Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Minden ami 1/A (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=55)

Északföld 01-26-2006 21:55

Minden ami 1/A
 
Sziasztok! :)

Gondoltam, ismét fel lehet eleveníteni a régi nagy témát, az 1/A csoportot. Várok ide minden javaslatot, amit át lehet beszélgetni. Lehet kérdéseket is feltenni a csoporttal kapcsolatban. :)

Senki 01-26-2006 22:02

Quote:

Originally Posted by Északföld
Lehet kérdéseket is feltenni a csoporttal kapcsolatban. :)

kezdem is a kérdezést! :D Mekkora a legnagyobb klánraktár? :rolleyes:

Északföld 01-26-2006 22:07

Quote:

Originally Posted by Senki
kezdem is a kérdezést! :D Mekkora a legnagyobb klánraktár? :rolleyes:

Azt nem tudom :confused: , hogy mekkora a legnagyobb klánraktár, csak azt hogy az egyik legnagyobbnak :D , körönként 9.000.000 arany a díja.

Senki 01-26-2006 22:10

Quote:

Originally Posted by Északföld
Azt nem tudom :confused: , hogy mekkora a legnagyobb klánraktár, csak azt hogy az egyik legnagyobbnak :D , körönként 9.000.000 arany a díja.

hát közel akkorát már én is láttam... :rolleyes: de mekkora lehet a leg?.... hiába... érdeklődő megalomán vagyok... :cool:

Wanax 01-26-2006 22:16

Zoli: kerdeznem, hogy mikor fordultok, vagy mentek SZK-ra, vagy valami????
:P

Északföld 01-26-2006 22:19

Quote:

Originally Posted by Senki
hát közel akkorát már én is láttam... :rolleyes: de mekkora lehet a leg?.... hiába... érdeklődő megalomán vagyok... :cool:

Hát már ez is, emlékeim szerint 12 milliárdba került, az hogy mekkora lehet a legnagyobb, szerintem csak Ati tudja. Bár logikusan gondolkozva, csak addig lehet egy raktárat növelni, amíg a bővítéshez elegendő arany van a vezérnél. Ez olyan 4,2 milliárd, tehát az a legnagyobb raktár melynek a következő bővítéséhez már nem lehet elegendő arany a vezérnél. :)

Északföld 01-26-2006 22:21

Quote:

Originally Posted by Wanax
Zoli: kerdeznem, hogy mikor fordultok, vagy mentek SZK-ra, vagy valami????
:P

Ezzel még bőven ráérünk, meg kell várnunk, hogy legyen akivel tudunk csatázni, tehát nem tőlünk függ a dolog :) Igaz több mint 1 éve nem siekrült senkinek sem bevernie minket, teht lehetséges, hogy lassan közeledik az teljes érdektelenség határa.:rolleyes:

Senki 01-26-2006 22:22

Quote:

Originally Posted by Északföld
Hát már ez is, emlékeim szerint 12 milliárdba került, az hogy mekkora lehet a legnagyobb, szerintem csak Ati tudja. Bár logikusan gondolkozva, csak addig lehet egy raktárat növelni, amíg a bővítéshez elegendő arany van a vezérnél. Ez olyan 4,2 milliárd, tehát az a legnagyobb raktár melynek a következő bővítéséhez már nem lehet elegendő arany a vezérnél. :)

akkor az ott 1.2 mrd? :confused: vagy valamit én nem értek, és nem pedig te írtad el?:cool:

Északföld 01-26-2006 22:28

Quote:

Originally Posted by Senki
akkor az ott 1.2 mrd? :confused: vagy valamit én nem értek, és nem pedig te írtad el?:cool:

Szerintem csak rosszul néz ki, az 12, azaz tizenkettő milliárd :)

Wanax 01-26-2006 22:28

Quote:

Originally Posted by Északföld
Ezzel még bőven ráérünk, meg kell várnunk, hogy legyen akivel tudunk csatázni, tehát nem tőlünk függ a dolog :) Igaz több mint 1 éve nem siekrült senkinek sem bevernie minket, teht lehetséges, hogy lassan közeledik az teljes érdektelenség határa.:rolleyes:

Zoli: Most komolyan... Te lacc eselyt arra hogy valaki megtudja tamadni a klanotokat???
Valoban szep eredmenyt ertetek el... de kb azt varjatok el hogy a forma1-ben a 10 eves konstrukcioval erjenek el dobogos eredment!

Sokat valtozott a jatek es rengeteg lehetoseg nem all rendelkezesre a feltorekvoknek, ami nektek megadatott! Ezt talan be kellene latni!!!
Nem sertesken irom ezeket!
Erdemes lenne ezen elgondolkozni, es nem olyan fellengzos hatassal irni azt hogy: "Igaz több mint 1 éve nem siekrült senkinek sem bevernie minket"


All times are GMT +1. The time now is 17:37.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu