Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Tud-e bárki bármi hibáról? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1689)

Ati 04-18-2007 09:04

Tud-e bárki bármi hibáról?
 
Sziasztok!

Következő lépésként az eddig felvetődött javaslatok közül fogok szemezgetni, talán egy nagyobb mennyiséget, amik a következő fejlesztési hullám keretén belül bekerülnek a Hódítóba.

Mielőtt ezt megtenném, egy gyors kérdés: van-e bárkinek bármi hibáról tudomása, ami jelenleg bent van a Hódítóban? (Ha igen, akkor mi az? :))

Jelenleg az én hibalistámon nincsen semmi, csak a bővítések.

Köszi.

lll 04-18-2007 09:13

hali
hát úgy konkrétan nem hiba
de nekem az utobbi napokban amikor belépek az oriba a menü valamikor 10 sec amíg betöltődik de minden más rögötn bejön...
mondjuk ez sejtésem szerint a szerver túlterheltsége miatt is lehet
de ugyebár én nem tudok semmit sem mitől lehetséges...
úgy maga a játékban nem érzékeltem hibát:)

Ati 04-18-2007 09:16

Quote:

Originally Posted by lagen (Post 88470)
hali
hát úgy konkrétan nem hiba
de nekem az utobbi napokban amikor belépek az oriba a menü valamikor 10 sec amíg betöltődik de minden más rögötn bejön...
mondjuk ez sejtésem szerint a szerver túlterheltsége miatt is lehet
de ugyebár én nem tudok semmit sem mitől lehetséges...
úgy maga a játékban nem érzékeltem hibát:)

Nincs túlterheltség se, és most nyomtam pár újratöltést, azonnal be is jött minden, semmi gondot nem látok vele.

Stev 04-18-2007 18:59

Ha wapon csinálok ép.listát, még mindig kiírja az őrposztot. Tudom, mondtad már pár helyen hogy a waphoz nem akarsz nyúlni, de ezt a sort talán ki lehetne venni belőle.

Ati 04-18-2007 21:35

Quote:

Originally Posted by Stev (Post 88567)
Ha wapon csinálok ép.listát, még mindig kiírja az őrposztot. Tudom, mondtad már pár helyen hogy a waphoz nem akarsz nyúlni, de ezt a sort talán ki lehetne venni belőle.

A teljesség igényével akkor már ez is legyen megcsinálva... :) Kész... :)

Robin 04-18-2007 22:56

Én regiztem régen tekiírós orit, gondoltam írogatok kicsit. Egy idő után, amikor kiépültem elkezdtek elmenni a varik. Gondoltam biztos butus voltam, beállíttottam mindent és kiléptem, legközelebbi belépésemnél ugyanúgy elmentek. A templomok tuti foglalkoztatva voltak, mert 75% könyvtér volt és az volt legalul ;)

És ez elég sok ismerősömmel megesett...

Nekem csak ilyen hibáva lvolt dolgom.

Még annyi hogy wapról nem mindig érem el a piacot...

Grabi 04-18-2007 22:59

az elment varik feltöltöték a lakosságot és lett hely a templomokban

Kutyuleee 04-19-2007 00:05

Quote:

Originally Posted by Hüpike (Post 88665)
az elment varik feltöltöték a lakosságot és lett hely a templomokban

igen ezt akartam mondani, úgyanaz a szitu volt mint robinnál és kb a 4. alkalomnál eset le mi van

Robin 04-19-2007 00:13

Quote:

Originally Posted by Kutyuleee (Post 88671)
igen ezt akartam mondani, úgyanaz a szitu volt mint robinnál és kb a 4. alkalomnál eset le mi van

Nálam viszont minden működött tökéletesen, mert figyeltem...

75% volt a könyvtárarány.

óránként ránézek az orira, és direkt figyeltem. Képtelenség hogy ilyen oka lett volna.

Amúgy amikor a 10 templomban 60 vari volt, akkor ugyanúgy elment mint amikor 1400 volt ;)

Nem azért írtam ide hogy a hüyleségemet fitogtassam ;)

Szóval akkor magyarázzátok már el hogy lehet hogy 199 hekis gnóm tudós, 34 házzal, 10 templommal, 10 tanyával és 145 könyvtár.
Templom van legfelül..

Valaki bizonyítsa be nekem hogy fordulhat elő annak ellenére hogy óránként benéztem, mégis lett akkora emberhiány hogy a templomok ne működjenek... ;)

Kutyuleee 04-19-2007 00:22

Quote:

Originally Posted by Robin (Post 88673)
Nálam viszont minden működött tökéletesen, mert figyeltem...

75% volt a könyvtárarány.

óránként ránézek az orira, és direkt figyeltem. Képtelenség hogy ilyen oka lett volna.

Amúgy amikor a 10 templomban 60 vari volt, akkor ugyanúgy elment mint amikor 1400 volt ;)

Nem azért írtam ide hogy a hüyleségemet fitogtassam ;)

Szóval akkor magyarázzátok már el hogy lehet hogy 199 hekis gnóm tudós, 34 házzal, 10 templommal, 10 tanyával és 145 könyvtár.
Templom van legfelül..

Valaki bizonyítsa be nekem hogy fordulhat elő annak ellenére hogy óránként benéztem, mégis lett akkora emberhiány hogy a templomok ne működjenek... ;)

nincs kocsma, a nép hözöng, és a szomszéd oriba járkálnak át vedelni, aztán ilyenkor nem müxik semmi sem ám:D
vagy csak szimplán sztrájolnak a varik a béremelésért:D

amúgy komolyra véve nekem lövésem sincs hogy hogy lehet.


All times are GMT +1. The time now is 14:28.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu