Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   PC (hardver, szoftver, játékok stb.) (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=28)
-   -   ingyen sms (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4209)

J.Ati 05-24-2010 01:32

ingyen sms
 
Találtam egy oldalt, ahonnan lehet küldeni ingyen sms-t.
Már megosztottam pár ismerőssel, és eddig mindenkinek működött, szóval tesztelve van :)

http://www.mobiltelo.hu/24424

Csak 128 karaktert lehet írni, a többi reklám + a saját telefonszám.

Napi 5 sms-t lehet ingyen küldeni.
Régebben volt egy ilyen oldal, de miután nagyon sok lett a felhasználó megszűnt létezni.
Remélem ez bírni fogja :)

Pepa 05-24-2010 11:19

Az sms-ek nemzetközi vonalon is működnek, ez is ki van próbálva. És az oldal kicsit többet ad, minthogy Attila két szóban leírta.

J.Ati 05-24-2010 11:20

Quote:

Originally Posted by Pepa (Post 253577)
Az sms-ek nemzetközi vonalon is működnek, ez is ki van próbálva. És az oldal kicsit többet ad, minthogy Attila két szóban leírta.

Ezért vagy te, hogy leírd ezt :)

Tsobi 05-24-2010 11:20

Quote:

Originally Posted by Pepa (Post 253577)
két szóban

Gondok a matekkal, Pepus? :D

Pepa 05-24-2010 11:25

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 253579)
Gondok a matekkal, Pepus? :D

Érettséginél inkább a felmentést kértem, mint a megírást. Tudod, én más számrendszerben számolok. Van 1 Pepás, meg 2 Pepás és így tovább.

[HTPA]GeeForce 05-24-2010 13:25

én félek az ilyen oldalaktól.. mi az, hogy ellenőrzik a telefonszámom? hogyan teszik ezt meg?
titkosított.
egyetlen szolgáltató sem adhat ki róla semmilyen adatot.
(kivéve a rendőrségnek, ha eljárás van ellenem, vagy a titkosszolgálatot)

úgyhogy roppant kíváncsi vagyok, hogy legális keretek között hogyan is ellenőrzik vissza az én telefonszámom...
ha pedig az ilyen oldalakat az NBH támogatja a háttérből, akkor pláne elkerülöm, mint a forró vasat!

Ati 05-24-2010 13:32

Én inkább kifizetem azt a 19 forintot, amennyibe az sms kerül, minthogy az ismerőseimet spammeljem. Mert ez nem más, mint kéretlen reklám küldözgetése, csak az álcázáshoz Téged használnak fel, mint "tényleges küldőt".

Merengő 05-24-2010 13:33

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 253602)
én félek az ilyen oldalaktól.. mi az, hogy ellenőrzik a telefonszámom? hogyan teszik ezt meg?
titkosított.
egyetlen szolgáltató sem adhat ki róla semmilyen adatot.
(kivéve a rendőrségnek, ha eljárás van ellenem, vagy a titkosszolgálatot)

úgyhogy roppant kíváncsi vagyok, hogy legális keretek között hogyan is ellenőrzik vissza az én telefonszámom...
ha pedig az ilyen oldalakat az NBH támogatja a háttérből, akkor pláne elkerülöm, mint a forró vasat!

mi titkolni valód van? :P

J.Ati 05-24-2010 13:35

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 253602)
én félek az ilyen oldalaktól.. mi az, hogy ellenőrzik a telefonszámom? hogyan teszik ezt meg?
titkosított.
egyetlen szolgáltató sem adhat ki róla semmilyen adatot.
(kivéve a rendőrségnek, ha eljárás van ellenem, vagy a titkosszolgálatot)

úgyhogy roppant kíváncsi vagyok, hogy legális keretek között hogyan is ellenőrzik vissza az én telefonszámom...
ha pedig az ilyen oldalakat az NBH támogatja a háttérből, akkor pláne elkerülöm, mint a forró vasat!

Én nem félek :)
Félek inkábbb a Kubatov féle listától, de abba ne menjünk bele.

J.Ati 05-24-2010 13:37

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 253603)
Én inkább kifizetem azt a 19 forintot, amennyibe az sms kerül, minthogy az ismerőseimet spammeljem. Mert ez nem más, mint kéretlen reklám küldözgetése, csak az álcázáshoz Téged használnak fel, mint "tényleges küldőt".

Reklám, ezért is van ingyen.
Azért tonna számra nem küldöm az sms-t, ha fontos dologról van szó, akkor telefonálok, vagy küldök normál sms-t a telómról :)


All times are GMT +1. The time now is 13:39.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu