Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Üzenet küldése több címzettnek (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2476)

tdomo 11-15-2007 12:41

Üzenet küldése több címzettnek
 
Az elmúlt időben többször is előfordult, hogy az emailekhez hasonlóan szerettem volna egy levelet több címzettnek elküldeni. Tudom, hogy másol-beilleszt módon megoldható a dolog, de szerintem jó lenne a játékon belüli levelezést kicsit az emailezéshez hasonlóra alakítani ebből a szempontból. Mi a véleményetek a javaslatról?

Tsobi 11-15-2007 12:44

Quote:

Originally Posted by tdomo (Post 135780)
Az elmúlt időben többször is előfordult, hogy az emailekhez hasonlóan szerettem volna egy levelet több címzettnek elküldeni. Tudom, hogy másol-beilleszt módon megoldható a dolog, de szerintem jó lenne a játékon belüli levelezést kicsit az emailezéshez hasonlóra alakítani ebből a szempontból. Mi a véleményetek a javaslatról?

Arra gondolsz,hogy az üzenetküldő opcióban legyen feltüntetve mind az 1126 felhasználó,akikből Te kiválasztasz mondjuk 5-t? hmm :rolleyes:

tdomo 11-15-2007 12:46

Quote:

Originally Posted by Matador (Post 135783)
Arra gondolsz,hogy az üzenetküldő opcióban legyen feltüntetve mind az 1126 felhasználó,akikből Te kiválasztasz mondjuk 5-t? hmm :rolleyes:

Nem én a játékon belüli levelezésre gondolok, hogy több országot is meg lehessen adni címzettként.

Tsobi 11-15-2007 12:47

Quote:

Originally Posted by tdomo (Post 135785)
Nem én a játékon belüli levelezésre gondolok, hogy több országot is meg lehessen adni címzettként.

Áhhá !! Én értettem félre :p

J.Ati 11-15-2007 12:48

Quote:

Originally Posted by tdomo (Post 135785)
Nem én a játékon belüli levelezésre gondolok, hogy több országot is meg lehessen adni címzettként.

Tehát egy zöldet több embernek?
És ezt te használnád is?
Én max szöviknek írok így ,de ott van ez az opció:)

[HTPA]GeeForce 11-15-2007 12:50

Quote:

Originally Posted by Matador (Post 135783)
Arra gondolsz,hogy az üzenetküldő opcióban legyen feltüntetve mind az 1126 felhasználó,akikből Te kiválasztasz mondjuk 5-t? hmm :rolleyes:

Játékon belülit írt. Szerintem konkrétan a belső zöldekre gondolt, nem itt a külsős PM-ekre. merthogy itt lehet egy levelet egyszerre több embernek küldeni. Zöldet odabent meg nem. (ugye Tdomo arra gondoltál?:))

A témához annyit, hogy szerintem telejsen jó úgy, ahogy van. Max annyit lehetne csinálni, hogy egy zöld fölé nem 1 kis rubrikát tenni, ahova a sorszámot írod, hanem 5-öt. Annál több nem kéne, mert teljesen le lehetne bénítani az egész játékot vele.
Pl ha 5.000 embernek küldessz 10 oldalas zöldet másodpercenként 6-szor....:D

tdomo 11-15-2007 12:50

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 135787)
Tehát egy zöldet több embernek?
És ezt te használnád is?
Én max szöviknek írok így ,de ott van ez az opció:)

Ha nem használnám, nem vetettem volna fel az ötletet. Bár az is igaz, hogy ez nem eget rengetően szükséges, csak szerintem sokkal kényelmesebb és színvonalasabb volna.

[HTPA]GeeForce 11-15-2007 12:51

103!
ide a sört!
:D

J.Ati 11-15-2007 12:53

Quote:

Originally Posted by tdomo (Post 135791)
Ha nem használnám, nem vetettem volna fel az ötletet. Bár az is igaz, hogy ez nem eget rengetően szükséges, csak szerintem sokkal kényelmesebb és színvonalasabb volna.

Hát ha használnád akkor biztos más is ,de én max szöviknek szoktam így írni.

-(0Kristóf0)- 11-15-2007 20:21

nekem tetszik, ilyen ötleten már én is gondolkodtam, úgyhogy biztos használnám:)


All times are GMT +1. The time now is 08:31.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu