Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   PC (hardver, szoftver, játékok stb.) (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Fallout (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3252)

Penya 11-10-2008 20:59

Fallout
 
Miután végigböngésztem az összeset és nem volt ilyen téma, gondoltam nyitok egyet ennek a csodálatos játéknak. No persze nem csak azért nyitok hogy legyen már ilyen is, hanem akadt egy kis problémám.

Gondoltam elkezdem és végig viszem az egyet újra, szépen le is töltöttem annak rendje és módja szerint. A karakterem is megteremtettem, sőt aránylag gyorsan sok cuccot és xpt is szereztem miután az orvos ránktámadt Junktownban, persze szétlőttem : ) A gond ott van, hogy visszamegyek az őrmesterhez, hogy induljunk és kapjuk szét Gizmót (vagy kit, a dagadt tag), de itt szétfagy a játék. Még hibaüzenet sincs csak fekete képernyő.

Tapasztalt valaki hasonlót?

A másik, amikor lépek be tetű lassan hozza be a főmenüt, utána ugyanolyan lassan akar a load menübe menni. Szépen elhomályosodik és csak utána lép be. Marha bosszantó főleg, mikor állandóan töltenem kell. Valami tipp, hogy miért lehet? Noha már rég játszottam az eggyel nem emlékszek h ilyen lett volna. Mondjuk akkor eredeti disc-el játszottam, nem ilyen netes szarral, csak az már karchalom.

laci 11-10-2008 21:53

Honnan töltötted le? Ha nem az eredetivel játszol, akkor próbáld meg azt, szerintem egészen olcsón meg lehet már venni. Ha az eredetit szedted le, akkor passz...

Penya 11-10-2008 22:23

Vmelyik torrentről, megvan az eredeti is csak olyan karcos a cd, hogy nem viszi az olvasó.

Andrew 11-10-2008 23:01

Sajnos nem tudom a megoldást a problémádra, de:
Az eredeti PcGuru-s melléklet volt, ami történetesen megvan nekem :rolleyes: innentől Rád bízom ;)

És hogy örömködjek is, végre megtanultam a Power Armor használatát, úgyhogy holnap kimegyek a pusztába és begyűjtöm a saját T51-b típusú személyi tankomat :D:D

Batu 11-10-2008 23:15

Elszállt a vinyóm, vele oda a mentéseim is. Kezdhetem elölről.:mad:

laci 11-10-2008 23:30

Quote:

Originally Posted by Batu (Post 196177)
Elszállt a vinyóm, vele oda a mentéseim is. Kezdhetem elölről.:mad:

Fogd fel így: dupla öröm :)

Batu 11-11-2008 14:15

Megpróbálom így felfogni. Csak nagyon kíváncsi vagyok már a folytatásra. Decemberig nem lesz sok időm játszani sajna. Akkor meg már jön a magyar verzió....

Andrew 11-11-2008 20:44

Ihajj-csuhajj, végre Power Armorban :D Igaz, hogy az Enclave rusnya páncéljában, de legalább Powerben :p:D

Batu 11-11-2008 21:17

Quote:

Originally Posted by AndrewB (Post 196240)
Ihajj-csuhajj, végre Power Armorban :D Igaz, hogy az Enclave rusnya páncéljában, de legalább Powerben :p:D

Szemét.:D
Nekem ott pihent a házamban egy Megatronban, épp azon voltam, hogy használni tudjam.:(

Penya 11-17-2008 18:25

Na megint elakadtam : ) Lent vagyok a Katedrális negyedik szintjén, ott van az atombomba. Esetleg tudja valaki hogyan lehet aktiválni. Science kizárva, mert már 16 vagyok és 50en van csak. Már mindenhova próbáltam dinamitot tenni de semmi. Kettő dnamitom van, lehet, hogy 3 kéne mint az ajtónyitáshoz? A másik kérdésem az lenne, hogy a katedrális harmadik szintről lehet eljutni a mesterhez, de hogyan?


All times are GMT +1. The time now is 19:36.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu