Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megbeszélések (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=35)
-   -   Tolis és varis országok újbóli megjelenése (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4517)

Pool 02-25-2011 11:33

Tolis és varis országok újbóli megjelenése
 
Ide írhattok, ha van valami olyan ötletetek, elképzelésetek, ami bevezetésével játszhatóbb/népszerűbb lenne egy szinte csak tolizásra és varázslásra felépített ország akár szövetségben, akár MF_ben...
Direkt nem fajt írtam, ezt tartsátok szem előtt, persze nem törpe/varis és óriás/tolisban kell gondolkozni...
Kíváncsian várom, hogy milyen ötletek születnek, mert eddig csak annyi jött le nekem mások topicból, hogy jó lenne, jó lenne, ha többen lennének, de....
Itt jöttek a negatív dolgok és a hadis orik lehúzása...

Nos?

vityu 02-25-2011 11:37

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 281559)
Ide írhattok, ha van valami olyan ötletetek, elképzelésetek, ami bevezetésével játszhatóbb/népszerűbb lenne egy szinte csak tolizásra és varázslásra felépített ország akár szövetségben, akár MF_ben...
Direkt nem fajt írtam, ezt tartsátok szem előtt, persze nem törpe/varis és óriás/tolisban kell gondolkozni...
Kíváncsian várom, hogy milyen ötletek születnek, mert eddig csak annyi jött le nekem mások topicból, hogy jó lenne, jó lenne, ha többen lennének, de....
Itt jöttek a negatív dolgok és a hadis orik lehúzása...

Nos?

Elrontottad a címet :)

akkor lenne népszerűbb a játékosok körében, ha olcsóbb lenne a föld, és a hatékonyságuk kb egyenlő lehetne hadisokéval. Persze a maguk területén.

Pool 02-25-2011 11:52

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 281561)
Elrontottad a címet :)

akkor lenne népszerűbb a játékosok körében, ha olcsóbb lenne a föld, és a hatékonyságuk kb egyenlő lehetne hadisokéval. Persze a maguk területén.

el, mert előtte olvastam másik topicot :)


Ati írd már át, légy szíves a címet: "Tolis és varis országok újbóli megjelenése"
Köszönöm!!

Megoldható? Vagy indítsam újra?

Ati 02-25-2011 11:55

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 281565)
Megoldható? Vagy indítsam újra?

Még nem lépett szintet, nincs újraindítási lehetősége.

Átírtam.

Kalapácska 02-25-2011 14:27

Sziasztok !

Szerintem az adott képeségek hatékonyságánának minimális növelése (vari, toli akciók),
ellenük irányuló akciók (mészár,felfedés,mérgezés,gyilok) hatékonyságának minimális csökentése szerintem ezek szükségesek hozzá.
Ezek a dolgok változtatása hosszabb távon hozza meg a gyümölcsét pár hónap mert nem fog ez miatt újrázni senki .

Harmgor 02-25-2011 15:15

Szerintem a tolik és varik örülhetnek neki,hogy nem kell annyit fedezniük a föld eloszthatósága miatt.
Semmit nem kell rajtuk erősíteni.(írom én,aki általában óriás és akkor hadi-vari,vagy törpe aki a termelés mellett tolizik)

A másik topikban ezzel a témával kapcsolatban egyetlen normális dolgot láttam,az pedig a bankokra vonatkozik

Tényleg nem reális,hogy 30-40 bank ugyan annyira megvédi a pénzemet 10000 hekin,mint 600-on.(de ez meg nem ide való,vegyétek úgy,hogy nem is írtam)

Harmgor 02-25-2011 15:37

Annyit meg lehetne csinálni,hogy az automata védelem,ami bizonyos ártó akciók után kap egy ország,csökkenjen vagy szűnjön meg.

Ati 02-25-2011 15:39

Quote:

Originally Posted by Harmgor (Post 281606)
Annyit meg lehetne csinálni,hogy az automata védelem,ami bizonyos ártó akciók után kap egy ország,csökkenjen vagy szűnjön meg.

Most is szanaszét gyújtanak vagy lopnak egy hadi országot, szerintem nem lenne jó, ha ezentúl ezt feleannyi, vagy mégkevesebb idő alatt meg lehetne tenni.

Harmgor 02-25-2011 15:42

akkor meg mi a problémájuk?:)

Zoli 02-25-2011 15:44

Szerintem nem az ártó akciókkal kéne babrálni, hanem a felfedezést kéne olcsóbbá tenni...
Fent azért választanak sokan hadist inkább, mert kell a föld, azt valahogyan, valakitől el kell venni, mert fedezni nagyon drága.
Persze ezzel máris felüti fejét probléma, hogy hosszútávon elértéktelenedne/ inflálódna a föld...mégis úgy hiszem, hogy emiatt kevesebb a nemhadi ország, főleg a fenti szinteken.
Hogy ezen hogyan lehet változtatni túlzásba esés nélkül, az már más kérdés...


All times are GMT +1. The time now is 20:09.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu