Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Beállított szabizás (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=912)

Atiii 10-12-2006 05:46

Beállított szabizás
 
Lenne egy ötletem amit átrághatnánk-
Szal csak annyi lenne,hogy beállítható legyen a beállítások szabadság menűben az,hogy xx kör után,ha nem lépek be leszabizik az orim magától!!
pl ez azért jó,mert mondjuk nem jutok gép közelbe és nem tudom sehogy megoldani azt,hogy szabizzak.
Lehetséges okok:Bevisznek fogdára 72 órát ülni vagy részeg vagyok 1 hétig:D
-Komolyra fordítva a szót csak annyi az egész,hogy valami közbejön és egy előre beírt kör után szabira kerülök és nyugotság van!
Nem kell kattogni,hogy szétkapják az orimat.:eek:

Ati 10-12-2006 08:36

Quote:

Originally Posted by Atiii (Post 34879)
Lenne egy ötletem amit átrághatnánk-
Szal csak annyi lenne,hogy beállítható legyen a beállítások szabadság menűben az,hogy xx kör után,ha nem lépek be leszabizik az orim magától!!
pl ez azért jó,mert mondjuk nem jutok gép közelbe és nem tudom sehogy megoldani azt,hogy szabizzak.
Lehetséges okok:Bevisznek fogdára 72 órát ülni vagy részeg vagyok 1 hétig:D
-Komolyra fordítva a szót csak annyi az egész,hogy valami közbejön és egy előre beírt kör után szabira kerülök és nyugotság van!
Nem kell kattogni,hogy szétkapják az orimat.:eek:

Ha meg csak véletlen nem léptél be, akkor jönnek a szentségelések, hogy mi a fenéért nem tudsz most 3 napig belépni, és inkább csinálsz valamit, amiért bevisznek a fogdára, vagy részeg leszel. ;)

Szecsa 10-12-2006 08:42

Waprol szabira teheto az ori...siman :)

Ditke 10-12-2006 08:44

Quote:

Originally Posted by Atiii (Post 34879)
Lenne egy ötletem amit átrághatnánk-
Szal csak annyi lenne,hogy beállítható legyen a beállítások szabadság menűben az,hogy xx kör után,ha nem lépek be leszabizik az orim magától!!
pl ez azért jó,mert mondjuk nem jutok gép közelbe és nem tudom sehogy megoldani azt,hogy szabizzak.
Lehetséges okok:Bevisznek fogdára 72 órát ülni vagy részeg vagyok 1 hétig:D
-Komolyra fordítva a szót csak annyi az egész,hogy valami közbejön és egy előre beírt kör után szabira kerülök és nyugotság van!
Nem kell kattogni,hogy szétkapják az orimat.:eek:

Szerintem nem rossz ötlet, de nem létfontosságú... nekem is okozott már gondot, hogy valami miatt em tudtam belépni - nem fogda, és nem részegség :D - , de megoldható a probléma, ezért is hasznos, ha vip-tag vagy...:D:D:D

Ati 10-12-2006 08:54

Quote:

Originally Posted by Szecsa (Post 34896)
Waprol szabira teheto az ori...siman :)

Tény, hogy a felvetett két eset egyikében sem használható. ;)

("Nem, nem telefonálni szeretnék, hanem wapozni!!!" :D)

Régebben erre életszerűbb példa egy baleset volt, azt azt hiszem azzal zártuk, hogy ilyen esetben ott az újraindulás, valószínűleg nem az lesz a legnagyobb bajod, hogy nincs szabin az országod.

Croissant 10-12-2006 09:11

Quote:

Originally Posted by Ditke (Post 34897)
Szerintem nem rossz ötlet, de nem létfontosságú... nekem is okozott már gondot, hogy valami miatt em tudtam belépni - nem fogda, és nem részegség :D - , de megoldható a probléma, ezért is hasznos, ha vip-tag vagy...:D:D:D

Biztosan tapasztalatlanságot árulok el, de a VIP mennyiben teszi megoldhatóvá ezt a kérdést?

Ditke 10-12-2006 09:12

Quote:

Originally Posted by Croissant (Post 34904)
Biztosan tapasztalatlanságot árulok el, de a VIP mennyiben teszi megoldhatóvá ezt a kérdést?

Ha van viped, akkor wapon szabira tudod tenni az orit...:)

Croissant 10-12-2006 09:16

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 34899)
Tény, hogy a felvetett két eset egyikében sem használható. ;)

("Nem, nem telefonálni szeretnék, hanem wapozni!!!" :D)

Régebben erre életszerűbb példa egy baleset volt, azt azt hiszem azzal zártuk, hogy ilyen esetben ott az újraindulás, valószínűleg nem az lesz a legnagyobb bajod, hogy nincs szabin az országod.

Nekem is okozott már nehéz perceket (nem várt kórházba kerülés miatt) a szabi kérdése, de őszintén szólva nem merült fel bennem az újraindulás, mert többezer kör munkáját nem akartam tönkretenni... Akkor valóban jól jött volna az ilyen "automatikus" szabi...

Croissant 10-12-2006 09:18

Quote:

Originally Posted by Ditke (Post 34905)
Ha van viped, akkor wapon szabira tudod tenni az orit...:)

Feltéve, h az adott helyzetben van mobilja az embernek és az wapképes...

Ditke 10-12-2006 09:29

Quote:

Originally Posted by Croissant (Post 34907)
Feltéve, h az adott helyzetben van mobilja az embernek és az wapképes...

Ez evidens...:mad:
Kezd kötözködés színe lenni a dolognak...


All times are GMT +1. The time now is 01:56.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu