Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Akik szeretik az 1/A-t:) (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4316)

Kutyuleee 08-18-2010 12:58

Akik szeretik az 1/A-t:)
 
Gondoltam inditok egy ilyen fórumot,mert kiváncsi vagyok,hányan is szeretnek itt játszani és ebből hány ember aki szinte csak ott játszik:)
Természetesen szívesen veszem az olyan sztorizgatásokat,hogy ki miért is maradt hosszabb távon A-ban, miért szerette meg ennyire a csoportot:)

Pool 08-18-2010 13:02

Quote:

Originally Posted by Kutyuleee (Post 260818)
Gondoltam inditok egy ilyen fórumot,mert kiváncsi vagyok,hányan is szeretnek itt játszani és ebből hány ember aki szinte csak ott játszik:)
Természetesen szívesen veszem az olyan sztorizgatásokat,hogy ki miért is maradt hosszabb távon A-ban, miért szerette meg ennyire a csoportot:)

Nem szeretem, csak azért van ott orim, mert muszáj, hogy a többi orim haladjon...

Kutyuleee 08-18-2010 13:08

Én személy szerint fordulni akartam csak A-ból, de azzal,hogy egy jó, és összetartó csapatba kerültem be A-ban, az első sikeres klántámadásnál eldőlt minden,és háttérbe szoritotta a lentebbi játékom, nagyon megtetszett a fentebbi komplexebb játékrendszer, és a taktikák,trükkök széles arzenálja.
Lentebb maradt végül egy tamagocsi elf és egy törpe. mind 2 jó pár év szabit tudva a háta mögött:) ez most változni fog, de ez még a jövőzenéje:)

Pool 08-18-2010 13:17

Én meg itt maradtam magam a régi ***Reményhozók*** klánban, egyedül indulva mostanra van egy 10 fős, majd 6 milla értékű klán, aminek a vezére vok. De nem hiszem, hogy lefordulok többé, alsó szinteken jobban szeretek játszani...

Alg 08-18-2010 13:19

Hiányolom a "csak szórakozásból játszom ahol éppen vagyok" opciót :rolleyes:

Régebben nagyon utáltam az A-t, pedig akkor még sokkal alacsonyabban volt a tophatár. Aztán egyszer csak rám talált Von és az Alapítvány, akkor megszerettem az itteni játékot. Miután feloszlottunk, sokszor gondolkodtam rajta, hogy indítani kellene egy új klánt, összeszedve 4-5 megfelelő tagot, és szinte a semmiből megpróbálni feljönni, de idő és energia hiányában eddig ez nem valósult meg.

[HTPA]GeeForce 08-18-2010 23:17

Nem szeretem az A-t. (Az angol A-tól meg egyenesen kiráz a hideg.)
Nem szeretem a normált.
Viszont nagyon sok országgal szoktam forogni.
Úgyhogy az 1-re szavaztam. :D

Kutyuleee 08-18-2010 23:47

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 260859)
Nem szeretem az A-t. (Az angol A-tól meg egyenesen kiráz a hideg.)
Nem szeretem a normált.
Viszont nagyon sok országgal szoktam forogni.
Úgyhogy az 1-re szavaztam. :D

Gee ha egyszer (önhibádon kivül) tök véletlenül A-ba kerülnél, akkor mindenképpen szóljál, mert veled egyszer szivesen megvadulnék ottan:D

Kutyuleee 08-18-2010 23:50

Quote:

Originally Posted by Alg (Post 260824)
Hiányolom a "csak szórakozásból játszom ahol éppen vagyok" opciót :rolleyes:

Régebben nagyon utáltam az A-t, pedig akkor még sokkal alacsonyabban volt a tophatár. Aztán egyszer csak rám talált Von és az Alapítvány, akkor megszerettem az itteni játékot. Miután feloszlottunk, sokszor gondolkodtam rajta, hogy indítani kellene egy új klánt, összeszedve 4-5 megfelelő tagot, és szinte a semmiből megpróbálni feljönni, de idő és energia hiányában eddig ez nem valósult meg.

Alapvetően a csak szórakozásból nem feltétlen tartozik bele az "akik szeretik az A-t" kompániába:D De a pozitiv kezecske mindenképpen jár:D főleg az alapitvány tagjainak:D:D:D

none 08-19-2010 01:33

én spec szeretek A-ban is játszani és alsóbb szinteken is.. nem feltétlen a plusz szemek megszerzése a célom.. (bár ez látszik is abból amennyit szereztem.. :)) az igazat megvallva az utóbbi időben egy kicsit laposabbank érzem az alsóbb szinteken a játékot, de szerintem ez, csak pillanantnyi holtpont..
ugyanúgy lehet érdekes harcokat játszani alsóbb szinteken is, mint A-ban és ugyan úgy lehet unalmas köröket futni fent is..
jelen pillanatban az A-t kicsit jobban szeretem.. talán mert még több kihívást jelent..
((az alsó csoportokból hiányzik a magas topok megléte.. régen velük nagyon jókat lehetett mókázni..:rolleyes: ))

[HTPA]GeeForce 08-19-2010 08:40

Quote:

Originally Posted by Kutyuleee (Post 260863)
Gee ha egyszer (önhibádon kivül) tök véletlenül A-ba kerülnél, akkor mindenképpen szóljál, mert veled egyszer szivesen megvadulnék ottan:D

Egész biztos önhibámon kívül fogok odakerülni. :D:D Viszont biztosíthatlak, szólni fogok neked róla! :D


All times are GMT +1. The time now is 14:57.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu