Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Adjuk vissza a felelfet a fenti csoportoknak! (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4320)

monro 08-26-2010 10:51

Adjuk vissza a felelfet a fenti csoportoknak!
 
Arra gondoltam jot tenne a jateknak ha a felelf visszakerulne a verkeringesbe a fenti csopikban is ezert fontoljuk meg a javaslatomat ezugyben.

Javaslat:

1. Dobjuk ki a felelf tamadasmaluszat a kukaba.

2. Az elohalott mintajara szintenkenti vedoerobonusz emelest kapjon hadugyi vedekezesre.

Ennek merteke:
5. Szint: 0%
4. Szint: 5%
3. Szint: 10%
2. Szint: 15%
1. Szint: 20%

Redback 08-26-2010 10:59

A célt mindenképp jó ötletnek tartom, a megvalósításhoz nem sok ötletem van, és jelenleg még fogalmam sincs arról, hogy amit fentebb írtál, az milyen hatással lenne.

RRRrrr 08-26-2010 10:59

Quote:

Originally Posted by monro (Post 261533)
Arra gondoltam jot tenne a jateknak ha a felelf visszakerulne a verkeringesbe a fenti csopikban is ezert fontoljuk meg a javaslatomat ezugyben.

Javaslat:

1. Dobjuk ki a felelf tamadasmaluszat a kukaba.

2. Az elohalott mintajara szintenkenti vedoerobonusz emelest kapjon hadugyi vedekezesre.

Ennek merteke:
5. Szint: 0%
4. Szint: 5%
3. Szint: 10%
2. Szint: 15%
1. Szint: 20%





Jó ötletnek tartom, de A-ban szerintem esélye sem lesz egy félelfnek addig amíg ennyire kevés bank kell ahhoz, hogy levédjen minden pénzt, meg amíg csak 10k értékkülönbségen belül hatékony egyáltalán az akciózás. Ahhoz hogy értelme is legyen lopni, meg inkább 5k értéken belül kell legyen...
De szívesen látnék A-ban is több tolist, meg varist élhető szinten...

Pepa 08-26-2010 11:01

A-n kívül mindenhol játszható a fél-elf. Én mentem már végig B-n egy négy fél-elfes szövivel.

Ati 08-26-2010 11:12

A szintenként változó értékek egyediek az élőhalottnál, más fajokra ezt nem tervezem kiterjeszteni. Legyen minden fajnak valami egyedi specialitása, ne vegyük el tőlük azzal, hogy minden sajátosságot kiterjesztünk más fajokra is.

Dew 08-26-2010 11:17

az ötlet tetszik! :)

Még nem szeretnék teljesen melléállni, vagy ellenezni. Erre még aludni kell egyet... :D

Quote:

Originally Posted by RRRrrr (Post 261535)
Jó ötletnek tartom, de A-ban szerintem esélye sem lesz egy félelfnek addig amíg ennyire kevés bank kell ahhoz, hogy levédjen minden pénzt, meg amíg csak 10k értékkülönbségen belül hatékony egyáltalán az akciózás. Ahhoz hogy értelme is legyen lopni, meg inkább 5k értéken belül kell legyen...
De szívesen látnék A-ban is több tolist, meg varist élhető szinten...

Viszont itt megoldás lenne, ha tekintettel az A-ban lévő "nagy értékkülönbségekre" be lehetne állítani, hogy ne 10k, hanem nagyobb pontkülönbség után legyen a hatásfok 0.

Pepa 08-26-2010 11:26

Quote:

Originally Posted by andriss (Post 261538)
az ötlet tetszik! :)

Még nem szeretnék teljesen melléállni, vagy ellenezni. Erre még aludni kell egyet... :D



Viszont itt megoldás lenne, ha tekintettel az A-ban lévő "nagy értékkülönbségekre" be lehetne állítani, hogy ne 10k, hanem nagyobb pontkülönbség után legyen a hatásfok 0.

És akkor a csoport aljáról lopkodná a topos 0 kocsmás országokat.

D vagy Á?:P 08-26-2010 11:30

Az ötlet nekem is tetszik,szerintem valahogy ugy lehetne erösiteni,hogy életképesebb legyen ha ugy lenne tápolva nagyjábol mint az oriás csak a tolik irányába,és a támadomaluszt kivenni és kapna mondjuk 15 vagy 20% védelmet a mostani 10 helyett,hirtlen ötlet csak irányelvnek irtam le:)

Remedy 08-26-2010 11:31

Quote:

Originally Posted by andriss (Post 261538)
az ötlet tetszik! :)

Még nem szeretnék teljesen melléállni, vagy ellenezni. Erre még aludni kell egyet... :D



Viszont itt megoldás lenne, ha tekintettel az A-ban lévő "nagy értékkülönbségekre" be lehetne állítani, hogy ne 10k, hanem nagyobb pontkülönbség után legyen a hatásfok 0.

Az A-ban a fold a lenyeg. Oszinten, mit lopkodnal? A felelf nem hadis faj, es remelem, sosem lesz az. (Ennnyi erovel az embert is erosithetnenk...).

A 10ks limithez hozzanyulni meg nagyon nem jo otlet szerintem, plane a tobbi csoportokban. Igy is macera a hadisoknak ha alulrol 6 korrol de 3e pontrol lopkodjak oket, mert sokmindent nem tudnak tenni, ne tegyuk ezt a hatart meg nagyobba...

Rob 08-26-2010 11:34

a félelfeket a piac ölte meg. a teki semmit nem ér, holott pár éve még 1800-2000 körül ment mindenhol. a nyersanyagok ára általában röhejes minden szinten. a rúnát ingyen dobják az ember után. most a legjobb piaci áru maga a pénz, a pénztermelő kereskedőktől meg a félelf nem fog lopni. gyakorlatilag a félelf nem képes hasznot termelni. felmérésre, gyilkolásra ma már a szövi törpéje vagy gnómja tökéletesen elég.
a félelf létjogosultsága gyakorlatilag megszűnt, sőt ezáltal az óriásállomány is megtizedelődött. ezen nem fog változtatni semmilyen haderőbónusz, a probléma sokkal mélyebb:cool:


All times are GMT +1. The time now is 18:35.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu