Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Chat (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Utálós topic a Hódító Nagyfőnökének Atinak! (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2614)

monro 01-02-2008 16:40

Utálós topic a Hódító Nagyfőnökének Atinak!
 
Asszem neked még nincs ilyen topicod Ati pedig olyan vagy te is,mint az "igazi nők" a LOREÁL-al: megérdemled! :)

Szóval igazi sérelmeket is írhattok nemcsak jópofizásokat hátha tanul belőle ha sokszor hallja ;)

1. utálom, mert szó nélkül szűntet be topicokat miközben még írnak bele!
2. nem dugja le a képét a szkarás talikra
3. azt képzeli magáról, hogy ő a Főnök ;)

Ha még eszembe jut valami pótlom.

Ati 01-02-2008 16:42

Quote:

Originally Posted by monro (Post 148122)
1. utálom, mert szó nélkül szűntet be topicokat miközben még írnak bele!
2. nem dugja le a képét a szkarás talikra


1, Egy egyszer már létezett, egy ideig nyitvahagyott, majd elvetettként bezárt topicot feleslegesnek tartok újranyitni. Amíg az előző nyitva volt, el lehetett mondani mindent. Nem sikerült meggyőznötök.

2, Pedig már találkoztunk ott. ;) Talán kétszer is. ;)

monro 01-02-2008 16:54

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 148128)
1, Egy egyszer már létezett, egy ideig nyitvahagyott, majd elvetettként bezárt topicot feleslegesnek tartok újranyitni. Amíg az előző nyitva volt, el lehetett mondani mindent. Nem sikerült meggyőznötök.

Azért azt beláthatod, hogy ugyanannak a dolognak a minimuma gáz ha nagyobb, mint a maximuma :) (földmérete fellépéskor) Akárhogy csűrjük csavarjuk ez egy logikai ficam a játékban...

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 148128)
2, Pedig már találkoztunk ott. ;) Talán kétszer is. ;)

Csak 1x, de akkor is hamar elhúztál :)

Dragi 01-02-2008 16:55

kijjaza Ati ?:p:p:p

monro 01-02-2008 16:56

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 148134)
kijjaza Ati ?:p:p:p

Benne van a címben te tudatlan! :eek:

Dragi 01-02-2008 16:57

Quote:

Originally Posted by monro (Post 148135)
Benne van a címben te tudatlan! :eek:

Uff! :D:D:D

Redback 01-02-2008 17:03

Nekem az nem tetszik, hogy nem látja be a jksz-eket sokszor.Amúgy semmi bajom nincs vele.

Ati 01-02-2008 17:17

Quote:

Originally Posted by monro (Post 148133)
Azért azt beláthatod, hogy ugyanannak a dolognak a minimuma gáz ha nagyobb, mint a maximuma :) (földmérete fellépéskor) Akárhogy csűrjük csavarjuk ez egy logikai ficam a játékban...

A megbeszélések közben ennek hangot is adtam. :) Nekem se tetszett. De meg lettem győzve, hogy jó ez így, és kell ez így.

Tsobi 01-02-2008 17:20

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 148140)
Nekem az nem tetszik, hogy nem látja be a jksz-eket sokszor.Amúgy semmi bajom nincs vele.

Vagy csak simán nem akar senkit ártatlanul elítélni ..

Pepa 01-02-2008 17:22

Nyitottam egy topicot egy topicot, a Hódban megjelenő kiírásokról és a nem kezdő játékosok offolása miatt be lett zárva. Később találtam egy olyan kiírást amit a kis kék kettes szövim se tudott értelmezni és nekem kellett elmagyarázni, hoigy mit jelent (seregeid eltévedtem és a legfrissebb hírek szerint elindultak haza) és amikor be akartam másolni, akkor láttam, hogy be van zárva:(


All times are GMT +1. The time now is 01:20.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu