Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Klánbalépések csökkentése, klánütések könnyebbé tétele (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2286)

Remedy 08-30-2007 22:45

Klánbalépések csökkentése, klánütések könnyebbé tétele
 
Sziasztok!

Zolival beszelgettem a multkor, es arrol beszelgettunk, hogy egy par klanbelepes utan egy nagyobb orinak mar nem eri meg kilepni, utni egyet(klanban), es visszalepni. Leginkabb a fedezes modositas miatt, hiszen mondjuk egy 15k hekis ori lead mondjuk 4%+5%, az 1350 heki, es lehet a klanutessel nem is hozna annyit. Plusz semmi sem garantalja, hogy jol sikerul a klanutese.

Ugy gondoltuk Zolival, hogy azok az orszagok, akik sok idot toltenek el 1/A-ban, mert nem fordulni akarnak, hanem szeretnenek nagyobbak lenni, es erre idot es energiat aldoznak, valamelyes segitve legyenek klanbalepesek tekinteteben. Itt az az otlet merult fel, hogy 2000 top30%-ban eltoltott kor csokkentse egyel a klanbelepesei szamat. Tehat ha mondjuk 3x lepett klanba egy ori, 6000 top kor utan ez nullazodjon, tehat ha kilep kis klanba es utana visszalep, az 1% foldjebe keruljon (0+1).

Ugyanitt wanddal is beszeltem errol, o azt ajanlotta, hogy ezzel parhuzamosan, vagy ehelyett esetleg 500 hekiben kellene maximalizalni a leadando foldet. Ez is megoldas lehet, de szerintem a masik jobb. (Errol asszem volt szo masik topicban is, es nem kozeledtek az allaspontok).

Azert nyitottam ezt a topicot, hogy esetleg masnak is feltunt-e ez a problema (tudom, hogy kisebb reteget erint, mint mas dolgok, de azert szerintem jelentos problema), es ha igen, mit szolnak ehhez az otlethez.

Serg 08-30-2007 22:49

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 121586)
Sziasztok!

Zolival beszelgettem a multkor, es arrol beszelgettunk, hogy egy par klanbelepes utan egy nagyobb orinak mar nem eri meg kilepni, utni egyet(klanban), es visszalepni. Leginkabb a fedezes modositas miatt, hiszen mondjuk egy 15k hekis ori lead mondjuk 4%+5%, az 1350 heki, es lehet a klanutessel nem is hozna annyit. Plusz semmi sem garantalja, hogy jol sikerul a klanutese.

Ugy gondoltuk Zolival, hogy azok az orszagok, akik sok idot toltenek el 1/A-ban, mert nem fordulni akarnak, hanem szeretnenek nagyobbak lenni, es erre idot es energiat aldoznak, valamelyes segitve legyenek klanbalepesek tekinteteben. Itt az az otlet merult fel, hogy 2000 top30%-ban eltoltott kor csokkentse egyel a klanbelepesei szamat. Tehat ha mondjuk 3x lepett klanba egy ori, 6000 top kor utan ez nullazodjon, tehat ha kilep kis klanba es utana visszalep, az 1% foldjebe keruljon (0+1).

Ugyanitt wanddal is beszeltem errol, o azt ajanlotta, hogy ezzel parhuzamosan, vagy ehelyett esetleg 500 hekiben kellene maximalizalni a leadando foldet. Ez is megoldas lehet, de szerintem a masik jobb. (Errol asszem volt szo masik topicban is, es nem kozeledtek az allaspontok).

Azert nyitottam ezt a topicot, hogy esetleg masnak is feltunt-e ez a problema (tudom, hogy kisebb reteget erint, mint mas dolgok, de azert szerintem jelentos problema), es ha igen, mit szolnak ehhez az otlethez.

Támogatom jó ötlet pláne hogy volt akinek nem is nulláról kezdődött a belépés

Deni 08-30-2007 22:50

maga az ötlet tetszik :D de a leadandó föld 500 hekiben való maximalizálásával nem értek egyet.. :rolleyes:

Hmmm... Sati 08-30-2007 23:14

hát nekem nem tetszik mert akkor a kisebb klánokat ütné a 3 nagy klán.
ennek meg mi az értelme miért nem ütitek 1 mást ...
ott vagytok 3 nagy klán azal elvan ismerve hogy jók vagytok. legyen enyi elég.
pláne az én felépésemet az A ba 6% földért tudtam megvenni a klánba lépésemet.

Én ellenzem. igaz ez kit zavar :D

Zaklassátok ott fent egymást :D

Csinálnék 1 külön csoportot csak a 3 legnagyobb klánnak .
És ott MNT-zetek.

LotR 08-30-2007 23:31

Nekem tetszik az ötlet, egyedül a mennyiség nem, azért sztem kicsit több topba eltöltött körbe kerüljön már, egy ilyen kedvezmény...

Hmmm... Sati 08-30-2007 23:38

Pl 5000 körönként 1 el csökenhet :D

Abba még lehet éni benne lennék.
de azhogy 10k kör után 0 ázogyon vagy 500 heki leadás legyen az már nem tiszta.

Remedy 08-30-2007 23:39

Quote:

Originally Posted by LotR (Post 121600)
Nekem tetszik az ötlet, egyedül a mennyiség nem, azért sztem kicsit több topba eltöltött körbe kerüljön már, egy ilyen kedvezmény...

Megkerdezhetem, Neked hany topba eltoltott korod van, lotr? :)

LotR 08-30-2007 23:45

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 121611)
Megkerdezhetem, Neked hany topba eltoltott korod van, lotr? :)

Remy: sztem nem miattam akarod bevezetni, ugyhogy nem értem hogy jön ez ide?

Véleményem lehet, ha nem tetszik nem kell mindjárt személyeskedni... ;)

ÉS sztem nem hiába lettek leszabályozva a klánbelépések anno, nem kellene feloldani teljesen a top klánok aktuális igénye miatt...

Tehát igenis több top kört igényeljen 1 ilyen lehetőség...
3k-4k kört...

u.i: és nem tudok róla hogyy nemecsek lennék, szal kérnék annyi tiszteletet, hogy nagy betűvel írod a nickem kezdő betüjét! Előre is köszönöm!

J.Ati 08-31-2007 02:34

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 121586)
Zolival beszelgettem a multkor

Csak két kérdésem lenne!

Zoli=ZeroNexus


És még erre a kijelentésére Satinak reagálhatnál valamit:)

Quote:

Originally Posted by Hmmm... Sati (Post 121593)
hát nekem nem tetszik mert akkor a kisebb klánokat ütné a 3 nagy klán.


Smooth Scroller 08-31-2007 04:31

en 1 kicsit sem ertek vele 1et. teljesen 1ertelmu, hogy ezzel a kisebb klanok orijainak leverese lenne a cel. a jelenlegi rendszer celja pontosan az, hogy megakadalyozza ezt, mivel 1 ido utan nem eri meg. a javaslat celja a jelenlegi top orik bebetonozasa a helyukon. forduljatok inkabb le, nem art ha cserelodnek az orik.

mielott vki megkerdezi: nincs sok top korom, meg eltoltott idom se az a-ban. meg 1 nap es fordulok le a kek szamert. tehat engem nem erintene a valtozas, de sztem szukseg van a kisebb klanokra is, nem kell hogy idonkent kivaljon 2-3 70% barakkos ork, szetverjne barmit, aztan visszaalljon a top-klanok vmelyikebe es ujra megvarja hogy nullazodjon a ki/belepes foldleadasanak szuksegessege. un-fair.


All times are GMT +1. The time now is 10:15.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu