Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Új ország (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=5051)

Krisztianx 05-25-2020 16:41

Új ország
 
Sziasztok.

Felléptem az országommal a 4. szintre, és szeretnék egy másik országot csinálni normál, nagy létszámú csoportban. Van rá mód hogy ne mindig az 5w-be kerüljek, vagy abba az egybe lehet most csak?
3szor töröltem ki az új országot, de mindig oda teszi. Nem szeretnék oda kerülni megint, mert nem tetszett a csoport. Max akkor ha csak az van. Segítene valaki hogy van e erre lehetőség?

Ati 05-25-2020 18:36

Quote:

Originally Posted by Krisztianx (Post 310282)
Sziasztok.

Felléptem az országommal a 4. szintre, és szeretnék egy másik országot csinálni normál, nagy létszámú csoportban. Van rá mód hogy ne mindig az 5w-be kerüljek, vagy abba az egybe lehet most csak?
3szor töröltem ki az új országot, de mindig oda teszi. Nem szeretnék oda kerülni megint, mert nem tetszett a csoport. Max akkor ha csak az van. Segítene valaki hogy van e erre lehetőség?

Szia,

van lehetőség másik csoportba kerülni, persze. A regisztrációkor válaszd ki, hogy konkrétan melyik csoportba szeretnél kerülni.

Krisztianx 05-25-2020 19:26

De hol van ilyen? Komolyan mondom hogy szépen lassan átnéztem a reges oldalt, de csak annyit kérdez hogy kis vagy nagy létszámú csoportban akarok-e lenni.
Már rendesen frusztrál a dolog. :rolleyes:

Ati 05-25-2020 19:27

Quote:

Originally Posted by Krisztianx (Post 310285)
De hol van ilyen? Komolyan mondom hogy szépen lassan átnéztem a reges oldalt, de csak annyit kérdez hogy kis vagy nagy létszámú csoportban akarok-e lenni.
Már rendesen frusztrál a dolog. :rolleyes:

Olvasd el rendesen a regisztrációs oldalt. ;)

Krisztianx 05-25-2020 19:31

Elolvastam. :(
Játék: normál , lassú, gyors, anarchista
Létszám: nagy létszámú csoport, kis létszámú csoport. Ennyi opció van. De azt sehol nem kérdi hogy a normál csoport, nagy létszámú csoporton belül 5w, 5s vagy melyiket szeretném. :(

Ati 05-25-2020 19:35

Quote:

Originally Posted by Krisztianx (Post 310287)
Elolvastam. :(
Játék: normál , lassú, gyors, anarchista
Létszám: nagy létszámú csoport, kis létszámú csoport. Ennyi opció van. De azt sehol nem kérdi hogy a normál csoport, nagy létszámú csoporton belül 5w, 5s vagy melyiket szeretném. :(

Pedig csak egy regisztrációs oldal van. :D Nálam van egy ilyen kiírás is: "Ha egy konkrét csoportba szeretnél kerülni, kattints ide, majd lent válaszd ki, hogy melyikbe."

Krisztianx 05-25-2020 19:37

Annyi opció van hogy a csoport sebessége milyen legyen, és hogy a létszáma.
De hogy én most 5W-be kerüljek, vagy 5S-be azt sehol nem kérdezi meg.

Ati 05-25-2020 19:38

Quote:

Originally Posted by Krisztianx (Post 310289)
Annyi opció van hogy a csoport sebessége milyen legyen, és hogy a létszáma.
De hogy én most 5W-be kerüljek, vagy 5S-be azt sehol nem kérdezi meg.

Pedig de. :) Olvasd végig az oldalt, kérlek.

Krisztianx 05-25-2020 19:39

Játék:
Javasoljuk a "Normál" játékban való részvételt. Amennyiben csak 3-4 naponta egyszer jutsz gépközelbe, akkor a "Lassú" játékra jelentkezz, ahol a játék a rendes játékhoz képest harmadolyan sebességgel zajlik. A "gyors" játék sebessége duplája a rendes játéknak, ennek a csoportnak a létszáma azonban korlátozott, és ha 5 napig nem lépsz be, országod nyomtalanul törlődik. A gyors csoportot nem javasoljuk kezdő játékosoknak, mivel a profi játékosok között többnyire csak kudarc vár rájuk itt! Sokan azt hiszik, hogy ezt viccből írtuk le, pedig nem! Ha kezdő játékosként a gyors csoportba jelentkezel, ne csodálkozz, ha mindenki azonnal téged kezd támadni! Éppen ezért kezdő játékosok a gyors csoportba nem jelentkezhetnek! Az "Anarchista" csoportról a leírást lásd fent, a szabályok között. Ha egy konkrét csoportba szeretnél kerülni, kattints ide, majd lent válaszd ki, hogy melyikbe.



Létszám:
Nagylétszámú, vagy kislétszámú csoportban szeretnél inkább játszani? A nagylétszámú csoportban könnyebb az indulás, hiszen sok a célpont, és könnyebb segítő társakat is találni. A kislétszámú csoportban könnyebb kiismerni az összes körülötted levő ellenfelet, és barátibb lehet a légkör, de az indulás sokkal nehézkesebb. (Lassú és anarchista csoport választása esetén lényegtelen, mivel azokból csak 1-1 indulócsoport van. Gyors csoport választása esetén akkor lényeges, ha kezdő játékos vagy, és nem olvastad el, hogy kezdők ne jelentkezzenek a gyors csoportba, mivel akkor nem kerülhetsz gyors csoportba, és normál sebességű csoportba leszel téve.)

Ellenőrző kód:

A fenti 4-jegyű számot írd be jobb oldalra. Erre az automata regisztrációk kiszűrése érdekében van szükség.

Ennek a jelölőnégyzetnek (checkbox) a bejelölésével kijelented, hogy a részvételi szabályokat és adatvédelmi tájékoztatót elolvastad, elfogadod, azokat betartod és Magadra nézve kötelező érvényűnek tekinted.

Ati 05-25-2020 19:41

Gyönyörűen bemásoltad azt, amit fent írtam. Most akkor kérlek olvasd is el. ;)


All times are GMT +1. The time now is 12:45.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu