Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Arrakis egyedi elbírálása (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3135)

Északföld 08-22-2008 14:10

Quote:

Originally Posted by Hüpike (Post 187860)
mikor megláttam a címet azt mondtam: ááááááá. mikor beleolvastam azt mondtam: ááááááá. mikor rájöttem, hogy van aki ezt komolyan gondolja azt mondtam: ááááááá. köszi :)

Akkor ez egy döntő hozzászólás volt áááááááááááááááá :D:D

Pool 08-22-2008 14:38

Sztem meg így járt és kész. Remélem, még sok ilyen magasra felvitt ori gazdája kap majd a fejéhez. Vhol olvastam Atitól, hogy nem cél a játékban magasan levő, életképtelen orik létrehozása...
Újrázzon le és üsse magát vissza...
innentől bárki kérhetne egyedi elbírálást

Betelgeuse 08-22-2008 14:44

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 187872)
Sztem meg így járt és kész. Remélem, még sok ilyen magasra felvitt ori gazdája kap majd a fejéhez. Vhol olvastam Atitól, hogy nem cél a játékban magasan levő, életképtelen orik létrehozása...
Újrázzon le és üsse magát vissza...
innentől bárki kérhetne egyedi elbírálást

Esetleg ha elolvastad volna miről van szó nem beszélnél butaságot... megnézném hogy ütöd vissza magad 2500 hekire ott ahol a legnagyobb ország 1300 hekin van:)

csabi 08-22-2008 15:12

Quote:

Originally Posted by Betelgeuse (Post 187875)
Esetleg ha elolvastad volna miről van szó nem beszélnél butaságot... megnézném hogy ütöd vissza magad 2500 hekire ott ahol a legnagyobb ország 1300 hekin van:)

megmondom őszintén, h egyszer ki akarom próbálni.. :) sőt, ha Arra hajlandó megvárni, akkor segítek is neki megszerezni a kellő hekimennyiséget, mint szövi..

Arrakis 08-22-2008 15:20

Köszönöm szépen a felvetést, megtisztelő, de úgy gondolom nem csak engem érintett.

Köszönöm azoknak, akik úgy gondolták, hogy nem ez a dolgok fair intézési módja. Itt nem arrakisról, vagy nem arrakisról van szó, bár sztem ez a szavazás is már kicsit átment szimpátiaszavazásba:) hanem arról, hogy bárki is hátrányban legyen a miatt, mert szabadságon volt. Ilyen esetben sztem mindenkinek járna, hogy nem szúrnak ki vele, csak mert élt egy játék adta szabályos opcióval.
De ez egy ilyen játék, bele kell törődni.

Magam részéről már tegnap letettem róla, hogy itt bármiféle megítélésbeli változás következzen be, úgyhogy köszönöm mégegyszer, de én is úgy gondolom, hogy felesleges tovább boncolgatni, történni úgysem fog semmi.
Az egyetlen reális lehetőség az maradt, hogy feljkszezem a csopi tetejére, amit nem fogok megtenni, úgyhogy bájbáj az orimnak, mert ahol ilyen mentalitással találkozom, oda nem fogok még zéróstartért is pénzt fizetni. Talán jönne egy másik szabály utánna, ami meg éppen a zérózókat büntetné :)

Betelgeuse 08-22-2008 15:29

Quote:

Originally Posted by oh-ogo (Post 187880)
megmondom őszintén, h egyszer ki akarom próbálni.. :) sőt, ha Arra hajlandó megvárni, akkor segítek is neki megszerezni a kellő hekimennyiséget, mint szövi..

jáj ez fáj:) 1200 hekivel felütöd magad az 1. helyezett fölé 10 hekinként?:D

Ati 08-22-2008 15:34

Quote:

Originally Posted by Arrakis (Post 187882)
bájbáj az orimnak, mert ahol ilyen mentalitással találkozom, oda nem fogok még zéróstartért is pénzt fizetni. Talán jönne egy másik szabály utánna, ami meg éppen a zérózókat büntetné :)

Általában egy ember egyszer szokta eljátszani a hattyú halálát. Te már másodszor teszed. És ismét az az ok, hogy nem lett veled kivételezve, és valamiért a gonosz adminok azt mondták már megint, hogy rád is ugyanoazok a szabályok vonatkoznak, mint másra. Micsoda felháborító dolog. :) Lesz még harmadik és negyedik felvonás is? Aszerint veszem a popcorn-t. :)

Esetleg javasoljam valamelyik sportfogadási oldalon, hogy már most lehessen fogadásokat kötni arra, hogy vajon jövő nyáron ismét abba fogja-e hagyni Arrakis a játékot, csak azért, mert ismét nem lett vele kivételezve? :)

Ez kész vicc. :) Bár már annak is elég fárasztó. :(

csabi 08-22-2008 15:35

Quote:

Originally Posted by Betelgeuse (Post 187883)
jáj ez fáj:) 1200 hekivel felütöd magad az 1. helyezett fölé 10 hekinként?:D

25hekinként.. :D

Valezius 08-22-2008 15:40

Quote:

Originally Posted by oh-ogo (Post 187885)
25hekinként.. :D

Jó móka lesz, versenyfutás az erősödő gyújtogatással :)

csabi 08-22-2008 15:42

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 187886)
Jó móka lesz, versenyfutás az erősödő gyújtogatással :)

és a növekvő távokkal.. :) a végén mennyire is kell lemenni?


All times are GMT +1. The time now is 05:43.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu