Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   alsóbb szinteken szövetség vezérének cseréje (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2858)

Grabi 03-22-2008 11:54

alsóbb szinteken szövetség vezérének cseréje
 
nekem párszor már felmerült az, hogy vezérként újrázásomkor/fellépésemkor bontódott a szövi. ilyenkor meg kell várni míg mindenki géphez kerül h ők összeszövizzenek.
ezt a várakozási időt szeretném kivenni úgy, mint A-ban szavazással lehetne vezért választani. a gömbben pedig az aktuális állapotot mutatná.

hátrány nem gondolom h lenne, ezért vezetném be.

Deni 03-22-2008 11:59

Részemről támogatom a javaslatot.
Hátránya szerintem sincs, mert ezzel visszaélni nem nagyon lehet, viszont logikusnak érzem, hogy ha A-ban választható a vezér, akkor alsóbb szinteken is az legyen.

Ati 03-22-2008 12:08

Technikailag az alsó szinteken a játék nem úgy épül fel, hogy szavazásos rendszer legyen az alapja a szövetségnek. Nem érzem úgy, hogy ennyi módosítást megér az, hogy 3 darab ember nem tud belátható időn belül gépközelbe kerülni.

Pool 03-22-2008 12:13

Fellépés/újra előtt 24 körrel bontani kell a szövit...

Grabi 03-22-2008 12:16

pool: minek? akkor 24 óra múlva lesz ott három elvileg szövis de nem szövis ország. akkor is meg kell várni h összeegyeztessenek. ugyanott vagy.

ati: miben más a vezéri státusz technikailag lent mint fent? a módítás "ennyi"-ségét sem értem ezért. egy új fülecske kéne.
pláne ha lenne lentebb is szövetségi támadás, hát akkor lehoznám neked a holdat is ;)

Ati 03-22-2008 12:23

Quote:

Originally Posted by Hüpike (Post 166383)
ati: miben más a vezéri státusz technikailag lent mint fent? a módítás "ennyi"-ségét sem értem ezért. egy új fülecske kéne.
pláne ha lenne lentebb is szövetségi támadás, hát akkor lehoznám neked a holdat is ;)

Teljesen más lent technikailag. Ezt hiába részletezem, ennek technikai okai vannak.

A szövetségi támadás maradjon az 1/A specialitása, aki ilyesmiben szeretne résztvenni, az startoljon rá, hogy oda feljusson. :)

Pool 03-22-2008 12:25

Esetleg meg lehetne változtatni, hogy újránál ne essen szét a szövi a vezérújra miatt.

Ati 03-22-2008 12:32

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 166385)
Esetleg meg lehetne változtatni, hogy újránál ne essen szét a szövi a vezérújra miatt.

Ezt valaki meg tudná erősíteni, hogy így működik? Elméletileg újrázáskor meg kellene maradnia a szövetségnek. Szerintem meg is marad.

Tsobi 03-22-2008 12:35

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 166386)
Ezt valaki meg tudná erősíteni, hogy így működik? Elméletileg újrázáskor meg kellene maradnia a szövetségnek. Szerintem meg is marad.

Szerintem is megmarad,legalábbis halovány emlékeim szerint így van.

Xeper 03-22-2008 13:21

És azt nem lehetne megoldani, hogy a vezér kilépésekor (törlés, anarch, fellépés) az egyik szövitag automatikusan vezéri státuszt kapjon? (random)


All times are GMT +1. The time now is 20:22.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu