Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Ötletek, javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=73)
-   -   Klánraktár görgetése (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3635)

nagytomi369 07-20-2009 19:11

Klánraktár görgetése
 
Na, az az, ami nem sikerült tökéletesre. Amikor már annyi sor van benn, hogy görgetni kell, 1 sort átugrik a görgetéskor. Emiatt aztán itt a piros, hol a pirost játszottam vele vagy 5 percig, mire rájöttem. Hol találtam kenyeret, hol meg nem :D

Dus 07-20-2009 19:13

Quote:

Originally Posted by nagytomi369 (Post 219652)
Na, az az, ami nem sikerült tökéletesre. Amikor már annyi sor van benn, hogy görgetni kell, 1 sort átugrik a görgetéskor. Emiatt aztán itt a piros, hol a pirost játszottam vele vagy 5 percig, mire rájöttem. Hol találtam kenyeret, hol meg nem :D

Ööö...ebben mi a segítségkérés vagy a felvetés?? :D ;)

Amúgy ha a fel és le nyilakat használod akkor jó...Sőt, nekem eddig mindenhol, bárhogy csináltam, jó volt a görgetés.

Viszont az zavaró, hogyha le kell görgetni, hogy felvegyünk valamit, és ha felvettük, akkor frissülnek a tárgyak, és a tetejére ugrik. :rolleyes: Mondjuk maradhatna ott...Ne kelljen minden felvétel után legörgetni. :)

Ati 07-20-2009 19:14

Quote:

Originally Posted by nagytomi369 (Post 219652)
Na, az az, ami nem sikerült tökéletesre. Amikor már annyi sor van benn, hogy görgetni kell, 1 sort átugrik a görgetéskor. Emiatt aztán itt a piros, hol a pirost játszottam vele vagy 5 percig, mire rájöttem. Hol találtam kenyeret, hol meg nem :D

Simán nyomkodom akár a lefele nyitat, akár a felfele nyilat oldalt, és egy-egy sort megy. Ha húzgálom a csúszkát, akkor is. Ha az egér gö9rgőjét hazsnálod, akkor ha nagyot gördítasz rajta, akkor többet megy, dehát ez a görgő feladata. Semmi gondot nem látok ezzel.

Ati 07-20-2009 19:15

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 219653)
Viszont az zavaró, hogyha le kell görgetni, hogy felvegyünk valamit, és ha felvettük, akkor frissülnek a tárgyak

Szerintem zavaróbb lenne, ha nem frissülnének, és olyan tárgyakat látnál ott, amik már rég ott sincsenek.

nagytomi369 07-20-2009 19:20

Ati: ha a gördítôsávra bökök (közvetlenül a gördítôizé alá, nemtom, annak mi a neve), akkor egy lapnyit kéne lefele ugrania, és nem egy lapnyit plusz egy sort. Legalábbis alapesetben.

A frissülésrôl: persze, hogy frissülni kell a listának, csak emlékezhetne a pozícióra, ahol tartottál. Nem ördöglakat egyik feladvány sem :P

Ati 07-20-2009 19:24

Quote:

Originally Posted by nagytomi369 (Post 219657)
Ati: ha a gördítôsávra bökök (közvetlenül a gördítôizé alá, nemtom, annak mi a neve), akkor egy lapnyit kéne lefele ugrania, és nem egy lapnyit plusz egy sort. Legalábbis alapesetben.

A frissülésrôl: persze, hogy frissülni kell a listának, csak emlékezhetne a pozícióra, ahol tartottál. Nem ördöglakat egyik feladvány sem :P

Így már látom mire gondolsz. Eszembe nem jutott volna oda kattintgatni, ha keresek valamit.

Ez a flash beépített funkciója, hogy így működjön, őket kell meggyőznöd, hogy ne. :)

nagytomi369 07-20-2009 19:26

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 219653)
Ööö...ebben mi a segítségkérés vagy a felvetés?? :D ;)

Ôôô, a témacsoport címe az, hogy segítségkérések, felvetések??
De oké, akkor egy felvetés: Ati ellenôrizze a görgetéskor a tömbindex növekményét (ha ô is úgy gondolja, persze)!

Így már a helyén van a téma, Dus tezsvér? :)

nagytomi369 07-20-2009 19:26

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 219658)
őket kell meggyőznöd, hogy ne. :)

Az más. Akkor már csak 1 sörrel jössz :D

Dus 07-20-2009 19:51

Quote:

Originally Posted by nagytomi369 (Post 219659)
Ôôô, a témacsoport címe az, hogy segítségkérések, felvetések??

Nem, elnéztem, bocsi. :)

Csakhát nem tudtam hova rakni egy olyan témát, ahol leírsz egy tényt. :D


All times are GMT +1. The time now is 19:25.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu