Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Ismerkedés (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Nickmagyarázat (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=317)

Penya 03-07-2006 18:29

Nickmagyarázat
 
Legyen egy ilyen téma is, a lényeg h honnan jött a nicked, ki találta ki, miért ez stb...

Az enyém egy baráti focizás alkalmával született, egy ismerősöm egyszercsak így szólított (gyk Penya:D), utána rajtamragadt, nem tudom h honan jött az ihlet, de jól sikerült mert azóta mindenki így szólít, aki ismer.

Ati 03-07-2006 18:40

No nézzük. :) A Horland-ot szerintem csak az tudja, akinek elmondtam, úgyhogy hulljon le a lepel a nagy "titokról", a land-ot nem magyarázom, a Hor pedig a Horse szó eleje. :)

Cassandra 03-07-2006 18:46

[/color]
Quote:

Originally Posted by Ati
No nézzük. :) A Horland-ot szerintem csak az tudja, akinek elmondtam, úgyhogy hulljon le a lepel a nagy "titokról", a land-ot nem magyarázom, a Hor pedig a Horse szó eleje. :)

Hmmm...ezek után akkor jól fog mutatni:)
Cassandra(fórumos nick): A kancám neve volt(szegény nemrég elpusztult, hogy neki miért ezt a nevet adtam, nem tudom, egyszerüen tetszett)
Köd-föld(hódos nick): Mikor regisztráltam ezt a legelső orimat, akkor iszonyatos köd volt kint, innen jött az ötlet.
Misty-land(queosia-s nick): Hát nem jutott jobb eszembe, így lefordítottam az eredetit:rolleyes:

Csokibácsi 03-07-2006 19:14

Quote:

Originally Posted by Ati
No nézzük. :) A Horland-ot szerintem csak az tudja, akinek elmondtam, úgyhogy hulljon le a lepel a nagy "titokról", a land-ot nem magyarázom, a Hor pedig a Horse szó eleje. :)

és az "Ati" ? :D

Ati 03-07-2006 19:16

Quote:

Originally Posted by Csokibácsi
és az "Ati" ? :D

Az maradjon továbbra is titok. :p :D

Senki 03-07-2006 19:57

Jó, akkor én is leleplezem magamat :D
Úgy jött a név hogy kérdezték hogy országnéven szólíthatnak-e (Dögvész Földje volt az első, azért mert hulla ori volt, fantáziadús, mi? azóta az öszes Vérnyúlvadász az enyém, mint rendes nevek...) aztán úgy mutatkoztam be hogy Senki, mert az akkor épp jó öteltnek tűnt. aztán napok múlva is úgy hívtak, úgyhogy nem akartam változtatni ^^ na meg előtte Sanakan néven voltam megtalálható a neten , de nem akartam átszoktatni rá később senkit, mert a néhai San miatt nem akartam hogy ez legyen, ugyanis mindenki Sannak rövidítette volna szerintem, szóval maradt a Senki, aztán meg ha már Senki, legyen Senki Alfonz, a lá Rejtő, mert szeretem a könyveit. Ez meg MSNn volt hogy a hódítósok megtaláljanak, mert a fórumra persze hosszú, meg addigra ráált mindenki a Senkire. Szóval így neveződtem át. Azóta meg MSN miatt már mindenki Alfonznak hív, és nem is áll a szájuk rá a rendes nevemre :D

(a Sanakan meg egy anime szereplőjéből jön :D az meg már a múlté :D)

Toto 03-07-2006 21:13

Quote:

Originally Posted by Ati
No nézzük. :) A Horland-ot szerintem csak az tudja, akinek elmondtam, úgyhogy hulljon le a lepel a nagy "titokról", a land-ot nem magyarázom, a Hor pedig a Horse szó eleje. :)

És a többi orinév? :D

Toto 03-07-2006 21:17

Toto-nemzet: A Tamás miatt réges régen valaki le-Toto-zott, és rajtam maradt, úgyhogy ez az internetes Nick-em már vagy 10 éve.
susnyás: Kaldera (sztem sokan ismerik), mikor kezdő Hódod voltam, mindig megszívatott azzal, hogy másik orival jelentkezett be, és én nem ismertem fel. Szóval mindig bevitt a susnyásba. :D
Kutykurutty: passz

Ati 03-07-2006 21:20

Quote:

Originally Posted by Toto
És a többi orinév? :D

A "Máris szomszédot" nem kell sztem magyarázni, a többi pedig nem publikus. :p

Etyekwood 03-08-2006 03:34

:))
Ez mond szép story, de az enyém viszi eddíg a prímet!:)

Én Dartsoztam, amikor nevet kellett választottam az orimnak, és az ujságban az Etyekwood /mint Demján, és Vajna vállalkozás/ szónál, bökte át a nyíl hegye!
Amúgy semmi extra:)


All times are GMT +1. The time now is 10:50.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu