Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Stratégia & Tippek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Kezdeti stratégia (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2168)

maccos 07-28-2007 13:15

Kezdeti stratégia
 
Ki milyen stratégiát választott legelőször?

Békés: Nem támad, inkább védősereggel rendelkezik.
Visszatámadó: Csak akkor támad, ha támadás érte.
Háborús: Legfőképp a hadsereget képezi, hátrányban a varázylókkal és a tolvajokkal, és sokat támad.
Varázslós: Legfőképp a varázlókat képezi ki, és sokat varázsol.
Lopós: Legfőképp a tolvajokat képezi ki, és sokat lop.
Pénzcsináló: Sokat piacpozik, nem támad, sok bankja van.
Vegyes: Ez(ek), és/vagy saját stratégia keverékei.
Egyedi: Teljesen saját stratégia.

Redback 07-28-2007 13:16

Quote:

Originally Posted by maccos (Post 112693)
Ki milyen stratégiát választott legelőször?

Békés: Nem támad, inkább védősereggel rendelkezik.
Visszatámadó: Csak akkor támad, ha támadás érte.
Háborús: Legfőképp a hadsereget képezi, hátrányban a varázylókkal és a tolvajokkal, és sokat támad.
Varázslós: Legfőképp a varázlókat képezi ki, és sokat varázsol.
Lopós: Legfőképp a tolvajokat képezi ki, és sokat lop.
Pénzcsináló: Sokat piacpozik, nem támad, sok bankja van.
Vegyes: Ez(ek), és/vagy saját stratégia keverékei.
Egyéb: Teljesen saját stratégia.

Jó sokat felsoroltál de kezdő koromba mikor mit :D volt amikor védekeztem 3k ork ló ellen 1k sima íjjal :DDe volt olyanamikor 2k íjjal ütöttem üres orit :D

maccos 07-28-2007 13:18

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 112694)
Jó sokat felsoroltál de kezdő koromba mikor mit :D volt amikor védekeztem 3k ork ló ellen 1k sima íjjal :DDe volt olyanamikor 2k íjjal ütöttem üres orit :D

Akkor neked a vegyes.

Swiss 07-28-2007 13:54

Az elején
 
Mivel nem sok tapasztalattal rendelkeztem (nem mintha most olyan küldős lennék), háborúzni nem akartam, a varázslás nem tetszett, ezért tolvaj lettem, gondoltam milyen jó is lesz ez így, fél-elf faj harcos személyiség, nem sokáig jutottam....

Kós00792 07-28-2007 14:46

Lopósként :D kezdtem elf tolival

Burning 07-28-2007 14:57

nem tudom, mi van, remélem csak a kánikula hatása ez a sok hülyeségért nyitott topic:o
ne haragudj, de mivel a játékot legtöbben úgy kezdik, hogy azt se vágják mire van, nem hiszem, hogy bárki is stratégiailag indult volna neki. én mindenkit ártzótam, loptam támadtam...szinte mindig sikertelenül, aztán volt, hogy bejött 6 mészár, vagy több, tehát az egyedire szavaztam:D

Synkel 07-29-2007 01:09

Quote:

Originally Posted by Burning (Post 112723)
nem tudom, mi van, remélem csak a kánikula hatása ez a sok hülyeségért nyitott topic:o
ne haragudj, de mivel a játékot legtöbben úgy kezdik, hogy azt se vágják mire van, nem hiszem, hogy bárki is stratégiailag indult volna neki. én mindenkit ártzótam, loptam támadtam...szinte mindig sikertelenül, aztán volt, hogy bejött 6 mészár, vagy több, tehát az egyedire szavaztam:D



Jaja, gyanítom, legtöbbünk így kezdte:) Ember harcos voltam, hol többet-hol kevesebbet ütöttek, gondolom az aktuális fronthatások függvényében, de 500 hekin már elértem, hogy volt 200 íjam, és 1300 elitem...

Smooth Scroller 07-29-2007 08:23

kihagytad a felsorlasbol a tekiiros tipust, illetve a katigyartosat...

lukika 07-29-2007 08:36

én hulla túlélővel kezdetem az egészbe az volt a szép hogy 4. szintig jutottam vele aztán nem volt rá időm és most azt se tudom létezik e még

Burning 07-29-2007 08:46

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 112797)
Jaja, gyanítom, legtöbbünk így kezdte:) Ember harcos voltam, hol többet-hol kevesebbet ütöttek, gondolom az aktuális fronthatások függvényében, de 500 hekin már elértem, hogy volt 200 íjam, és 1300 elitem...

én is ember voltam, de gondoltam valami felsőb emberke leszek, ezért tábi:)


All times are GMT +1. The time now is 10:23.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu