Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Mi történik előbb? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2587)

Nogixer 12-22-2007 23:47

Mi történik előbb?
 
Sziasztok, segítsetek légyszíves!
Meg szeretnék támadni valakit, de úgy szeretném, hogy ne tudjon visszakísérni!:D
Elküldtem felfedezni egy csomó hekit, és úgy támadnék, hogy a beütés pillanatában jöjjön be a sok heki!:rolleyes:
Viszont felmerül az a kérdés, mi történik előbb, beüt a sereg, vagy beérkezik a felfedezés?:)
Előre is köszi a segítséget!

Grabi 12-22-2007 23:53

fedezés lesz előbb.

Nogixer 12-22-2007 23:58

Quote:

Originally Posted by Hüpike (Post 145819)
fedezés lesz előbb.

Köszi, akkor gyakorlatilag hiába okoskodok, csak lefele tudom úgy támadni, hogy ne tudjon kísérni:mad:

Andrew 12-23-2007 00:03

Quote:

Originally Posted by Nogixer (Post 145820)
Köszi, akkor gyakorlatilag hiába okoskodok, csak lefele tudom úgy támadni, hogy ne tudjon kísérni:mad:

ha csak picivel leszel alatta beütés előtt, és elég sok földet hozol tőle - cirka60 hekinél többet - akkor már jó eséllyel nem fog tudni kísérni - legfeljebb szembe menni :)

Nogixer 12-23-2007 00:14

Quote:

Originally Posted by AndrewB (Post 145821)
ha csak picivel leszel alatta beütés előtt, és elég sok földet hozol tőle - cirka60 hekinél többet - akkor már jó eséllyel nem fog tudni kísérni - legfeljebb szembe menni :)

Köszi neked is, okosabb lettem:)

[HTPA]GeeForce 12-23-2007 08:23

Azzal meg vigyázz, hogy szembe menni sokkal jobb, mint kísérni, mert ha kísérsz, akkor elengedheti a seregeit, és ő megint szembe megy... (A hazatérő sereg megy el, ha túltöltöd a barakkokat.)

BimmBimm 12-23-2007 08:35

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 145851)
Azzal meg vigyázz, hogy szembe menni sokkal jobb, mint kísérni, mert ha kísérsz, akkor elengedheti a seregeit, és ő megint szembe megy... (A hazatérő sereg megy el, ha túltöltöd a barakkokat.)

Ez viszont elég szép költségekkel jár és kérdés megérné e neki. De valóban egy eshetőség:)

[HTPA]GeeForce 12-23-2007 09:14

Én csak figyelmeztette, hogy vigyázzon, mert van ilyen, és van olyan csoport is, ahol a hektárért ez megéri... Mivel nem tudom a körülményeket, és nem is akarom tudni, meg különben is infókiadás lenne, szerettem volna felhívni a figyelmét, hogy van ilyen is. :)

De igaza van Bimmbimmnek, ez a legtöbb helyen baromi sokba kerül. :)

Stev 12-26-2007 13:55

Quote:

Originally Posted by Nogixer (Post 145820)
Köszi, akkor gyakorlatilag hiába okoskodok, csak lefele tudom úgy támadni, hogy ne tudjon kísérni:mad:


Ebben az esetben viszont én akkor indítanám a sereget kv előtt mikor beér a föld, így nem csak kísérni nem tud, de szembemenni sem biztos, mert mire észreveszi, te eltávolodsz tőle.

Kutyuleee 12-26-2007 15:51

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 145851)
Azzal meg vigyázz, hogy szembe menni sokkal jobb, mint kísérni, mert ha kísérsz, akkor elengedheti a seregeit, és ő megint szembe megy... (A hazatérő sereg megy el, ha túltöltöd a barakkokat.)

Gee ez így nem igaz... mindig az otthon lévő megy el elösször.


All times are GMT +1. The time now is 02:04.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu