Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség az Anarchista csoporthoz (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Szabályos? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1698)

Anonymus 04-19-2007 18:01

Szabályos?
 

Azt tudom hogy a nolmál játékban az 5. szinten csak 1 országod lehet az anarchistában akármennyi de mivan ha a nolmárban az 5. szinten van egy országod és az anarchista csoportba is inditas néhányat az úgy szabályos?:confused:

BimmBimm 04-19-2007 18:03

Quote:

Originally Posted by Anonymus (Post 88817)

Azt tudom hogy a nolmál játékban az 5. szinten csak 1 országod lehet az anarchistában akármennyi de mivan ha a nolmárban az 5. szinten van egy országod és az anarchista csoportba is inditas néhányat az úgy szabályos?:confused:

Nemrég ugyanezt kérdeztem, és igen szabályos!

Arden 04-20-2007 07:40

Quote:

Originally Posted by Anonymus (Post 88817)

Azt tudom hogy a nolmál játékban az 5. szinten csak 1 országod lehet az anarchistában akármennyi de mivan ha a nolmárban az 5. szinten van egy országod és az anarchista csoportba is inditas néhányat az úgy szabályos?:confused:


természetesen szabályos.
összekötni sem kötelező őket,de azért érdemes a vip miatt.

invisible 04-20-2007 07:46

Quote:

Originally Posted by Arden (Post 88952)
természetesen szabályos.
összekötni sem kötelező őket,de azért érdemes a vip miatt.

Ez nekem is új:)
Valahogy a súgót értelmezve nem ez jött le, de biztos igazatok van.;)
Én olyasmit olvastam a súgóban, hogy 5. szinten semmilyen formában nem lehet két orija valakinek.

tdomo 04-20-2007 08:26

Quote:

Originally Posted by invisible (Post 88953)
Ez nekem is új:)
Valahogy a súgót értelmezve nem ez jött le, de biztos igazatok van.;)
Én olyasmit olvastam a súgóban, hogy 5. szinten semmilyen formában nem lehet két orija valakinek.

Amikor regisztrálsz, le van írva, hogy az anarchista csoport kivétel.

"Egy csoportban csak egy országod lehet, valamint a rendes játék (ide értve az anarchista csoporton kívüli összes csoportot: normál sebességu, lassú sebességu, gyors sebességu csoportok) ötödik (kezdő) szintjén összesen 1 darab lehet."

Kutyuleee 04-20-2007 09:27

Quote:

Originally Posted by tdomo (Post 88956)
Amikor regisztrálsz, le van írva, hogy az anarchista csoport kivétel.

"Egy csoportban csak egy országod lehet, valamint a rendes játék (ide értve az anarchista csoporton kívüli összes csoportot: normál sebességu, lassú sebességu, gyors sebességu csoportok) ötödik (kezdő) szintjén összesen 1 darab lehet."

igen ott van, csak kusza mondtat:D nekem spec a főorim van anarchban:D

invisible 04-20-2007 10:42

Quote:

Originally Posted by tdomo (Post 88956)
Amikor regisztrálsz, le van írva, hogy az anarchista csoport kivétel.

"Egy csoportban csak egy országod lehet, valamint a rendes játék (ide értve az anarchista csoporton kívüli összes csoportot: normál sebességu, lassú sebességu, gyors sebességu csoportok) ötödik (kezdő) szintjén összesen 1 darab lehet."

Ez igaz, de én úgy értelmeztem, hogy az anarhista csoport úgy kivétel hogy ott lehet akár hány orid, de nem úgy értelmeztem hogy a rendes csoport mellett is lehet anarhista csoportba orid:)

Ati 04-20-2007 10:46

Quote:

Originally Posted by invisible (Post 88984)
Ez igaz, de én úgy értelmeztem, hogy az anarhista csoport úgy kivétel hogy ott lehet akár hány orid, de nem úgy értelmeztem hogy a rendes csoport mellett is lehet anarhista csoportba orid:)

A rendes csoport mellett is lehet az anarchista csoportban országod.

invisible 04-20-2007 10:52

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 88985)
A rendes csoport mellett is lehet az anarchista csoportban országod.

Értem, Köszönöm;)


All times are GMT +1. The time now is 09:36.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu