Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   szövetségen belül a tagok látható köreinek száma:-) (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1720)

Kay Cee 04-24-2007 07:38

szövetségen belül a tagok látható köreinek száma:-)
 
Sziasztok!!!

Ötletem az Adminoknak...lehetne egy olyan opció, hogy a szövetségen belül lévő tagok láthassák egymás feljutásához szükséges körök számát...igy nem kellene folyton egyezgetniük...vagy az már túl "kényelmes"?:-)))) Megoldható lenne amúgy?

Magyarán ugyanúgy ahogy a vezér láthatja a szöv tagok országának adatait egy külön opcióban vagy azok az adatok alatt láthassa (és a tagok is egymásét) az egyes tagok játékidejét és top30%-át hogy éppen hány körnél tart.

Ati, többiek mi a véleményetek a dologról?

Üdv: Lord Constant

Ati 04-24-2007 08:20

Quote:

Originally Posted by Kay Cee (Post 89891)
Sziasztok!!!

Ötletem az Adminoknak...lehetne egy olyan opció, hogy a szövetségen belül lévő tagok láthassák egymás feljutásához szükséges körök számát...igy nem kellene folyton egyezgetniük...vagy az már túl "kényelmes"?:-)))) Megoldható lenne amúgy?

Magyarán ugyanúgy ahogy a vezér láthatja a szöv tagok országának adatait egy külön opcióban vagy azok az adatok alatt láthassa (és a tagok is egymásét) az egyes tagok játékidejét és top30%-át hogy éppen hány körnél tart.

Ati, többiek mi a véleményetek a dologról?

Üdv: Lord Constant

Ha már a fellépést sem egyezteti a szövi, abból hatalmas káosz lesz... Ezt kifejezetten romboló hatásúnak tartanám.

Synkel 04-24-2007 11:48

Nem támogatom. Kb-ra úgyis tudja mindenki a többiét, ha meg pontos szám kell, kérdezze meg.

laci 04-26-2007 08:04

Hát ez tök fölösleges dolog lenne. Ha ennyire nincs kommunikáció a tagok között, akkor inkább bontsák a szövetséget. Mennyibe kerül kiírni a fórumra, vagy körzöldet (figyelem, új fogalom!! :D ) küldeni?

Kutyuleee 04-26-2007 11:34

igazából nekem támogatnom kéne, mert pont ezzel szopatott meg a szövim:D:D
de mégse támogatom, akik ennyire se beszélnek,hogy nem tudják megkérdezni mennyi van nekik még a lépésig, azok minek jáccanak szöviben???
(nálunk csak félre értettem amit mondott a szövitagom...úgyhogy én szépen szabin kiárulva nézhetem hogy hogyan szenvednek még 4napig...:D:D:D)

Valezius 04-26-2007 11:36

Quote:

Originally Posted by Kutyuleee (Post 90803)
igazából nekem támogatnom kéne, mert pont ezzel szopatott meg a szövim:D:D
de mégse támogatom, akik ennyire se beszélnek,hogy nem tudják megkérdezni mennyi van nekik még a lépésig, azok minek jáccanak szöviben???
(nálunk csak félre értettem amit mondott a szövitagom...úgyhogy én szépen szabin kiárulva nézhetem hogy hogyan szenvednek még 4napig...:D:D:D)

Mert ha előremész az olyan nagy baj lett volna? :rolleyes:

LotR 04-27-2007 11:30

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 89941)
Nem támogatom. Kb-ra úgyis tudja mindenki a többiét, ha meg pontos szám kell, kérdezze meg.

ugyanez! ;)

Cit 04-27-2007 19:12

Akkor már inkább a teljes krónikát lássa mindenki, mint ezt.

Kutyuleee 04-27-2007 19:16

Quote:

Originally Posted by Cit (Post 91143)
Akkor már inkább a teljes krónikát lássa mindenki, mint ezt.

őőő. sztem ezt gondold át...:D:D

Cit 04-27-2007 19:27

Quote:

Originally Posted by Kutyuleee (Post 91144)
őőő. sztem ezt gondold át...:D:D

megtettem, maradt a véleményem:)


All times are GMT +1. The time now is 15:32.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu