Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   5-ös szinten 900 heki felett (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3506)

Pool 06-03-2009 12:29

5-ös szinten 900 heki felett
 
Csináltam a Hibajelzésekhez egy témát, de nem foglalkoznak vele, akkor csak beszélgessünk róla

5/U-ban ahol elvileg 900 heki fölé nem lehet menni semmiképp nekem már 903 van, a szövimnek 905
Az ütéseimből néha-néha kapok 1-1 hekit, általában bányát
Ez most hiba, nem hiba, vagy mi? :)

Ati 06-03-2009 12:30

Hány témát fogsz még ezzel kapcsolatban nyitni?!

Ezzel max azt éred el, hogy mellőzlek, és SEMMI beírásodat nem fogom SOHA TÖBBET elolvasni, és soha többet nem számíthatsz semmi reakcióra, semmi témában tőlem. (Jelzem, hogy igen közel jársz ehhez.)

Pool 06-03-2009 15:19

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 213530)
Hány témát fogsz még ezzel kapcsolatban nyitni?!

Ezzel max azt éred el, hogy mellőzlek, és SEMMI beírásodat nem fogom SOHA TÖBBET elolvasni, és soha többet nem számíthatsz semmi reakcióra, semmi témában tőlem. (Jelzem, hogy igen közel jársz ehhez.)

Azért beszélek róla, mert érdekel, hogy mi miért történik a JÁTÉKODban...
Hibajelzésnél semmi válasz, tegnap beírtam a játék egyik fórumára, amikor beszéltek róla, hogy 900 heki a max: "nekem 903 van", hátha beszélgetünk róla, erre kitiltottak saját info kiadása miatt...
Gondoltam, szólok, vmi nem működik megfelelően, de ha ilyen a fogadtatás, hát teszek rá...
Szép napot!

Ati 06-03-2009 15:33

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 213556)
Azért beszélek róla, mert érdekel, hogy mi miért történik a JÁTÉKODban...
Hibajelzésnél semmi válasz

Nem lett áttéve sem a lezártakhoz, sem a nem hibákhoz, tehát szem előtt van tartva. Nem olyan volumenű jelenség azonban, ami miatt csapot-papot el kéne dobni, és rögtön ezzel foglalkozni. Akkor sem válik azzá, ha nyitsz neki még 20 témát. Max azt éred el, amit fentebb írtam.

vityu 06-03-2009 16:07

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 213556)
Azért beszélek róla, mert érdekel, hogy mi miért történik a JÁTÉKODban...
Hibajelzésnél semmi válasz, tegnap beírtam a játék egyik fórumára, amikor beszéltek róla, hogy 900 heki a max: "nekem 903 van", hátha beszélgetünk róla, erre kitiltottak saját info kiadása miatt...
Gondoltam, szólok, vmi nem működik megfelelően, de ha ilyen a fogadtatás, hát teszek rá...
Szép napot!

Én a supportra írtam volna, elvileg az oldja meg a problémákat, ha nem foglalkoznak vele, akkor viszont leejteném magasról.

szamóka 06-03-2009 18:23

Én szintet lépnék...

Von 06-03-2009 18:27

Quote:

Originally Posted by szamóka (Post 213586)
Én szintet lépnék...

tegyük hozzá, hogy egyik szövim anno L-ből G-be 1101 hekin lépett, ő egy felépítetlen bányát hozott pluszba, nem tudom miért, de valószínű ugyanaz lehet az oka, amiért Pool 903 hekin áll :)

Valezius 06-03-2009 19:14

Ú csakúgy ragadnak az emberre a bányák :D
Hát még a törpére :D

Synkel 06-04-2009 15:19

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 213557)
Nem lett áttéve sem a lezártakhoz, sem a nem hibákhoz, tehát szem előtt van tartva. Nem olyan volumenű jelenség azonban, ami miatt csapot-papot el kéne dobni, és rögtön ezzel foglalkozni. Akkor sem válik azzá, ha nyitsz neki még 20 témát. Max azt éred el, amit fentebb írtam.



Viszont ha a hibajelzéseknél beírod, hogy oké, amint lesz időd, megnézed, szerintem Pool se nyit neki újabb topicot, és megkíméled magad egy idegeskedéstől:)


All times are GMT +1. The time now is 19:27.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu