Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Fontos események (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Általanos Háború Y-ban (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=644)

spok 07-26-2006 20:27

Általanos Háború Y-ban
 
Uralkodok! A botranyos piaci helyzetre,meg dögunalom miatt valtozasokat szeretnénk.A nagy termelök szabiznak,tehat nem lesz utanpotlas a piacon,a hatarok megszünnek.Az elsö 100 ori szereny velemenyem szerint szabizzon,az kb 2k hekit jelent,az alatta levök üthetök,a termelök is! Legalabb is en ütni fogom öket,ha atjutok Spok és Never hatarvedö orijain:)2k heki feletti orik revbe ertek,ott nem lesznek bantva.A harc szeptember 1 ig tartana,mindenki-mindenki ellen.Aki felert 2k föle,az ott is maradhat,akkor is,ha addig nem lehetett felmennie,ez a bonusz:)Termeszetesen az orijat at kell epitenie termelönek a harc utan.Kezdes hetfön.

Never , Lopi , Spok

Never 07-26-2006 21:40

Most szavazzak arra,hogy "Támogatom,végre lesz esélyem feljutni"? :D:D

Kics 07-26-2006 21:40

volt olyan, hogy minednkinek tecett bármi is?:)
amúgy meg télleg érdekes, max ahogy írtátok ha nincs semmi akkor abbahagyjátok:) lega jár agyam:)

spok 07-26-2006 21:41

Quote:

Originally Posted by Never
Most szavazzak arra,hogy "Támogatom,végre lesz esélyem feljutni"? :D:D

Rád csak a támogatom vonatkozik :D

spok 07-26-2006 21:46

Lopi!!Még mielöt te is irod rád is csak az eleje vonatkozik:)

Timur 07-26-2006 23:06

Jó ötletnek tartom igy van esély felmenni.:)

Devil 07-27-2006 07:43

Sztem nem jo otlet, mivel en most felvipelt orikat akarok feltapolni es leptetni... semmi kedvem szabizni es tamagocsival feljuttatni oket Mbe, nincs erre idom
szal ha lehet en nem mennek szabira, kell a love fentrol... igyis egyenkent kellett vipelni a lenti orikat, közeleg az ujabb azonositas es torlodnenek... :mad:

Tibi22_SKCS 07-27-2006 09:32

nem támolgato.. csak ha engem nem bántanak szeptemberig maradnák de ha elindul ez az ütögetés akkor szabizok és majd jövő nyáron jövök... ugyancsak ezzel a céllal hog yegy orit felvigyek..

hami 07-27-2006 10:02

Én elmondtam a véleményem, a dologról. Akiket a barátaimnak tartok, vagy nagyon jóban vagyok velük, azokkal akármi is jön, nem fogok összeveszni. Ezt csak azért írtam, hogy a tegnapiak után a félreértéseket elkerüljem. Elvileg úgyis visszatérünk egyszer a régi dolgokhoz. ;)

Tehát támogatom. Egyszer ennek is el kellett jönnie:)

hami 07-27-2006 10:07

Mégvalami!!

Rengetegen nem értik:

maximum 600 hektár földel lehetett lépni eddig is. A háború lényegében nem befolyásolja a 600 hektár alatti mindennapokat. Ott ezt megelőzően is volt, most is van, és lesz is háború!!
Senkinek sem befolyásolja számottevően a lépési esélyeit.


All times are GMT +1. The time now is 18:47.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu