Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Egyedi vagy egész csoportot érintő hiba ? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2779)

csabi 02-20-2008 23:15

sziasztok!

februárban kb 6szor volt ilyen a J csopiban. katonailag minden ok volt, de varik és tolik készülije nem változott. a varázslatok fel lettek rakva, de nem csökkent az időtartamuk.

J.Ati 02-21-2008 00:34

Egyszer én is tapasztaltam körváltás kimaradást(régen),de nem izgattam fel magam miatta:D

Most J-ben nincs orim csak E-ben,de ott minden rendben van:)

richardka 02-21-2008 07:27

néha nekem is kimaradtak körök, azaz a varik meg a tolik nem töltödtek:) 5U-ba meg a 4-be is.
de rá se hederitek, bár néha roszul jött ki, de ennyi hibát elbirok. Nem jelentettem sohase, mert mint mondtam elhanyagolhato

Ati 02-21-2008 08:41

Quote:

Originally Posted by oh-ogo (Post 160016)
sziasztok!

februárban kb 6szor volt ilyen a J csopiban. katonailag minden ok volt, de varik és tolik készülije nem változott. a varázslatok fel lettek rakva, de nem csökkent az időtartamuk.

Ezt nem tudom alátámasztani, egyedül kb egy éve érkezett ezzel kapcsolatban jelzés, illetve most jelezte webesc, közötte semmi hasonló jelenségről nincs információnk.

Ennek fényében sokkal valószínűbb, hogy országod fejlődése a leállási stádiumba került, amiért régóta nem léptél be, ez esetben ez nem hiba, hanem teljesen normális jelenség. Ilyenkor egy idő után a pontlistából is eltűnik az ország, amit egy belépési hiba hibaüzenettel tapasztalsz.

csabi 02-21-2008 09:19

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 160051)
Ezt nem tudom alátámasztani, egyedül kb egy éve érkezett ezzel kapcsolatban jelzés, illetve most jelezte webesc, közötte semmi hasonló jelenségről nincs információnk.

Ennek fényében sokkal valószínűbb, hogy országod fejlődése a leállási stádiumba került, amiért régóta nem léptél be, ez esetben ez nem hiba, hanem teljesen normális jelenség. Ilyenkor egy idő után a pontlistából is eltűnik az ország, amit egy belépési hiba hibaüzenettel tapasztalsz.

nem jeleztem, mert v észre sem vettem és mások szóltak, v nem volt számomra lényeges, de ha legközelebb előfordul, akkor írok supportra.

napi 12 órát játszom, tehát szerintem nem leállásról van szó.

amilyen a formám, amíg J-ben leszek nem tapasztalok több ilyet! :D:D:D

webesc 02-21-2008 14:58

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 160051)
Ezt nem tudom alátámasztani, egyedül kb egy éve érkezett ezzel kapcsolatban jelzés, illetve most jelezte webesc, közötte semmi hasonló jelenségről nincs információnk.

Ennek fényében sokkal valószínűbb, hogy országod fejlődése a leállási stádiumba került, amiért régóta nem léptél be, ez esetben ez nem hiba, hanem teljesen normális jelenség. Ilyenkor egy idő után a pontlistából is eltűnik az ország, amit egy belépési hiba hibaüzenettel tapasztalsz.

Először is köszönet neked és a Supportnak is a türelmetekért.
A téma éppen azért indult,hogy akinek hasonló esetről tudomása van az
itt is és a Supporton keresztül is jelentse ezután.
Ezután akkor nektek is hivatalos úton lesz infótok a hibákról.
Nálam speciel szó sem lehet a "leállási stádiumról" mert aktívan játszom.
Max 3-4 napos szabik fordulnak elő időnként.
A hibajelenség pedig az aktív időszakra esik.
Remélem ezután aki tapasztal hasonlót jelenti is a supportnak és így
segítik a ti munkátokat is.

Ati 02-21-2008 15:14

Quote:

Originally Posted by webesc (Post 160140)
Nálam speciel szó sem lehet a "leállási stádiumról" mert aktívan játszom.
Max 3-4 napos szabik fordulnak elő időnként.
A hibajelenség pedig az aktív időszakra esik.
Remélem ezután aki tapasztal hasonlót jelenti is a supportnak és így
segítik a ti munkátokat is.

Egy tévhitet szeretnék itt eloszlatni: az ország leállása az utolsó BELÉPÉS idejétől függ.

Tehát játszhatsz napi 24 órát, de ha múlt héten léptél be utoljára (címlap, belépési adatok beírása, belépés gomb), akkor bizony le fog állni az országod.

webesc 02-21-2008 16:46

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 160147)
Egy tévhitet szeretnék itt eloszlatni: az ország leállása az utolsó BELÉPÉS idejétől függ.

Tehát játszhatsz napi 24 órát, de ha múlt héten léptél be utoljára (címlap, belépési adatok beírása, belépés gomb), akkor bizony le fog állni az országod.

Nálam az aktív játék azt jelenti,hogy naponta többször is belépek.
(címlap, belépési adatok beírása, belépés gomb)
Tehát nálam valóban nem lehet szó az ország "leállási fázis"-ba kerüléséről.
De másoknak valóban hasznos lehet ez az infó...

webesc 02-22-2008 16:19

Eredmény
 
A Support válasza a hibajelzésre:
"Kedves Játékosunk!

Köszönjük jelzésed. Más nem jelzett hasonló problémát, így valószínüleg nem általános jelenségről van szó. Egy-egy körváltás kimaradása adott esetben teljesen normális lehet, rendszerünk önjavító mechanizmusának köszönhetően. Amennyiben huzamosabb ideig jelentkezik a probléma (egymást követő 3-4 körváltás kimarad), akkor kérjük, hogy azt mindenképp jelezd, mert az már valószínüleg emberi beavatkozást igénylő probléma.

Köszönjük, és további jó játékot!"

Teljesen korrekt levél. (Remélem nem szabálytalan ide másolnom)
De ebből tökéletesen kiderül,hogy nem igazán jelentitek a hasonló hibákat.
Sajnos egyedül jelenteni teljesen értelmetlen volt.
Maradjon akkor ez a "teljesen normális" jelenség a játékban és remélem senki
nem fog hátrányt szenvedni ha legközelebb vele esik meg.

További jó játékot és fórumozást kívánok mindenkinek.


All times are GMT +1. The time now is 12:17.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu