Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Klán MNT (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=625)

wand 07-19-2006 14:41

Klán MNT
 
időnként vissaztérő probléma a klán mnt megléte vagy megnem léte.. álatlában valaki úgy gondolja mntje van egy másik klánnal. majd a másik klán 1x csak beveri, majd megmagyarázza, hogy miért is nincs mnt..

ideje lenne bevezetni a klán mnt-t, a félreértések elkerülése végett :)

az én elképzelésem szerint kb így működne:


a klánvezérek köthetik, fogadhatjákk el és mondhatják fel.
a szövetségek oldalon lenne egy "Klán Mnt"- link, ahol mindezt nyomon lehet követni, a tagoknak csak látniuk kell melyik klánnal van mnt

az mnt-t automatikusan megkapja minden tag az mnts- klán minden tagjával egyéni mnt-ként, mind a klán pontlistában mint egyéni pontlistában megjelenne egy újabb színű kiemeléssel.

ha belépsz egy klánba akinek van klán mntje, akkor belépéskor automatikusan megkapod a klán mntjeit is. ha kilépsz értelemszerűen az összes klán mnt miatti mntéd bomlik.
egyénileg a megkapott mntk normál mntként működnének, tehát egyénileg a normál mnt- felbontással felbontható.
a klán mnt felmondása ugyanúgy 24 óra lenne.

vélemények?

megjegyzés: az eredeti javaslatot itt is módosítottam, hogy az újonnan jövők a "továbbfejlesztett" változatot lássák.

Láma 07-19-2006 14:43

jól jönne néha nagyon

Senki 07-19-2006 19:20

szerintem egy egy jól szervezett klánban ezt meg lehet kötni egyénenként, aztán ha közel érnek klánszinten is akkor meg elhet beszélni újra. csak szervezés kérdése.
de nem vagyok teljesen ellene, csak feleslegesnek érzem...

wand 07-19-2006 19:29

igen csak ez áltlában úgy szokott lenni, hogy "akivel kötöttem az már nincs a klánban, vagy aki kötötte már az nincs a klánban, vagy épp bevettünk egy új tagot és kérdés nélkült támadott.."
és igazándiból ha egy klánnal mnt-d van, nem is nézegeted naponta, hogy kik a tagjai..:)

szerintem tisztább ha mnt van akkor nem támadnak se gyéniben se klánban, ha meg úgy gondolják, hogy nincs mnt akkor felmondják és tud róla mindenki.

Arwyl szelleme 07-19-2006 21:13

Igennel szavaztam, tőlem lehet ilyen, van is értelme. Aki akarja használja. :)

Vérmes(e) 07-19-2006 21:26

Mindenesetre így el lehetne kerülni, hogy valaki bakija miatt összugorjon 2 klán, miközben a vez. még ki is rakta a túlbuzgó klántagot. Utólagos magyarázkodás általában mindkét oldalon kellemetlen szokott lenni...

DearCody 07-19-2006 21:35

Én jó ötletnek tartom. Amit Senki mondott, h meg lehet kötni külön-külön azt sokan nem szeretik, mert ,,én nem MNT-zek senkivel" aztán meg jön a balhé. Ez legyszerűsítené a dolgokat, ha meg mégsem akarja vki fel lehet bontani.
A válaszom tehát egyértelmű igen! :D

Békés 07-19-2006 21:46

Támogatom:)

TM Laci 07-21-2006 09:24

Helyeslő válasz:D

Csocsó 07-21-2006 09:55

A-ban mnt? ugyan már...
Nézzünk pár apróságot:

1. Klántámadást csak vezér tud indítani ezért ha ő azt mondja h "jó rendben a te klánodat nem támadjuk" akkor nem is fognak, felér egy mnt-vel. Ha meg leváltják a vezért akkor az meg már nem is ugyan az a klán akivel az mnt-t kötötted annó.

2. Lehet h az összes tag kicserélődik a klánba, az mnt akkor is megmarad... de minek? Senki ismerős, kolléga, volt szövis v "baráti ori" nincs már a klánba.

3. Példa: Van egy ori akit nagyon el akarsz kapni. Lassan lőtávolba kerül erre ő mit csinál? belép abba a klánba amivel nektek klán mnt-tek van oszt szépen neked is mnt-s lesz ő is. Aztán szépen elsétál melleted te meg végignézed és közbe ordítasz a vezérrel h bontsa fel a klán mnt-t, h te megtámadhasd a cél orit. És mért pont a vezérrel ordítasz? Mert az mnt-t klán szinten kaptad vagy is csak a vezér bonthatja fel.

4. Maradva az előző végénél. Klánszinten kapod mnt-t vagyis a tagoknak semmi beleszólása h kivel van is kivel nincs mnt még egyéniben se. Az mnt-s klántakokkal külön külön nem bonthatod fel mnt-t mert akkor nincs értelme a klán mnt-nek...

5.És a legfontosabb!! Az 1A- nem az mnt-k ről szól! Ott támadni kell nem pedig tüsi orival a lehető legnagyobb nyugalommal felkúszni a topba és kivárnia a fordulást hogy egyel növekedjen az a kis számocsak az ori mögött. (persze nem azokra az orikra gondolok akik a klánvédelmét biztosítják)

Most csak így hirtelen ennyi jut eszembe, ellen érv ként. De ahogy mondjátok az esetleges előnyöket mondom az ebből fakadó hátrányokat is :)


All times are GMT +1. The time now is 15:19.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu