Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   1A események (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=368)

Északföld 08-18-2008 19:12

Quote:

Originally Posted by Hege (Post 187272)
Délelőtt érzésem szerint láthattad a saját fontosaidban is, csak kicsiben. :) Bár én okkal szoktam fokozni.

A lopást csak azért másoltam be, mert éppen az firtatja az eredményeinket, aki tök logikátlan dolgokat mívelt idáig. Bár meglehet indokolni, h biztos szükségetek volt a nyersire. Mondjuk... így már értem a 3 millás aranylopásokat is. :D

Nos igen valóban, azt úgy nevezik, hogy a HT szabira ment és előtte ezt nem közölte. :( Ettől függetlenül azért kíváncsi lennék a számokra, hány millió ment el 5-6? Több? :D

Gyula 08-18-2008 19:20

Quote:

Originally Posted by Északföld (Post 187273)
Nos igen valóban, azt úgy nevezik, hogy a HT szabira ment és előtte ezt nem közölte. :( Ettől függetlenül azért kíváncsi lennék a számokra, hány millió ment el 5-6? Több? :D

Zoli az csökkenti a Big gun érdemeit hogy 5-6 millió egységet használt el a klán háború során?

Északföld 08-18-2008 19:21

Quote:

Originally Posted by Gyula (Post 187275)
Zoli az csökkenti a Big gun érdemeit hogy 5-6 millió egységet használt el a klán háború során?

Arra hogy elfokozzon egy ütés elől, orkokkal?? Igen! :D:D

Gyula 08-18-2008 19:25

Quote:

Originally Posted by Északföld (Post 187276)
Arra hogy elfokozzon egy ütés elől, orkokkal?? Igen! :D:D

Sajnálaom ha igy látod, szerintem nem kell ingyen földet adni az ellenfélnek csak azért mert ork az ember. De te biztos jobban értesz ehez :)

Hege 08-18-2008 19:27

Quote:

Originally Posted by Északföld (Post 187273)
Nos igen valóban, azt úgy nevezik, hogy a HT szabira ment és előtte ezt nem közölte. :( Ettől függetlenül azért kíváncsi lennék a számokra, hány millió ment el 5-6? Több? :D


Én annyit tuti nem! De kitud te számolni sztem. ;) Viszont azt elárulhatom, h így is olcsóbb volt mintha fedeztem volna ~1400 hekit.

Amikor te támadtál nem is fokoztunk el. :p Bár akkor sztem jobban örültél volna neki, ha mégis.:D

Északföld 08-18-2008 19:31

Quote:

Originally Posted by Gyula (Post 187277)
Sajnálaom ha igy látod, szerintem nem kell ingyen földet adni az ellenfélnek csak azért mert ork az ember. De te biztos jobban értesz ehez :)

Gyula, majd ha csak 1x állsz a másik oldalon, és te akarsz harcolni akkor hamar rá fogsz jönni, hogy ez kissé megfoghatatlan és csak a piac mozgatja, semmi más.
Mi ebben az érdem? Megtámadnak elfokozok a klán társam meg üt, vagy nem is üt csak elfokozok..wow...Ez lenne a nagy érdem? Mely semmi másról nem szól, mint a piacon összeharácsolt javakról. Vagy a kivitelezése tetszik és az izgalma ahogy a HT elengedi a sereget? Melyik része tetszik neked?

Gyula 08-18-2008 20:25

Quote:

Originally Posted by Északföld (Post 187279)
Gyula, majd ha csak 1x állsz a másik oldalon, és te akarsz harcolni akkor hamar rá fogsz jönni, hogy ez kissé megfoghatatlan és csak a piac mozgatja, semmi más.
Mi ebben az érdem? Megtámadnak elfokozok a klán társam meg üt, vagy nem is üt csak elfokozok..wow...Ez lenne a nagy érdem? Mely semmi másról nem szól, mint a piacon összeharácsolt javakról. Vagy a kivitelezése tetszik és az izgalma ahogy a HT elengedi a sereget? Melyik része tetszik neked?

Zoli a lehetőségek mindkét oldalon ugyan azok, két csapat egymásnak feszül és a végén az egyiknek több földje van mint a másiknak. Ha több van, akkor sikerélményem van. Szerintem ez a siker. Nem én és nem te tehetsz erröl hogy most ekkora hektáron lehet fokozgatni, ti is fokoztatok vagy bontással távolodtatok, a mi csapatunk ugyan ezt tette. A végén több földünk lett, nekem ez siker, mégha lehúzod akkor is.

Dragi 08-18-2008 20:36

Quote:

Originally Posted by Gyula (Post 187288)
Zoli a lehetőségek mindkét oldalon ugyan azok, két csapat egymásnak feszül és a végén az egyiknek több földje van mint a másiknak. Ha több van, akkor sikerélményem van. Szerintem ez a siker. Nem én és nem te tehetsz erröl hogy most ekkora hektáron lehet fokozgatni, ti is fokoztatok vagy bontással távolodtatok, a mi csapatunk ugyan ezt tette. A végén több földünk lett, nekem ez siker, mégha lehúzod akkor is.

A lehetőségek ugyanazok és azok a bizonyos eszmék ?


Quote:

Originally Posted by Reaktor (Post 121462)
Szerintem nincs, és ne is legyen helye a hód topjában olyan mentalitású játékosoknak, akik "a tőlem nem lehet földet foglalni" eszmét képviselik.

dögöljek meg akkor sem értem hogy mi van?! Most akkor ki a hülye meg ki nem ? Én itt feketén-fehéren (perpill. pirosan) látok valami. Aminek teljességgel ellentétesen történtek az események valaki vílágositson fel. És lehetőleg most ne a Remy hanem akiről a dolog szól :)

Kics 08-18-2008 20:37

Kiváncsi lennék, lesz-e egyszer is olyan topcsata, ahol nem az lesz a vége, hogy kiskapuk kijátszásával vádolja az egyik oldal a másikat... (nem inge ne vegye. bár csendben tuti nem lenne érdem...) Persze mindig lesznek kiskapuk, minden topklán kihaszálja valamelyiket, és mindig módosítani kéne rajta valamit. Csoda, hogy az A-ban vannak még barátságok... (nyilván ezért a sok Szk-s)

A nagy érdemekről meg mindig az jut eszembe, mikor régebbi játékosok mondták példaképeiket, és valahogy mindig odakerült az "ott csalt, ahol tudott" mondat:)

Grat fenn töltött időért, és a mostani helycseréért.

Északföld 08-18-2008 20:41

Quote:

Originally Posted by Hege (Post 187278)
Én annyit tuti nem! De kitud te számolni sztem. ;) Viszont azt elárulhatom, h így is olcsóbb volt mintha fedeztem volna ~1400 hekit.

Amikor te támadtál nem is fokoztunk el. :p Bár akkor sztem jobban örültél volna neki, ha mégis.:D

Jaja csak az egész orit építettétek újra...:D:D Röviden tömören az egész csak és kizárlólag a piacra épült és csak arról szól. Gyújtoagtásért fokoztatok, lopásért fokoztatok, viharért fokoztatok. Kívánom nektek hogy 1x vegyen ki szabit a HT...:-D


All times are GMT +1. The time now is 22:18.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu