Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Stratégia & Tippek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=14)
-   -   bosszú illetve visszatámadás (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=799)

Burning 08-28-2006 15:52

bosszú illetve visszatámadás
 
az lenne a kérdésem hogy ki mit csinál ha megtámadják meghúzza magát vagy szépen átszervez és úgy szétirtja:confused:

Harcosok 08-28-2006 17:39

hát elég furcsa kérdés:)mivel azt nem írod,hogy akkor támadnak meg ha gyenge az orid vagy esetleg akkor indítottál ujjat:)
végülis ha ahoz elég erős vagy,hogy átszerezéssel legyőzd akkor már....:)
Amugy meg egyik sem igazán jó válasz a kérdésre mert ha az elején amikor indítod az orit kifosztanak 2x ugy jártál nem igazán izgat szerintem senkit:)Amugy meg maxolás után meg már nem eleht gyenge orid minden kárt potolni kell a tartalékokból:)
ugyhogy norma esetben megfogom visszaütöm :D ha varis/tolis vagy akkor meg várni kell 10napot és adni neki:)tolival uccso pillanatban lopni:)varival meg lehetőleg ugy,hogy ne vegyen észre:P

director 08-28-2006 18:02

a harmadikra szavaztam, mert én lusta vagyok támadni is :)

Penya 08-28-2006 19:25

Hmm volt egy olyan topic h mennyire vagyunk bosszúállóak. Asszem ott ugyanerről van szó, ha nem baj nem írom le még 1X mit gondolok erről ott megvan :D

Burning 08-29-2006 08:24

harcosok úgy értettem hogy ha van egy orid amit betámadnak és sikerül meggömbözni vagy meggömböztetni akkor visszatámadsz úgy ahogy vagy vagy eladsz íjjat elitet és rögtön paci belőle és akkor kivégezni vagy hagyod és ha egyszer rátalálsz és erősebb az orid akkor betámadod-e?:D

Harcosok 08-29-2006 08:39

Hát sok tényező befolyásolja ezt is:D
Álltalában elit+ij taktikán vagyok az már régen rossz ha beütnek ugy:P(jó egy ork simán beüt de ha nincs szövije nem kis kisérés lesz vissza:P)
Hát figy ha szövis az illető felmérni a szöviket azokról gömböt stb:)És megnézni mire is jött az illető fosztani nem gond mert jó esetben észreveszi az ember és kis 50ezer arannyal távoznak:PFöldszerzés vigye a hekit majd 5-10nap mulva rááll a varis:DPusztítás hát valami gond van ugyhogy már muszály visszaütni:DMészárlással ugyanugy:)
Ha van egy kis lé az oriban akkor igen egy pár elitet átcserélni lóra,hogy még könyebben bemenjen a sereg(de ha elötte már a távolbalátás miatt észrevettem akkor tuti nincs már zsé:D)
de fosztásért+földszerzésért is ha ugy van vissza lehet ütni:)
na szavazok eggyet az átszervez és visszatámadra:Dde inkább átszervezés nélkül hazakisérni:P

Burning 08-29-2006 08:47

szóval te azt csinálod hogy percenként távolba látsz:D nem rossz :D na de komolyra véve ezek szerint azt a taktikát követed hogy látod hogy jön sereg mindent kipakolsz és amint megjött visszakiséred? mondjuk ha betud ütni úgy hogy mindened otthon van indulhatsz rögtön is de ha gyengébb akkor ráérsz hazakisérni:D

Harcosok 08-29-2006 08:53

hát ha szöviben vagyok akkor azért 24-böl 20x van leg távolbanézve:Pha meg mf elit+ijas(ami elég ritka velem:P)akkor nem sokan ütnek ugy be,hogy otthol legyen megfelelő védelmük:P

Burning 08-29-2006 09:26

:D igaz az elég jó tud lenni az elit/íj táamd is és véd is ráadásul van tornyod nem? mondjuk ha vipesek vagytok akkor simán távolba lehet nézni minden körben váltás előtt -után

Harcosok 08-29-2006 09:29

huhu vip nem is tudtam,hogy kell a távolbanézéshez:Damugy vip vagyok
de mi köze a vipnek a távlbanézéshez?(a vip nem tud távolbanézni)
igen van torony gnóm 10% torony;)


All times are GMT +1. The time now is 09:19.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu