Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Egyéb (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Köszönetnyilvánítás, üdvrivalgás, örömmámor. :D (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2673)

teapot 03-10-2008 17:50

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 152319)
még a teját tolom ezerrel + citromot falok:)


rágalom :p :D

Zsáni 03-10-2008 17:53

Quote:

Originally Posted by teapot (Post 164619)
rágalom :p :D

wáhháháháh :D
azért azt megnézném :D

teapot 03-10-2008 17:55

Quote:

Originally Posted by Zsáni (Post 164623)
wáhháháháh :D
azért azt megnézném :D

és én tökre örülök és köszönöm a sorsnak,hogy a Dzsénit folyamatosan az utamba sodorja,mert igy nincs egy perc nyugtom se és a életem is unalamas és boldog lenne nélküle:D :p

Hornet 03-10-2008 17:57

Quote:

Originally Posted by Zsáni (Post 164623)
wáhháháháh :D
azért azt megnézném :D



Kis kukkoló:)
Én köszönöm a bacinak,hogy csak az orrom folyik,és nem vett le a lábamról ennél is jobban:)
Valamint megköszönöm a feleségemnem,hogy ennyi türelme van hozzám:o
Ja és Pumának is megköszönöm,hogy anno bevezetett a Hódítóba.A feleségem nem köszöni:D:D:D:D

Zsáni 03-10-2008 18:01

Quote:

Originally Posted by teapot (Post 164625)
és én tökre örülök és köszönöm a sorsnak,hogy a Dzsénit folyamatosan az utamba sodorja,mert igy nincs egy perc nyugtom se és a életem is unalamas és boldog lenne nélküle:D :p

és én köszönetet mondok a sorsnak, hogy felém vetette a Teját, és hogy ennyire szeret engem :D és az éles elméjéért, hogy mindig be tud szólni valamit :D és így csal örömöt megfáradt orcámra :D

teapot 03-10-2008 18:03

Quote:

Originally Posted by Zsáni (Post 164629)
és én köszönetet mondok a sorsnak, hogy felém vetette a Teját, és hogy ennyire szeret engem :D és az éles elméjéért, hogy mindig be tud szólni valamit :D és így csal örömöt megfáradt orcámra :D


és én köszönöm ismét a sorsnak,hogy végre nyíltan elismeri éles elmém:D köszönöm,köszönöm,mert ezt hallgathatja tőlem mostmár egy egész életen át:p

Zsáni 03-10-2008 18:04

Quote:

Originally Posted by teapot (Post 164631)
és én köszönöm ismét a sorsnak,hogy végre nyíltan elismeri éles elmém:D köszönöm,köszönöm,mert ezt hallgathatja tőlem mostmár egy egész életen át:p

áh, 2 nap mulva még téged is letagadlak, nemhogy az írásom :D
na de ne offoljunk szét minden topicot, bár nekünk minden egyes írásunk megér egy köszönetet :D a hallgatásunk meg végképp :D:D:D:D

teapot 03-10-2008 18:07

Quote:

Originally Posted by Zsáni (Post 164632)
áh, 2 nap mulva még téged is letagadlak, nemhogy az írásom :D
na de ne offoljunk szét minden topicot, bár nekünk minden egyes írásunk megér egy köszönetet :D a hallgatásunk meg végképp :D:D:D:D


te jöttél ide utánam,mit követsz? :p én megköszönném,ha nem offolnál szét minden topikot,ahova benézek:p

Zsáni 03-10-2008 18:14

Quote:

Originally Posted by teapot (Post 164636)
te jöttél ide utánam,mit követsz? :p én megköszönném,ha nem offolnál szét minden topikot,ahova benézek:p

:p
(rövid) :p

Pepa 03-10-2008 18:18

Köszönöm az Openoffice.org nevű programnak, hogy a "köszönöm" szót hibátlanul tudtam leírni.


All times are GMT +1. The time now is 05:16.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu