Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Viccek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=32)
-   -   Kórházak módosítása - támadás színesítése (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4201)

[HTPA]GeeForce 05-18-2010 10:18

Kórházak módosítása - támadás színesítése
 
Arra gondoltam, hogy a kórházakkal kezdhetnénk valamit, régen is több funkciója volt, legyen újra, csak máshogy...

Mit szólnátok, ha kapna egy kis bónuszt a támadás?

Ilyen formában: A katonai támadó akcióknál lehessen bepipálni, hogy tudósok is menjenek a támadó sereggel.

Malusz: a támadás 5x annyi zsoldba kerüljön, a támadóerő kapjon 10% gyengítést (mivel a katonáknak biztosítani kell a tudósok biztonságát).

Bónusz: sikeres támadás esetén az ellenfél elhulló lakosait megkapod a saját seregedbe, elitként. (Génmódosítás, tudattörlés.)
(Ennek nyilván mészárlás esetén lenne igazán hatása.)

:D:D

Olasz 05-18-2010 10:27

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 252516)
Arra gondoltam, hogy a kórházakkal kezdhetnénk valamit, régen is több funkciója volt, legyen újra, csak máshogy...

Mit szólnátok, ha kapna egy kis bónuszt a támadás?

Ilyen formában: A katonai támadó akcióknál lehessen bepipálni, hogy tudósok is menjenek a támadó sereggel.

Malusz: a támadás 5x annyi zsoldba kerüljön, a támadóerő kapjon 10% gyengítést (mivel a katonáknak biztosítani kell a tudósok biztonságát).

Bónusz: sikeres támadás esetén az ellenfél elhulló lakosait megkapod a saját seregedbe, elitként. (Génmódosítás, tudattörlés.)
(Ennek nyilván mészárlás esetén lenne igazán hatása.)

:D:D

És hol jön itt képbe a kórház?:confused:

[HTPA]GeeForce 05-18-2010 10:37

Kutatóorvosok? génmanipulátorok? stb?
egyébként azt hiszem, bementél a csőbe. kíváncsi vagyok, hányan mennek még be utánad. :D

Gabro 05-18-2010 10:41

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 252516)
Arra gondoltam, hogy a kórházakkal kezdhetnénk valamit, régen is több funkciója volt, legyen újra, csak máshogy...

Mit szólnátok, ha kapna egy kis bónuszt a támadás?

Ilyen formában: A katonai támadó akcióknál lehessen bepipálni, hogy tudósok is menjenek a támadó sereggel.

Malusz: a támadás 5x annyi zsoldba kerüljön, a támadóerő kapjon 10% gyengítést (mivel a katonáknak biztosítani kell a tudósok biztonságát).

Bónusz: sikeres támadás esetén az ellenfél elhulló lakosait megkapod a saját seregedbe, elitként. (Génmódosítás, tudattörlés.)
(Ennek nyilván mészárlás esetén lenne igazán hatása.)
:D:D

ez tényleg színesítené a játékot, én pl. alig értem miről beszélsz:D
szerintem ez túl bonyolult javaslat, én nem nagyon örülnék, ha a kórházaknak szerepe lenne a hadi akciókban.

Tsobi 05-18-2010 11:06

Viccnek nem utolsó :P

Merengő 05-18-2010 17:58

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 252530)
Viccnek nem utolsó :P

de nem is első :)

[HTPA]GeeForce 05-18-2010 21:33

Nekem az. :D
Ne tudd meg mennyit vihorásztam, amikor elképzeltem az embereket, amikor ezt komoly javaslatként próbálják meg feldolgozni... :D

Merengő 05-18-2010 21:47

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 252738)
Nekem az. :D
Ne tudd meg mennyit vihorásztam, amikor elképzeltem az embereket, amikor ezt komoly javaslatként próbálják meg feldolgozni... :D

és tudod mi a legszebb benne, hogy én ezt tőled komolyan vettem :D:D

[HTPA]GeeForce 05-18-2010 21:55

Végülis... Minek az embernek ellenség, ha ilyen jó ismerősei vannak?!.. :D:D:D


All times are GMT +1. The time now is 22:49.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu