Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   tanácsot kérünk a topklántól a legyözésükre. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=124)

Half 01-29-2006 20:53

tanácsot kérünk a topklántól a legyözésükre.
 
Kedves topklán:D
mit javasolnátok nekem és pici klánomnak, hogy nagyra nöjünk és leverhessünk titeket az első helyrőL?:)

Csokis torta jutott eddig csak eszembe. De a postán elküldése elég rossz hatással van a hatására:D

wand 01-29-2006 22:11

szerintem majd jön Észak és ír ide egy kb 3-4 oldalas választ..:D

kivonatosan ez lesz benne:
dobj minden mnt-t, és üss be bárkit, aki nem veled van.
legyen megfelelő termelésed, képezz tartalékokat
(a tartalák kb azt jelenti, hogy legyen meg annyi íjjasod ami elfér alapban, + legyen annyi lovad, hogyha a klánod 80%barakkból áll akkor tele legyen lóval +egyy pici, hogy haladni is tudj. + legyen ennyi építőanyagod, hogyha akell 9 kör alatt a klán 30-40%át át tudd építeni. + legyen persze kp-d is)

no ha mindez megvan akkor hajrá, bontani minden épületet és építeni sok barakot és ütni ezerrel.. amikor kimerültél, akkor megállsz visszaépíted a tornyokat, + a termelést. és vársz amíg újra megvan ugyanez.
továbbá nem árt megtanulni csatázni.

persze sokat dob a sikereségen, ha minden körben néztek egy távolt:)

és ha már a top1 klán a cél: nem árt ha tudod amikor belekezdesz ha én kezdenék most bele, hogy leverjem magunkat minimum 1 év kéne, kész legyek rá, hogy kiálljak magunk ellen.. persze nálam jobbak, jobb csapattal hamarabb is megoldhatják.. de az elmúlt 1 év azt mutatja, hogy ez a jobb csapat még nem jött el :D

de a többit majd Zoli barátom megírja, ahogy ismerem :DDD

lacqa 01-29-2006 23:43

Quote:

Originally Posted by wand
+ legyen persze kp-d is)

tekintve hogy a piacon lévő árukat jelenleg simán blokolni tudjátok ha komoly kihívást éreztek, ezt kicsit hangsúlyosabbra venném. persze nem a többi rovására :D

Quote:

Originally Posted by wand
amikor kimerültél, akkor megállsz visszaépíted a tornyokat, + a termelést. és vársz amíg újra megvan ugyanez.

mivel nincs az a full MNT amit ti elképzeltek, nem lehet teljes erővel termelni. még 5-8khektáron sem...

Roni 01-29-2006 23:45

Quote:

Originally Posted by lacqa
mivel nincs az a full MNT amit ti elképzeltek, nem lehet teljes erővel termelni. még 5-8khektáron sem...

Pont azt mondjuk h dobj minden mnt-t, azaz bontsd fel mindet akivel van, és legyen mindenki potenciális ellenfél, aki nem Veled van. Azért kell a tornyosítás h lehessen termelni nyugiban :)

lacqa 01-30-2006 00:05

Quote:

Originally Posted by Roni
Pont azt mondjuk h dobj minden mnt-t, azaz bontsd fel mindet akivel van, és legyen mindenki potenciális ellenfél, aki nem Veled van. Azért kell a tornyosítás h lehessen termelni nyugiban :)

nem ugyanazt értjük teljes erővel való termelésen ;)

Roni 01-30-2006 00:09

Quote:

Originally Posted by lacqa
nem ugyanazt értjük teljes erővel való termelésen ;)

Oks, nem gondoltam volna h Ti ezt úgy értitek, h semmi haderő, és minden csupa tanya, kovács és bánya :D Így adhatunk tanácsot... :cool:

lacqa 01-30-2006 00:27

"minden körben távol"
 
Quote:

Originally Posted by Roni
Oks, nem gondoltam volna h Ti ezt úgy értitek, h semmi haderő, és minden csupa tanya, kovács és bánya :D Így adhatunk tanácsot... :cool:

a tanácsot nem én kértem :)))))

viccen kívül elméletileg nyilván úgy lehet csökkenteni a gyűjtögetés idejét, ha minden energiádat termelésre tudod fordítani. ez persze lehetetlen, azaz előbb-utóbb valaki kiszúrja, és többet visz mint amennyit megtakarítottál. de attól ez még kopromisszum :)

wand 01-30-2006 00:30

Please click one of the Quick Reply icons in the posts above to activate Quick Reply.

lacqa 01-30-2006 00:37

ezen még elmélkedni fogok András :D

Senki 01-30-2006 03:57

Köszi az infót! el is kezdjük a felkészülést ;)


All times are GMT +1. The time now is 20:55.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu