Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Több ország irányítása (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=826)

-Fegya- 09-10-2006 17:35

Több ország irányítása
 
Azt hiszem, még nem beszéltünk arról, hogy miért jó több országot irányítani. Itt most természetesen a normál csoportokban szabályosan összekötött országokról van szó!

Nem akarom, hogy valami is változzon ezen a területen, de nekem nem igazán tetszik a több ország irányítása.

Ha valakinek egy országa van, az mindent elkövet, hogy országa minél jobban szerepeljen. Ha viszont több országa van, akkor nem minden országával az a célja, hogy minél jobban szerepeljen. Például
-gyűjthet pénzt a nagy orijának
-azért játszik, hogy szórakozzon a kezdőkkel
-a fő orija szabira kényszerült és addig is szórakozik
-a haverját segíti a kis orijával
-bosszút áll esetleg névtelenül korábbi sérelmén
-stb

Szerintem nem igazán tesz jót a játéknak, ha nem mindenki arra törekszik, hogy a lehető legjobban szerepeljen. Ezért nem tetszik a több ország irányítása.

Véleményetek?:confused:

Deni 09-10-2006 17:57

Quote:

Originally Posted by -Fegya- (Post 30762)
Szerintem nem igazán tesz jót a játéknak, ha nem mindenki arra törekszik, hogy a lehető legjobban szerepeljen. Ezért nem tetszik a több ország irányítása.

Véleményetek?:confused:

Ömm.. nekem is több orim van.. :rolleyes: tény és való, hogy legjobb csak az egyikkel akarok lenni.. mivel nem áll szándékomban mostanában lefordulni A-ból, így a többi orim elesett ettől a lehetőségtől.. de ettől függetlenül minden orimmal próbálok a legjobb lenni az adott csoportban.. tehát azokkal is hozom a maximumot.. és nem pénzt termelek, vagy éppen tekercset írok, de még csak nem is a kezdőkkel packázok.. csak játszok :rolleyes:
Nem hinném, hogy a több ország szabályos irányítása bármi csorbát ejtene magán a játékélményen ;)

-Fegya- 09-10-2006 18:30

Quote:

Originally Posted by Deni (Post 30764)
Nem hinném, hogy a több ország szabályos irányítása bármi csorbát ejtene magán a játékélményen ;)

Deni, igazad van. Ha valaki minden országával arra törekszik, hogy a lehető legjobb legyen, akkor semmi probléma.
A multisokkal sem lenne probléma, ha nem a másik országukat segítenék..

Grabi 09-10-2006 18:32

én már a levlistán is vétóztam azonnal a több ori létét, nem sikerült.

az ellen semmi kifogásom nem lenne, ha a kisorijait az ember azonnal vinné felfelé ütne, harcolni, ahogy Den írja...de sajnos nem ezt tapasztalom sok emberrel és kilyukadunk a készletfelhalmozás topichoz. hanem, hogy jön a kisori az ötös szintre írogat 4-5-6 hónapig és a nagyori lejövetelkor azt haverral átjátszák abba. sok esetben az utólag regelt orik csak termelőországként funkcionálnak

Szecsa 09-10-2006 19:14

Hát, Fegya, en altalaban mindig 1 orival vagyok aktiv, hiaba van most 2 országom. Egyik tekercset irogat 4/L-be, masik pedig termelget 5/U-ban.
Szerintem sincsen semmi problema azzal ha vkinek tobb orija van, nem esik ettol a jatekelmeny.

Bogár 09-10-2006 23:14

nekem is van 2 orim. mind2-vel szórakozok, szóval nem a fejlődés és a személyiségek megszerzése a fő cél. igaz, elgondolkoztam már azon, milyen lenne, ha..., de hamar elhessegtettem a gondolatot. :)

engem inkább az a dolog zavar 1 picit, hogy egy szöviháború után lehetőség van a (nem feltétlenül) vesztes orikkal szintet lépni, majd fellépni 1 másik orival (szövivel), és szétszedni a legyengült szövit...

Békés 09-11-2006 00:24

Quote:

Originally Posted by csunyabogar (Post 30802)
nekem is van 2 orim. mind2-vel szórakozok, szóval nem a fejlődés és a személyiségek megszerzése a fő cél. igaz, elgondolkoztam már azon, milyen lenne, ha..., de hamar elhessegtettem a gondolatot. :)

engem inkább az a dolog zavar 1 picit, hogy egy szöviháború után lehetőség van a (nem feltétlenül) vesztes orikkal szintet lépni, majd fellépni 1 másik orival (szövivel), és szétszedni a legyengült szövit...


Ha egy szövi háborúból fellépsz és a lenti oriddal mellé tudsz lépni folytatni a szöviháborút az már érdekes dolog, csak nem nagyon kivitelezhető:)
Ha oda lent voltál olyan jó hogy elérd a köv csopi fellépési szintjének az alját akkor itt miért nem mentél feljebb?

Bogár 09-11-2006 14:15

kivitelezhető lassúban pl... de angolban is az elfemmel már 1 hete 710 hekin tanyázok, mert nem tudok fennebb menni... ha majd fellépnék 1 másik orimmal, 600-ról nem lenne olyan nehéz feljönni 700 hekire.

egyébként nem történt velem ilyesmi, de elképzelhetőnek tartom, hogy valakivel megtörténjen.


All times are GMT +1. The time now is 17:08.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu