Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Chat (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Ne OFF-oljunk máshol II. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4261)

Andrew 12-19-2010 19:41

Jó ég, az ikszfaktor legyen a legnagyobb problémátok :D

Debilke 12-19-2010 19:42

Quote:

Originally Posted by Sami (Post 273582)
A Takács az mióta szlovák név?

Mondjuk az Apja magyar volt... ennyi. Anyuci szlovák, Ő is szlováknak tartja magát.

Pool 12-19-2010 20:01

Quote:

Originally Posted by Debilke (Post 273621)
Mondjuk az Apja magyar volt... ennyi. Anyuci szlovák, Ő is szlováknak tartja magát.

és..........?

te tutira 100% magyar vagy visszamenőleg 5 generációra?
sztem az ország lakosságának 95%-a ezt nem mondhatja el magáról

kisboszi 12-19-2010 20:04

Nem tudom miért gondoljátok, hogy az anyja nem tud magyarul?:)

Most beszélt, igaz nem a legszebben, de "galántaiasan":)

Debilke 12-19-2010 20:16

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 273631)
és..........?

te tutira 100% magyar vagy visszamenőleg 5 generációra?
sztem az ország lakosságának 95%-a ezt nem mondhatja el magáról


Quote:

Originally Posted by Pool (Post 273548)
A kis mesemondó koldusnál is ennyit problémáztatok?

nagyon következetes tetszik lenni, Nicolasnál problémázol, hogy idegenajkúnak merjük hívni, és szégyelljük össze magunkat, Te pedig egyik mondatodban lekoldusozod, a szegény határontúli magyar gyermeket :D
Miért érzem úgy, hogy csak a vitát akarsz gerjeszteni, Neked tök mindegy mit dumálsz, a lényeg, hogy ellenkezz :)

Pool 12-19-2010 20:18

Quote:

Originally Posted by Debilke (Post 273638)
nagyon következetes tetszik lenni, Nicolasnál problémázol, hogy idegenajkúnak merjük hívni, és szégyelljük össze magunkat, Te pedig egyik mondatodban lekoldusozod, a szegény határontúli magyar gyermeket :D
Miért érzem úgy, hogy csak a vitát akarsz gerjeszteni, Neked tök mindegy mit dumálsz, a lényeg, hogy ellenkezz :)

Attól, hogy koldus, még magyar...
A származása nem egyenlő a társadalmi helyzetével...

Amúgy meg nem dumálni, hanem beszélni szoktam...

Debilke 12-19-2010 20:28

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 273639)
Attól, hogy koldus, még magyar...
A származása nem egyenlő a társadalmi helyzetével...

Amúgy meg nem dumálni, hanem beszélni szoktam...

nem Pool, Te mostanában dumálsz, és össze-vissza ráadásul... belekötsz olyanokba, és olyan témákban, ahol tudod, hogy vitát tudsz generálni, pl. Tsobi, és benyalsz tövig olyanoknak, akiket nagyon sokat utálnak, és meg vagyok győződve, hogy csak azért csinálod, mert milyen menő, hogy Pool hergeli a népet.

Pool 12-19-2010 20:35

Quote:

Originally Posted by Debilke (Post 273642)
nem Pool, Te mostanában dumálsz, és össze-vissza ráadásul... belekötsz olyanokba, és olyan témákban, ahol tudod, hogy vitát tudsz generálni, pl. Tsobi, és benyalsz tövig olyanoknak, akiket nagyon sokat utálnak, és meg vagyok győződve, hogy csak azért csinálod, mert milyen menő, hogy Pool hergeli a népet.

Jah, bocsi nem tudtam, hogy csak azok írhatnak, akik egyetértenek veletek...
Attól, hogy Te utálsz valakit, nekem nem feltétlenül kell követnem...

Az meg, hogy nem tetszik, amikor leszólnak olyan embereket, akiket nem is ismernek legyen az én bajom.
Ha már Tsobit hoztad szóba, nála egy dolog nem tetszik, hogy legyen az bármilyen etnikum vagy nép, neki mindenkivel gondja/baja van...
De ezt már korábban megírtam neki.

Vitát nem gerjesztek, csak megírom a véleményem az én stílusomban. Ugyanígy mondanám el a szemedbe is, hidd el.

Eke 12-19-2010 20:39

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 273569)
Ahhoz, hogy magyarnak monddjak valakit, alapvető elvárásom, hogy jól beszél magyarul. De ettől nem lesz még magyar.

Elvárás lehet ,de gondolj a csángókra,egy része alig beszéli a magyar nyelvet .De ettől még csángó -magyar.Sajnos ők voltak olyan rossz helyzetben hogy nyelvileg keményen integrálták,de gazdaságilag szegregálták.Ehhez hozzájön a nagyarányú keveredés.Csodálatra méltó az hogy egyáltalán beszélhetünk csángó-magyarokról.De tökéletesen megértem azt amit mondasz,vékony jég amiről beszélünk.

Pool 12-19-2010 20:40

Sajnos menő lett másokat utálni és belerúgni (pl Sárki), csak azért, mert baja van az embernek vele a játékban régről és persze sokan helyeselnek, mert olyan bántja, aki "valaki" itt...
Én is ilyen voltam, de szeretném ezt levetkőzni...
Inkább az embert ismerném meg, nem a játékstílust...

Lsd. J.Atit. Amikor tavaly párbajoztunk, rüheltem a játéka miatt, de mikor találkoztam vele, rögtön másképp láttam
Főleg, miután fizetett egy gyrost...


All times are GMT +1. The time now is 12:27.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu