Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Bulik (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Tali Nyíregyházán (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2965)

Redback 05-12-2008 09:21

Tali Nyíregyházán
 
Gondoltam nyitok egy topicot közkívánatra.Egy talit szerveznék júlisuban, valamikor az elején.Helyszínt még nem tudok, és azt se hogy egyáltalán meg lesz -e tartva.Ha lesztek elegen, akkor természetesen lesz.
SZeretném meghívni Tsobit, Dragit, bár őt csak azért hogy kinyuvasszam, és Druidát, ha el tudna jönni.

Tsobi 05-12-2008 09:23

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 174266)
Gondoltam nyitok egy topicot közkívánatra.Egy talit szerveznék júlisuban, valamikor az elején.Helyszínt még nem tudok, és azt se hogy egyáltalán meg lesz -e tartva.Ha lesztek elegen, akkor természetesen lesz.
SZeretném meghívni Tsobit, Dragit, bár őt csak azért hogy kinyuvasszam, és Druidát, ha el tudna jönni.

Szerintem közvetlen egymás után két tali nem annyira passzol.
+ most volt a szabolcsi tali nem rég.

Redback 05-12-2008 09:25

Quote:

Originally Posted by Matador (Post 174267)
Szerintem közvetlen egymás után két tali nem annyira passzol.
+ most volt a szabolcsi tali nem rég.

Akkor augusztus?

Dragi 05-12-2008 09:35

mivel már nővéred is nyúzza a fülem meg te is nyúzol ezért igen ott leszek az időpont nekem junius 30.-a után gyakorlatilag lehet akármikor :) onnantól otthon leszek

(mega Ferenc is nyúz az iwiwes Ferenc őt ki ne felejtsem)

Fefe013 05-12-2008 09:38

Már mondtam a másik topikban is, h valszeg ott leszek, ha nem lesz sok meló....:)

Druida 05-12-2008 10:28

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 174266)
Gondoltam nyitok egy topicot közkívánatra.Egy talit szerveznék júlisuban, valamikor az elején.Helyszínt még nem tudok, és azt se hogy egyáltalán meg lesz -e tartva.Ha lesztek elegen, akkor természetesen lesz.
SZeretném meghívni Tsobit, Dragit, bár őt csak azért hogy kinyuvasszam, és Druidát, ha el tudna jönni.

át, ha engem így külön meghívsz, akkor egyértelműen elmegyek akárhol is lesz :) csak majd értesíts időben, hogy úgy alakítsam a progimat :)

vityu 05-12-2008 11:03

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 174266)
Gondoltam nyitok egy topicot közkívánatra.Egy talit szerveznék júlisuban, valamikor az elején.Helyszínt még nem tudok, és azt se hogy egyáltalán meg lesz -e tartva.Ha lesztek elegen, akkor természetesen lesz.
SZeretném meghívni Tsobit, Dragit, bár őt csak azért hogy kinyuvasszam, és Druidát, ha el tudna jönni.

Engem, a szövetségesed, meg a tesómat már nem is??? Pedig tudod, hogy itt lakunk a közelben!!! Irgumburgum! Most haragszok!!!:mad:

Amúgy nekem akár ok is lehet, csak vizsgafüggő, hogy lesz-e vagy valami. Na meg lehet augusztusban is, nekem az is jó!!!

Phoenix 05-12-2008 11:31

Sőt ha valamikor július utolsó hetében vagy augusztus első hetében lenne én is meg az asszony is el tudnánk menni :) Persze hacsak nem lennénk senki terhére ;)

[HTPA]GeeForce 05-12-2008 11:36

Quote:

Originally Posted by Phoenix (Post 174294)
Sőt ha valamikor július utolsó hetében vagy augusztus első hetében lenne én is meg az asszony is el tudnánk menni :) Persze hacsak nem lennénk senki terhére ;)

úúúú az enyémre biztos nem! :D gyertek gyertek! :D

Dragi te is gyere, mert akkor én is megyek :D Aztán majd megvédelek ettől a vérszomjas redbektől :D:D:D:D

Phoenix 05-12-2008 11:43

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 174298)
úúúú az enyémre biztos nem! :D gyertek gyertek! :D

Dragi te is gyere, mert akkor én is megyek :D Aztán majd megvédelek ettől a vérszomjas redbektől :D:D:D:D

Meg akkor tőlem is védd meg, mert évek óta be van ígérve Dragnak egy verés :D


All times are GMT +1. The time now is 14:16.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu