Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Fontos események MF-eknél (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4024)

Pool 01-15-2010 15:40

Fontos események MF-eknél
 
Abból jött az ötlet, hogy én általában fél naponta törlöm a főmenü eseményeit...

Mi lenne, ha a magányos farkasok a Szövetségek oldalon látnának egy Fontos események feliratot, ahol ők is meg tudnák nézni, amit a szövis országok?
Így egy fosztást, mészárt nem kellene elmenteni vagy meghagyni a főmenüben, hanem vissza lehetne nézni, mennyi jött/mi döglött/milyen egység hullot az ellennél/milyen épület pusztult?
Láthatná mikor lopták/rengették/gyújtották/stb....
Ez is addig lenne visszanézhető, mint szövis oriknál, tehát a 3 napon belüli dolgok.
Nem lenne más, csak egy kényelmi funkció, de lehet sok MF örülne neki.

Vélemény?

Alg 01-15-2010 15:48

Nekem inkább úgy tetszene a dolog, hogy a főmenü eseményeinél valahogy kiemelné a fontosakat... néha a sok piaci között elveszik 1-1 gömbkísérlet vagy próba-lopás...

Pool 01-15-2010 15:51

Quote:

Originally Posted by Alg (Post 236918)
Nekem inkább úgy tetszene a dolog, hogy a főmenü eseményeinél valahogy kiemelné a fontosakat... néha a sok piaci között elveszik 1-1 gömbkísérlet vagy próba-lopás...

De így meg is maradna 3 napig, a főmenüs eseményeket meg törölheted is
a sok infot meg nem kellene átrágni, hiszen Szövetségek--->Fontos események és máris látod, ha volt vmi

Alg 01-15-2010 15:55

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 236919)
De így meg is maradna 3 napig, a főmenüs eseményeket meg törölheted is
a sok infot meg nem kellene átrágni, hiszen Szövetségek--->Fontos események és máris látod, ha volt vmi

Igaz:) Támogatom

BigPi2 01-15-2010 16:01

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 236915)
Abból jött az ötlet, hogy én általában fél naponta törlöm a főmenü eseményeit...

Mi lenne, ha a magányos farkasok a Szövetségek oldalon látnának egy Fontos események feliratot, ahol ők is meg tudnák nézni, amit a szövis országok?
Így egy fosztást, mészárt nem kellene elmenteni vagy meghagyni a főmenüben, hanem vissza lehetne nézni, mennyi jött/mi döglött/milyen egység hullot az ellennél/milyen épület pusztult?
Láthatná mikor lopták/rengették/gyújtották/stb....
Ez is addig lenne visszanézhető, mint szövis oriknál, tehát a 3 napon belüli dolgok.
Nem lenne más, csak egy kényelmi funkció, de lehet sok MF örülne neki.

Vélemény?

Bár nagyon ritkán szoktam mf lenni, de olyankor mindig zavart, hogy nem tudom ugyan úgy megnézni az elmúlt napok fontos eseményeit.

Támogatom!!

Xeper 01-15-2010 17:42

Azt hittem csak nekem okoz kényelmetlenséget, eddig ezért nem indítottam ennek topicot :)
Én örülnék egy ilyen kiegészítésnek.

Dynosaur 01-15-2010 17:48

nekem van MF-em... Mellette vagyok! :)

(nem is hittem, hogy létezik 100%-os támogatottságú javaslat... :eek::))

Remedy 01-15-2010 17:51

Quote:

Originally Posted by Dynosaur (Post 236948)
nekem van MF-em... Mellette vagyok! :)

(nem is hittem, hogy létezik 100%-os támogatottságú javaslat... :eek::))

Na, csak hogy ne legyen. :)

(Nekem sose okozott gondot vegignezni a fomenuben az esemenylistamat...) :)

richardka 01-15-2010 18:32

tetszik az ötlet, mivel legalább nem kell mazsolázgatni a fömenünél, már anno én is gonbdolkoztam hogy MF-nek miért nincs olyan.

Pool 01-15-2010 21:30

Eddig egész jó a támogatottság, kár, hogy nem jutott hamarabb eszembe, lehet, akkor még sikerült volna benyomni a Megfontolás alatti topicok közzé :)


All times are GMT +1. The time now is 12:34.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu