Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   szövetségi támadás esetén a kiküldött egységek számának jelzése (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2637)

Kubbi 01-09-2008 12:30

szövetségi támadás esetén a kiküldött egységek számának jelzése
 
Sziasztok!
Szövetségi támadásnál, a rendszer küldhetne egy értesítőt, hogy hova ment a seregem, és mennyi egységem van úton. Illetve a tanácsadók oldalon is kiírhatná hogy éppen szövetségi támadáson kóbászolnak a lovaim. :D

Mint amikor a szövetségesem elhívja támadni, vagy védekezni az egységeim.
Az, hogy pontosan mit írjon ki, meg kérdéses lenne. :)
Mi a véleményetek?

Tsobi 01-09-2008 12:36

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 150031)
Sziasztok!
Szövetségi támadásnál, a rendszer küldhetne egy értesítőt, hogy hova ment a seregem, és mennyi egységem van úton. Illetve a tanácsadók oldalon is kiírhatná hogy éppen szövetségi támadáson kóbászolnak a lovaim. :D

Mint amikor a szövetségesem elhívja támadni, vagy védekezni az egységeim.
Az, hogy pontosan mit írjon ki, meg kérdéses lenne. :)
Mi a véleményetek?

Most az A-s szövetségi támadásra gondolsz? Vagy a mezei fél seregre,amit a szövim hív el magával?

Kubbi 01-09-2008 12:39

Quote:

Originally Posted by Matador (Post 150032)
Most az A-s szövetségi támadásra gondolsz? Vagy a mezei fél seregre,amit a szövim hív el magával?

Klántámadásra gondoltam. Tudtommal, ott nem írja ki.
Csak ugye hivatalosan annak az a neve, hogy (súgó: "....Ha szövetségi támadásra küldesz nagyobb sereget,...) :p
Ami meg ugye még érdekes, hogy a visszaérő egységeket pedig kiírja.

vityu 01-09-2008 12:41

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 150031)
Sziasztok!
Szövetségi támadásnál, a rendszer küldhetne egy értesítőt, hogy hova ment a seregem, és mennyi egységem van úton. Illetve a tanácsadók oldalon is kiírhatná hogy éppen szövetségi támadáson kóbászolnak a lovaim. :D

Lehet neked más a tanácsadók, de nekem ezt írja ki:

Saját sereged támad xy (#1122001100) - 1 kör: 0 katona, 0 támadó, 0 íjász, 0 lovas, 13.994 elit (Vérszomj) (4 tábornok) [földszerzés]

Szövetséges támadásba segítesz zy (#5544554466) országának segítesz xxy (#112201001) ellen - 1 kör: 0 katona, 0 támadó, 0 íjász, 0 lovas, 6.502 elit

szerintem ebben minden benne van... Azt megh kihez küldöd ht szerintem kiírja a támadásnál, és az bőven elég, és az a 10mp amíg kiszámolod fejben,h akkor mennyi ló is ment el a szövetségesekkkel együtt, annyiért nem éri meg.
Ne haragudj meg, de szerintem felesleges!

vityu 01-09-2008 12:43

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 150034)
Klántámadásra gondoltam. Tudtommal, ott nem írja ki.
Csak ugye hivatalosan annak az a neve, hogy (súgó: "....Ha szövetségi támadásra küldesz nagyobb sereget,...) :p
Ami meg ugye még érdekes, hogy a visszaérő egységeket pedig kiírja.

aha, értem akkor,hogy mi a pálya, akkor nem is szóltam, vedd úgy!:D

Pepa 01-09-2008 18:43

Én támogatom, bár olyan sok klántámadásban még nem vettem részt:p
Ha lenne szavazás, akkor "Igen"-re szavaznék.

Remedy 01-10-2008 00:28

Esetleg majd probaljatok ki azt, hogy rakattintatok a szovetseg menupontra, es utana a haborura... :) Amugy meg klantamadasnal illik itt lenni, es legtobb esetben 2 korre megy ki a tamadas, es annyira izgultok, hogy nem lesz olyan, hogy "jaj hany koros is vagyok", mert pontosan tudni fogod, figyelsz a hienakra, imadkozol hogy ne szurjak ki a raallast, es izgulsz beuteskor... :)

Xeper 01-10-2008 00:47

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 150250)
Esetleg majd probaljatok ki azt, hogy rakattintatok a szovetseg menupontra, es utana a haborura... :) Amugy meg klantamadasnal illik itt lenni, es legtobb esetben 2 korre megy ki a tamadas, es annyira izgultok, hogy nem lesz olyan, hogy "jaj hany koros is vagyok", mert pontosan tudni fogod, figyelsz a hienakra, imadkozol hogy ne szurjak ki a raallast, es izgulsz beuteskor... :)

Hasonló fogalmazódott meg bennem is :D

Klántámadásnál tudod mekkora sereg ment tőled, a klán összesen mennyit küldött... mert felkészültél- felkészültetek.

Kubbi 01-10-2008 08:19

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 150250)
Esetleg majd probaljatok ki azt, hogy rakattintatok a szovetseg menupontra, es utana a haborura... :) Amugy meg klantamadasnal illik itt lenni, es legtobb esetben 2 korre megy ki a tamadas, es annyira izgultok, hogy nem lesz olyan, hogy "jaj hany koros is vagyok", mert pontosan tudni fogod, figyelsz a hienakra, imadkozol hogy ne szurjak ki a raallast, es izgulsz beuteskor... :)

Igen, de kicsit következetlennek érzem, hogy nem tájékoztat, hogy hahó elment valami ló féleséged. Holott amikor visszajönnek a lovak, arról kapok értesítést.
Ennyi erővel arról meg minek?

Hisz csak látom az "országod" menüben hogy visszaértek a lovaim.
Valami olyan érzésem van továbbra is, hogy ez kimaradt, a játék készítésekor.

További példa, ha elhív a szövim segítséget, arról kapok értesítést. Pedig a tanácsadó oldal alján továbbra is ki van írva hogy hova mikor mennyi ment el...

Kubbi 01-10-2008 08:30

Quote:

Originally Posted by Xeper (Post 150251)
Hasonló fogalmazódott meg bennem is :D

Klántámadásnál tudod mekkora sereg ment tőled, a klán összesen mennyit küldött... mert felkészültél- felkészültetek.

Itt nem arról lenne szó. :)
Hanem arról hogy következetlennek érzem a rendszert amikor is a sereg visszaérkezéséről kapok értesítést, az elmenetelükről pedig nem.
És nem arról, hogy jáj hol vannak a lovaim. :D


All times are GMT +1. The time now is 14:51.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu