Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Kérdés (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4923)

Pool 08-28-2015 11:22

Kérdés
 
Van egy országom 5-ösön, amit épp most fagyasztottam le A-ból. Van egy Y-ban, szeretném zérózni egy 5-ösbe, de nem engedi.
Kérdésem, miért, ha az első 5-öst lefagyasztottam? Fordulni lehetne A-sal 5-re, de zérót nem enged....
Köszönöm!

Ati 08-28-2015 11:31

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 308798)
Van egy országom 5-ösön, amit épp most fagyasztottam le A-ból. Van egy Y-ban, szeretném zérózni egy 5-ösbe, de nem engedi.
Kérdésem, miért, ha az első 5-öst lefagyasztottam? Fordulni lehetne A-sal 5-re, de zérót nem enged....
Köszönöm!

A fagyasztás célja, hogy a szintlépéseket elősegítse. Új ország 5. szintre hozatala nem ez a kategória.

Pool 08-28-2015 12:48

Kérésre nem lehet anarchba rakni országot, csak ahogyan le van írva a zérónál?

Ati 08-28-2015 12:54

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 308801)
Kérésre nem lehet anarchba rakni országot, csak ahogyan le van írva a zérónál?

Alapvetően úgy, ahogy ott le van írva. Ha ennek csupán technikai akadálya van, például fagyasztva van, és van ott másik országod, ami miatt esélytelen, hogy saját magad átrakd, akkor megoldható a kézi áthelyezés.

Pool 08-28-2015 13:10

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 308802)
Alapvetően úgy, ahogy ott le van írva. Ha ennek csupán technikai akadálya van, például fagyasztva van, és van ott másik országod, ami miatt esélytelen, hogy saját magad átrakd, akkor megoldható a kézi áthelyezés.

A problémám, hogy van egy országom 5-ösön és egy anarchban...
Az anarchossal szeretnék játszani, de nem is azon az 5-ösön, hanem gyors 5-ösön. Nem tudom a normált felléptetni, mert van előtte ország...
Lefagyasztani le tudtam, de az anarchost nem engedi gyorsba tenni...

Így arra gondoltam, ami most normál, menne anarchba, ami most anarch, menne gyorsba. De nincs most 1500 vip-em rá, a másikon van 22.000 abból elveheted mindkettő díját....:)

Remélem, érthető mit szeretnék...

Tudunk ebben vmit tenni?

Ati 08-28-2015 13:18

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 308803)
A problémám, hogy van egy országom 5-ösön és egy anarchban...
Az anarchossal szeretnék játszani, de nem is azon az 5-ösön, hanem gyors 5-ösön. Nem tudom a normált felléptetni, mert van előtte ország...
Lefagyasztani le tudtam, de az anarchost nem engedi gyorsba tenni...

Így arra gondoltam, ami most normál, menne anarchba, ami most anarch, menne gyorsba. De nincs most 1500 vip-em rá, a másikon van 22.000 abból elveheted mindkettő díját....:)

Remélem, érthető mit szeretnék...

Tudunk ebben vmit tenni?

Nem teljesen ide tartozik, csak pontosításképp: az 1500 VIP nincs elvéve zéróstartkor. Ha egy éven belül már volt vele zéróstart, akkor van levonva belőle, de akkor is csak 500. Egy éven belüli elsőnél pedig semennyi.

Kérlek, hogy írd meg ügyfélszolgálatra az érintett országok sorszámát, és a kívánt csoportot. Nem ígérem a mai napra.

Pool 08-28-2015 14:27

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 308804)
Nem teljesen ide tartozik, csak pontosításképp: az 1500 VIP nincs elvéve zéróstartkor. Ha egy éven belül már volt vele zéróstart, akkor van levonva belőle, de akkor is csak 500. Egy éven belüli elsőnél pedig semennyi.

Kérlek, hogy írd meg ügyfélszolgálatra az érintett országok sorszámát, és a kívánt csoportot. Nem ígérem a mai napra.

Rendben és előre is köszönöm!

Pool 08-28-2015 14:30

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 308805)
Rendben és előre is köszönöm!

194195
innen írtam...

Ati 08-28-2015 14:51

Ment válasz. Szerintem ez kész. Ha bármi gond lenne, kérlek jelezd.

Pool 08-28-2015 18:41

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 308808)
Ment válasz. Szerintem ez kész. Ha bármi gond lenne, kérlek jelezd.

jól van, köszönöm


All times are GMT +1. The time now is 08:32.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu