegyzésessel is :)

Killer 08-19-2009 10:20

támogatom!príma ötlet:D

Dragi 08-19-2009 10:23

na akkor teszek be szavazást :)

Beakartam tenni kijjaza Csoffika de most nem akarom elkomolytalankodni a témát :D

Ati 08-19-2009 11:41

Felmérés nélkül ne tudd lehetőleg, hogy kik tagjai egy szövetségnek. A felmért szövetség oldalról gondoltad? Plusz egy link, hogy felvesz mindenikt pontlistára? Akár lehet is, de nagyon hosszú saját listák lesznek így. Ha a létével ugyanígy működik, az pedig kavarodáshoz vezet, mert azóta esetleg mások a tagok, vagy valakit mégis szerettél volna megtartani stb.

Xeper 08-19-2009 11:57

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 221850)
Akár lehet is, de nagyon hosszú saját listák lesznek így. Ha a létével ugyanígy működik, az pedig kavarodáshoz vezet, mert azóta esetleg mások a tagok, vagy valakit mégis szerettél volna megtartani stb.

Nem okozna nagyobb kavarodást, mint maga a felmért szövetségek rész. A pontlistán való szereplés nem jelent semmi extrát azon kívül, hogy "egyszer figyelni akartam rá". Viszont pl egy 10fős klánnal való hadakozáskor valóban kényelmesebbé tenné az életet :)

Dragi 08-19-2009 12:06

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 221850)
Felmérés nélkül ne tudd lehetőleg, hogy kik tagjai egy szövetségnek. A felmért szövetség oldalról gondoltad? Plusz egy link, hogy felvesz mindenikt pontlistára? Akár lehet is, de nagyon hosszú saját listák lesznek így. Ha a létével ugyanígy működik, az pedig kavarodáshoz vezet, mert azóta esetleg mások a tagok, vagy valakit mégis szerettél volna megtartani stb.

Természetesen olyanokat lehessen csak felvenni akikről van friss infó. Egyébként pl. az MNT-vel automatice meglehet tudni kik a klántagjai felmérés nélkül :) legalábbis azt tutira hogy a közelben van-e ország amelyik tagja a klánnak amelyiket bejelölöm egyoldalúra

Dasein 08-20-2009 10:38

Szerintem remek ötlet! :)

A pontlistáról eltávolítást is meg lehetne oldani valahogy egyszerűbben? Pl. egy pici, DEL feliratú gomb a pontlista minden sora után, vagy pipálgatós-együttörlős megoldás... Picit lusta vagyok. :D

Ati 08-24-2009 17:56

Quote:

Originally Posted by Dasein (Post 221899)
A pontlistáról eltávolítást is meg lehetne oldani valahogy egyszerűbben? Pl. egy pici, DEL feliratú gomb a pontlista minden sora után, vagy pipálgatós-együttörlős megoldás...

Nem férnek el. Ha felvetted, akkor annak oka volt, ne akard egyetlen mozdulattal tötölni. Legalább a számát írd be, ezzel jelezve, hogy TÉNYLEG törölni szeretnéd.


All times are GMT +1. The time now is 01:42.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu