Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Stratégia & Tippek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=14)
-   -   országom védelme (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3213)

Montee 10-11-2008 11:13

országom védelme
 
Sziasztok!
Mit tegyek ha fél-elf tolvaj vagyok, és elég sokan megtámadjk az országomat, és nem tudom legyőzni őket????
Mire gyúrjak, hogy ne tudjanak legyőzni????

Ati 10-11-2008 13:35

Quote:

Originally Posted by Montee (Post 193291)
Sziasztok!
Mit tegyek ha fél-elf tolvaj vagyok, és elég sokan megtámadjk az országomat, és nem tudom legyőzni őket????
Mire gyúrjak, hogy ne tudjanak legyőzni????

Félelffel? Semmire, az azért van, hogy legyőzzék, cserébe szétlopja a környéket. Kezdő fajnak nagyon rossz választás.

vityu 10-11-2008 13:58

Quote:

Originally Posted by Montee (Post 193291)
Sziasztok!
Mit tegyek ha fél-elf tolvaj vagyok, és elég sokan megtámadjk az országomat, és nem tudom legyőzni őket????
Mire gyúrjak, hogy ne tudjanak legyőzni????

5ös csoportban nincs nagy vész, ha kicsit több tornyot, és bele íjat raksz a kocsmák és tolvajok hátrányára. Így is bőven fogsz tudni eleget lopni, viszont kevesebben tudnak majd beütni. De 4-ben nem biztos, hogy így megállja majd a helyét. Én más fajt ajánlanék. Ha lopni akarsz, akkor a gnóm vagy az elf ami jó lenne neked. Több védelem, kicsit gyengébb tolvajok, kevesebb zsákmány, viszont bele lehet jönni velük jobban a tolvajkodásba. Szerintem...

none 10-11-2008 15:12

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 193303)
5ös csoportban nincs nagy vész, ha kicsit több tornyot, és bele íjat raksz a kocsmák és tolvajok hátrányára. Így is bőven fogsz tudni eleget lopni, viszont kevesebben tudnak majd beütni. De 4-ben nem biztos, hogy így megállja majd a helyét. Én más fajt ajánlanék. Ha lopni akarsz, akkor a gnóm vagy az elf ami jó lenne neked. Több védelem, kicsit gyengébb tolvajok, kevesebb zsákmány, viszont bele lehet jönni velük jobban a tolvajkodásba. Szerintem...

5. szinten általában a tekinek van a legnagyobb értéke, (illetve a katinak, de azt nem lophat:)) szóval szerintem a gnóm nem jó tolinak mert kevesebb tartalékot szedsz össze vele.. az elf is keveset lop, de legalább lophat tekit nemcsak gnómtol, de a félelf tényleg nem egy kezdőknek való faj:)

none 10-11-2008 15:19

Quote:

Originally Posted by Montee (Post 193291)
Sziasztok!
Mit tegyek ha fél-elf tolvaj vagyok, és elég sokan megtámadjk az országomat, és nem tudom legyőzni őket????
Mire gyúrjak, hogy ne tudjanak legyőzni????

alapvetően ne fedezz előre maxolás nélkül, 10-15%barakk-torony, és 5. szinten viszonylag kevés ember lesz, aki bántani fog.. főleg, ha kevés pénzt tartasz bent az oriban.. olvasd a súgót/kézikönyvet/fórumot:)

vityu 10-11-2008 15:21

Quote:

Originally Posted by none (Post 193309)
szóval szerintem a gnóm nem jó tolinak mert kevesebb tartalékot szedsz össze vele.. az elf is keveset lop, de legalább lophat tekit nemcsak gnómtol

Nem is az volt a kérdés, hogy mivel lehet tartalékot szerezni, arra meg van a topic, hanem az, hogy miért tudják betámadni, és mit tehet ellene! :)

none 10-11-2008 15:23

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 193312)
Nem is az volt a kérdés, hogy mivel lehet tartalékot szerezni, arra meg van a topic, hanem az, hogy miért tudják betámadni, és mit tehet ellene! :)

rendben, csak gnóm toli 5.re szerintem felesleges:)
(de szerintem eleve egy tolinak az a célja, hogy tartalékot szerezzen..)

vityu 10-11-2008 15:30

Quote:

Originally Posted by none (Post 193313)
rendben, csak gnóm toli 5.re szerintem felesleges:)
(de szerintem eleve egy tolinak az a célja, hogy tartalékot szerezzen..)

Volt gnóm tolvajom 5ben. Annyi fegyvert loptam össze egyszerre, hogy öröm volt nézni! Abból már csak pár száz arany meg pár kör, és meg van a 40-50k értékű katona. Na meg ami fegyver nem fér, el lehet adni, annak mindig jó ára van.

bubuman1 10-11-2008 15:38

Ember!!Csak ennyit mondok!!Ha lopni akarsz és védett maradni!! :)

Druida 10-11-2008 15:40

Quote:

Originally Posted by bubuman1 (Post 193316)
Ember!!Csak ennyit mondok!!Ha lopni akarsz és védett maradni!! :)

egy amúgyis kezdőnek ne adj rossz tanácsokat!


All times are GMT +1. The time now is 07:35.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu