Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Országlisták (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=18)
-   -   eladó orik (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1013)

Redback 01-21-2009 17:14

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 202316)
Velem ilyen sose történt.
1. nem adtam el országot VIP-ért
2. nem éheznek az országaim, mert van bennük tanya bőven
3. nem is értem minek spórolgatni a tanyákon 5. szinten
4. tanyával együtt is simán kijön a 40% kocsmás tolvaj, amit szeretek..... :D

No de nekem sem éhezett! csak annyira pöpecül ki volt számolva(véletlenül egyel kevesebb tanyát építettem :D ) hogy +5 volt kb a termelés.nem tudom az új tulajnak mi volt a gondja...

Fefe013 01-21-2009 17:39

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 202250)
A vicces az,hogy tényleg nem annyi volt bennük. Mikor megérkeztek az sms-ek a megadott sorszámra,azon nyomban megváltoztattam és átküldtem a kódokat az abba az országba,amelyikkel addig a leveleket váltottam. Sok sikert és eredményes(ebb) játékot kívántam a vásárlómnak,figyelmeztetvén,hogy figyelni kell az orikra,mert a tanyát,mint olyat nélkülözik ... erre a srác csak 3 nap múlva lép be az orikba :rolleyes:
Most meg írja a leveleket,hogy én átvertem ..

Én meg átadok 2 orit meg a kódokat, msn-en dumálunk és lehord mindennek, h nem tud belépni az egyik oriba és h utálja, h átvertem meg ezért így meg úgy...
A legszebb az volt, h én betudtam lépni azokkal az adatokkal amiket adtam, és kb 5ször megadtam neki ugyanazt, 5ször be tudtam lépni vele, de ő csak hajtotta a magáét...:(
De hatodszorra sikerült neki....

De persze én vagyok a dög meg a szemét:D:D

vityu 01-21-2009 17:42

Quote:

Originally Posted by Fefe013 (Post 202357)
Én meg átadok 2 orit meg a kódokat, msn-en dumálunk és lehord mindennek, h nem tud belépni az egyik oriba és h utálja, h átvertem meg ezért így meg úgy...
A legszebb az volt, h én betudtam lépni azokkal az adatokkal amiket adtam, és kb 5ször megadtam neki ugyanazt, 5ször be tudtam lépni vele, de ő csak hajtotta a magáét...:(
De hatodszorra sikerült neki....

De persze én vagyok a dög meg a szemét:D:D

Hát az emberek nagy része képtelen bevallani, ha hibázott...

Ati 01-21-2009 17:45

De miért így vesz át országot? Ilyenkor bizony valóban bennevan a pakliban, hogy rossz adatokat fog kapni... Komolyan nem értem, hogy ha egyszer ott a hivatalos átadási procedúra, aminek a végén BIZTOS megkapja az országot, akkor miért kell kockáztatni... Tudom, tudom, szeretnek veszélyesen élni... :)

Fefe013 01-21-2009 17:47

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 202359)
De miért így vesz át országot? Ilyenkor bizony valóban bennevan a pakliban, hogy rossz adatokat fog kapni... Komolyan nem értem, hogy ha egyszer ott a hivatalos átadási procedúra, aminek a végén BIZTOS megkapja az országot, akkor miért kell kockáztatni... Tudom, tudom, szeretnek veszélyesen élni... :)

Ez még régebben volt, az új rendszer még nem élt sztem...;)
Bár ez a hsz-ből nem derült ki:-)

Ati 01-21-2009 17:49

Quote:

Originally Posted by Fefe013 (Post 202360)
Ez még régebben volt, az új rendszer még nem élt sztem...;)

jah, arról nem volt szó. :)

Tsobi 01-22-2009 14:55

Quote:

Originally Posted by Fefe013 (Post 202360)
Ez még régebben volt, az új rendszer még nem élt sztem...;)
Bár ez a hsz-ből nem derült ki:-)

Bár az új rendszer él,én akkor is a régi módon adom az orijaimat. :)


All times are GMT +1. The time now is 01:28.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu