Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Zérózáshoz szükséges Vip sms (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2485)

Kutyuleee 11-20-2007 01:06

Zérózáshoz szükséges Vip sms
 
A kérdésem az, hogy Zéró startnál hogy müködik ez a 10 Vip sms.
Hogy az adott országra kell küldeni, vagy úgy is müködik, ha a láncban elötte lévőkről tevődik rá a legalább 10sms?
Lehetőleg olyanok irjanak akik tényleg tudják,és nem csak gondolják.

J.Ati 11-20-2007 01:12

Quote:

Originally Posted by Kutyuleee (Post 136478)
A kérdésem az, hogy Zéró startnál hogy müködik ez a 10 Vip sms.
Hogy az adott országra kell küldeni, vagy úgy is müködik, ha a láncban elötte lévőkről tevődik rá a legalább 10sms?
Lehetőleg olyanok irjanak akik tényleg tudják,és nem csak gondolják.

Én már zéróztam egy láncban levő orit és simán ment szóval én biztossan tudom,mert csináltam;)

sok sikert hozzá:)

J.Ati 11-20-2007 01:13

a 3. orim zéróztam amúgy és a 2. -ra löktem rá a sok vipet.
nyomtam neki ezerrel aztán megnyomtam a zérót és bumm:)

Kutyuleee 11-20-2007 01:14

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 136481)
Én már zéróztam egy láncban levő orit és simán ment szóval én biztossan tudom,mert csináltam;)

sok sikert hozzá:)

Köszentyü, akkor asszem utána kék járnom a dolgoknak, mert nekem még se sikerült eddig...;)

J.Ati 11-20-2007 01:18

Quote:

Originally Posted by Kutyuleee (Post 136484)
Köszentyü, akkor asszem utána kék járnom a dolgoknak, mert nekem még se sikerült eddig...;)

üüü ezt nem értem:confused:
rajta van a megfelelő vip mennyiség az orin?
Sikerülnie kell pedig-

J.Ati 11-20-2007 01:21

# Legalább 1500 körig még érvényes VIP tagság
# Legalább 10 küldött sms (egyenértékű 5 bankkártyás hosszabbítással, avagy akár egyetlen éves tagsághosszabbítással)

ez a lényeg:)
és nekem is kapcsolt ori volt és nem arra küldtem,de a küldött sms a másik orira megvolt és sikerült is.

Kutyuleee 11-20-2007 01:35

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 136489)
# Legalább 1500 körig még érvényes VIP tagság
# Legalább 10 küldött sms (egyenértékű 5 bankkártyás hosszabbítással, avagy akár egyetlen éves tagsághosszabbítással)

ez a lényeg:)
és nekem is kapcsolt ori volt és nem arra küldtem,de a küldött sms a másik orira megvolt és sikerült is.

VIP Ország. Köszönjük! VIP tagságod még 3.248 körig érvényes.
az 1500, és a 10 sms megvan. már csak az a gyanum merült fel, hogy esetleg a főorin kell meglenni az 1500vipkörnek, mert az nincs meg...:confused:

J.Ati 11-20-2007 01:37

A zéró-start feltételei:

* Legalább 1500 körig még érvényes VIP tagság
* Legalább 10 küldött sms (egyenértékű 5 bankkártyás hosszabbítással, avagy akár egyetlen éves tagsághosszabbítással)
* Nem lehet kiküldött sereged
* Nem lehet az ötödik szinten más országod (kivétel az anarchista csoport)
* Évente 1 alkalommal indulhatsz újra. Ha az utolsó ilyen újraindulásod 1 évnél korábban volt, akkor az újraindulás ára 500 vip kör, amely levonásra kerül!
* Ha úton van feléd támadó sereg, és ugyanabban a csoportban indulsz újra, ahol most vagy, akkor a védelem ellenére a sereg BE FOG ÜTNI!


Szerintem inkább az a gond ,hogy van 5. szinten kapcsolt orid!
Nem?

Kutyuleee 11-20-2007 01:40

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 136497)
A zéró-start feltételei:

* Legalább 1500 körig még érvényes VIP tagság
* Legalább 10 küldött sms (egyenértékű 5 bankkártyás hosszabbítással, avagy akár egyetlen éves tagsághosszabbítással)
* Nem lehet kiküldött sereged
* Nem lehet az ötödik szinten más országod (kivétel az anarchista csoport)
* Évente 1 alkalommal indulhatsz újra. Ha az utolsó ilyen újraindulásod 1 évnél korábban volt, akkor az újraindulás ára 500 vip kör, amely levonásra kerül!
* Ha úton van feléd támadó sereg, és ugyanabban a csoportban indulsz újra, ahol most vagy, akkor a védelem ellenére a sereg BE FOG ÜTNI!


Szerintem inkább az a gond ,hogy van 5. szinten kapcsolt orid!
Nem?

Ne nézz már madárnak(:D:D:D)
nincs 5.-en orim
megvan bőségesen az 1500 vipkör
megvan a 10 sms (a maradék vipkörökből is láccik, hogy legalább 10nek kellett már lennie rajta)
nincs kiküldött seregem.

De ezt irja ki:
"A zéró-starthoz legalább 10 sms elküldése szükséges. Ez egyenértékű 5 bankkártyás hosszabbítással, vagy egy éves tagsághosszabbítással."

J.Ati 11-20-2007 01:43

Quote:

Originally Posted by Kutyuleee (Post 136499)
Ne nézz már madárnak(:D:D:D)
nincs 5.-en orim
megvan bőségesen az 1500 vipkör
megvan a 10 sms (a maradék vipkörökből is láccik, hogy legalább 10nek kellett már lennie rajta)
nincs kiküldött seregem.

De ezt irja ki:
"A zéró-starthoz legalább 10 sms elküldése szükséges. Ez egyenértékű 5 bankkártyás hosszabbítással, vagy egy éves tagsághosszabbítással."

Hát vazze akkor nem tudom mi a pálya:(
Én már kb. fél éve csináltam,de a főorinak nem tudom lenne -e köze a zérózáshoz..nem hinném meg nem is emlékszem sajna:confused:


All times are GMT +1. The time now is 18:45.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu