Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetések (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Saját házak (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3732)

Ati 08-16-2009 09:59

Saját házak
 
Sziasztok!

A nyáron még két ritka "eseményt" meg szeretnék tartani, ezek egyike az első házválasztó. :)

Mivel a jövőhéten nekem úgyis elég ritkás lesz a netem, ezért ideális lesz az idő arra, hogy mindenki rengeteg pénzt összegyűjtsön, kinézzen egy szimpatikus házat magának, majd megtartsuk az első olyan alkalmat, amikor házat lehet választani.

A ház arra jó, hogy oda csak Te (pontosabban a karaktered) mehetsz be, ott tárolhatsz dolgokat, amiket más nem vehet el, és ezeket nem is kell állandóan magaddal cipelni. Egyfajta raktár... :) Ezen kívül, mivel ház, ugye ott lakik a karakter, kényelmesen berendezi magának, így ha ott lépsz ki, és ott tud a karakter pihenni, akkor VIP tagként a karakter addig is töltődik, amíg nem vagy belépve a játékba.

Hogy legyen némi verseny, összesen csak 3 ház kerül most kiosztásra.

A kiosztás licit-szerűen fog történni, a kikiáltási ár 1 millió arany. Néztem, hogy ez hány karakternek lehet ideális, rengetegnek, úgyhogy ez az indulási ár szinte bárkinek megfizethető. Pláne, hogy addig még van is idő gyűjteni. :) A házakat a három legtöbb pénzt adó játékos fogja elvinni, a licitálás nyilvánosan fog zajlani, itt a fórumon. (Ezért ha még nem vagy regisztrálva a fórumra, akkor célszerű megtenni. :))

Bővebb infók jönnek majd ahogy közeledünk a licitálás felé, addig most csak gyűjtsetek sok-sok pénzt, ha részt szeretnétek venni az eseményen. :)

Kérdések és válaszok jöhetnek ide, bár mint említettem, a netem igencsak esetleges a következő napokban, ezért választ lehet, hogy csak nagyon későn kapsz.

Jó játékot! :)

Ati 08-18-2009 16:36

Hány ház lesz kiosztva most? Maximum 3.

Miért maximum? Mitől függ? Attól, hogy mekkora az érdeklődés. Ha csak egyvalaki száll be a licitálásba, akkor nem fog 3 házat kapni. :)

Hány aranyról indul majd a licitálás? 1 millió.

Mikor lesz a licitálás a házakra? A tervek szerint a jövőhéten. Addig gyűjt sok pénzt, mert sokaknak van 1 millió fölötti pénzük a játékban!

Lehet tudni ennél pontosabban, hogy mikor lesz? Nem.

Mikor lehet pontosabban tudni? Ahogy közeledünk a licitálás kezdete felé. Itt a fórumon írom majd a részleteket. Ha követed a fórumot, akkor nem maradsz le semmiről. A licitálás tényleges kezdete a hírek között is meg lesz írva, tehát a címlapról is értesülhetsz róla.

Ati 08-19-2009 12:51

Remélem gyűjtitek már a pénzeket a házakra. :) Hány karaktert érdekel kb a mostani licit?

Ati 08-20-2009 10:52

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 221853)
Hány karaktert érdekel kb a mostani licit?

Ja hogy ennyit mind? Akkor ezt lehet elnapolom...

Reni 08-20-2009 11:25

Engem érdekel, már itt toporgok mikor kezdődik a licit :)

Reni 08-20-2009 11:28

Azt szeretném kérdezni a licittel kapcsolatban, hogy ha pl. megnyerném, kiválaszthatom majd melyik karakterem kapja a házat?
Azért kérdezem ezt, mert nem ugyanazon a mailen van a karakterem amelyikre szeretném a házat, mint amivel ide vagyok regisztrálva fórumra.

Ati 08-20-2009 11:29

Quote:

Originally Posted by Reni (Post 221906)
Azt szeretném kérdezni a licittel kapcsolatban, hogy ha pl. megnyerném, kiválaszthatom majd melyik karakterem kapja a házat?
Azért kérdezem ezt, mert nem ugyanazon a mailen van a karakterem amelyikre szeretném a házat, mint amivel ide vagyok regisztrálva fórumra.

Karakternévvel együtt kell majd licitálni. Tehát előre kell megmondani, hogy melyiknek kell, hogy lássam, hogy valós lehet-e a licit.

Reni 08-20-2009 11:36

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 221907)
Karakternévvel együtt kell majd licitálni. Tehát előre kell megmondani, hogy melyiknek kell, hogy lássam, hogy valós lehet-e a licit.

Szuper :)
Ez azt jelenti végig a karakterben benn kell tartani a sok millát? Vagy lehet a bankban is, esetleg a piacon? Mert ha több napig elhúzódik al icit nem örülnék ha lelopnának .. én ha ide ki lesz írva ki melyikre licitál vadászni fognak rám a tolisok :)

Ati 08-20-2009 11:38

Quote:

Originally Posted by Reni (Post 221909)
Szuper :)
Ez azt jelenti végig a karakterben benn kell tartani a sok millát? Vagy lehet a bankban is, esetleg a piacon? Mert ha több napig elhúzódik al icit nem örülnék ha lelopnának .. én ha ide ki lesz írva ki melyikre licitál vadászni fognak rám a tolisok :)

Bankban nyugodtan lehet, nem kell a karakternél lennie.

Az Egykorvolt 08-20-2009 12:11

Na végre regisztráltam.
Engem is érdekelne a licit.


All times are GMT +1. The time now is 20:40.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu