Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   elmentett kristálygömbök (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3134)

vityu 08-21-2008 21:28

elmentett kristálygömbök
 
Üdv!

Bele is vágok rögtön.

Az elmentett kristálygömböknél szeretnék egy kis változást, márpedig azt, hogy ugyebár, ha több lap van, akkor a lapozót kell használni, ami az oldal tetején van. Na azt a lapozót le kéne rakni az oldal aljára is, mert ugye mindenki felülről nézi, és amikor leért a végére, újra vissza kell menni az elejére. Ami persze nem nagy munka, de néha elég idegesítő.

Tudom, jösztök majd azzal, hogy ott a keresés, de ez tényleg csak egy apró módosítás, amivel kicsit felhasználóbarátibb lenne az elmentett kristálygömbök oldal!

Várom a reakciókat!

Pepa 08-21-2008 21:34

Ezt azon az oldalom ahol publikálok "fel a lap tetejére" linkel oldották meg. És ha 30 történetet végiggörgetsz, akkor már nem nagyon van kedved újat olvasni.

Redback 08-21-2008 21:36

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 187790)
Üdv!

Bele is vágok rögtön.

Az elmentett kristálygömböknél szeretnék egy kis változást, márpedig azt, hogy ugyebár, ha több lap van, akkor a lapozót kell használni, ami az oldal tetején van. Na azt a lapozót le kéne rakni az oldal aljára is, mert ugye mindenki felülről nézi, és amikor leért a végére, újra vissza kell menni az elejére. Ami persze nem nagy munka, de néha elég idegesítő.

Tudom, jösztök majd azzal, hogy ott a keresés, de ez tényleg csak egy apró módosítás, amivel kicsit felhasználóbarátibb lenne az elmentett kristálygömbök oldal!

Várom a reakciókat!

Jó ötlet, engem is idegesített, csak nem volt kedvem témát nyitni :D

Zoli 08-21-2008 22:10

én a keresést nem tudom értelmesen használni, mindig rosszakat hoz be, pedig amikor kinézek egy orit a mentettek között, és látom mije van, és arra keresek, azt se találja meg,szóval az nekem fölösleges, úgyhogy nem mondom, hogy "hisz ott a keresés"
úgyhogy az ötletet támogatom, bár megvagyok nélüle

Iron 08-24-2008 23:42

Ne gömbözz és nem kell vissza tekerni az elejére :p

richardka 08-25-2008 06:19

támogatom

bár én nem szoktam keresgélni, hanem inkább csinálok egy friss gömböt:))

de viccen kivül tényleg jo ötlet

Szavazás nincs vitya?? ugy szavaztam volna 1-et

Tsobi 08-26-2008 08:27

Quote:

Originally Posted by richardka (Post 188116)
támogatom

bár én nem szoktam keresgélni, hanem inkább csinálok egy friss gömböt:))

de viccen kivül tényleg jo ötlet

Szavazás nincs vitya?? ugy szavaztam volna 1-et


OFF/
Múltkor még azon sírtál,hogy megint szavazni kell menni .. :p

richardka 08-27-2008 07:00

Quote:

Originally Posted by Matador (Post 188221)
OFF/
Múltkor még azon sírtál,hogy megint szavazni kell menni .. :p


Off

Változnak az idök :)

Princ 08-27-2008 09:04

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 187790)
Tudom, jösztök majd azzal, hogy ott a keresés, de ez tényleg csak egy apró módosítás, amivel kicsit felhasználóbarátibb lenne az elmentett kristálygömbök oldal!

Igen, evvel tényleg jövök, én például. :p Mégpedig azért, mert nem csak egy apró módosításra lenne szükség; ennek az egyre növekvő adathalmaznak amit az elmentett gömbök adnak, dukálna már jópár funkció, ami kezelhetőbbé tenné.
A kereső nekem jól működik, egyébként.

Van különben felső korlátja a menthető gömböknek?

reichz 09-26-2008 16:40

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 187790)
Üdv!

Bele is vágok rögtön.

Az elmentett kristálygömböknél szeretnék egy kis változást, márpedig azt, hogy ugyebár, ha több lap van, akkor a lapozót kell használni, ami az oldal tetején van. Na azt a lapozót le kéne rakni az oldal aljára is, mert ugye mindenki felülről nézi, és amikor leért a végére, újra vissza kell menni az elejére. Ami persze nem nagy munka, de néha elég idegesítő.

Tudom, jösztök majd azzal, hogy ott a keresés, de ez tényleg csak egy apró módosítás, amivel kicsit felhasználóbarátibb lenne az elmentett kristálygömbök oldal!

Várom a reakciókat!

Sziasztok!
Nagyon jó téma,nekem is eszembe jutott már támogatnám az ötletet mert sokszor azért törlök gömböket mert nehéz keresni a sok közül.Nem sok időt vesz igénybe feltolni a lap tetejére de tényleg rettenetesen idegesítő mikor hirtelen keresel...


All times are GMT +1. The time now is 20:15.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu